علامت‌های روی یخچال ساید دوو

چگونه علامت‌های روی یخچال ساید دوو را بخوانیم؟

ساید بای سایدهای دوو، سری جدید یخچال‌های این شرکت هستند که در کیفیت و کارایی، بهترین اند. انتخاب ساید دوو، یعنی برآورده شدن هر آن انتظاری که از یک یخچال همه چیز تمام و ایده آل دارید.

کیفیت ساخت بالا در کنار طراحی زیبا و جذاب این یخچال، برخورداری از کمپرسوری هوشمند، مصرف پایین انرژی، مجهز بودن به سامانه سرمایش پیشرفته و ده‌ها امتیاز دیگر، ساید دوو را تعریف می‌کند.

 

یخچال

اگر قصد خرید یخچال را دارید، حتماً به ساید دوو به عنوان یکی از بهترین گزینه‌هایی که می‌توانید بخرید فکر کنید. این یخچال با امکانات متنوعی که دارد، شما را شگفت زده خواهد کرد. برای بهره مندی از امکانات ساید دوو، باید علامت‌های روی یخچال را بشناسید.

این علامت‌ها عبارت‌اند از:

  • تنظیم دمای فریزر، با کلید FREEZER SET: با این کلید به راحتی می‌توانید دمای درون کابین فریزر را تنظیم کنید. دقت داشته باشید که دمای نرمال، منفی ۱۹ است.
  • کلید سرماسازی فوری فریزر SUPER FREEZER: وقتی این علامت را فشار دهید، علامت QUICK بر روی دیسپلی طرف فریزر روشن می‌شود. حالا فریزر روند سرماسازی سریع را آغاز خواهد کرد. این قابلیت از سایت دوو، مواقعی به کارتان می‌آید که حجم قابل توجهی از مواد غذایی فسادپذیر مثل گوشت و سبزیجات را داخل فریزر قرار داده‌اید و باید هرچه سریع‌تر فریز شوند؛ در غیر این صورت تغییر رنگ می‌دهند و بو می‌گیرند. با فشار دادن کلید SUPER FREEZER مطمئن باشید که مواد غذایی دیگر کیفیت خود را از دست نمی‌دهند.
  • چراغ فیلتر آب FILTER: چنانچه چراغ فیلتر تصفیه آب ساید وو در حالت NORMAL روشن و رنگ آن سبز باشد، اجازه استفاده از خروجی آب یخچال را دارید. اما در صورتی که چراغ این فیلتر به حالت CHANGE قرمز تغییر پیدا کرد، فوراً فیلتر تصفیه آب را تعویض نمایید.

  علامت های روی یخچال ساید دوو

  تعمیر یخچال ساید دوو

  نمایندگی تعمیرات دوو در  تهران

  • کلید تنظیم دمای ساید دوو REFRIGERATOR SET: دقت داشته باشید که دمای نرمال برای یخچال ۳ یا ۴ است. با فشردن کلید REFRIGERATOR SET می‌توانید دمای داخلی کابین را به راحتی تنظیم نمایید.
  • SUPER REFRIGERATOR، کلید سرماساز فوری ساید: حتماً برای شما نیز پیش آمده که به خرید هفتگی بروید و مجبور باشید حجم قابل توجهی از مواد غذایی را به یخچال منتقل کنید. با روشن کردن حالت SUPER REFRIGERATOR سرماسازی یخچال را فعال کنید تا مواد غذایی تازگی و طراوت‌شان را حفظ کنند و فاسد نشوند. وقتی این کلید را فعال می‌کنید، علامت QUICK روی نمایشگری که سمت یخچال است، روشن خواهد شد.
  • ICE MAKER LOCK روشن/خاموش یخساز: این کلید، به شما امکان روشن و خاموش کردن یخساز را می‌دهد. وقتی چراغ این کلید خاموش باشد، یعنی یخساز آن فعال است. شما با فشار دادن و روشن کردن چراغ قرمز یخساز می‌توانید آن را غیرفعال کنید. بهتر است در فصل زمستان که یخ کمتری مصرف می‌کنید و یا هنگامی که به سفر می‌روید، یخساز را خاموش کنید.
  • قفل کودک، LOCK: اگر یک بار این کلید را فشار دهید، قفل کودک فعال می‌شود. با فعال شدن این قفل، کلیدهای دیگر صفحه نمایش از کار می‌افتد و شما نمی‌توانید از هیچ یک از امکانات ساید استفاده کنید. غیر فعال کردن این قفل بسیار ساده است؛ کافیست این کلید را ۳ ثانیه نگه دارید! همین.
  • انتخاب آب و یخ با کلید WATER/ICE: کلید WATER/ICE سه حالت دارد و وقتی آن را فشار می‌دهید، این سه حالت بر روی نمایشگر نشان داده می‌شود و شما باید یکی را انتخاب کنید؛ ۱_یخ قالبی، ۲_یخ خرد شده و ۳_ آب.
  • حالت خواب با علامت SLEEP: صدای یخچال به ویژه شب ها، برای بسیاری از ما آزاردهنده است. شاید شما هم دوست داشته باشید که یخچال گاهی در سکوت کامل بماند و هیچ صدای اضافی نداشته باشد. دکمه SLEEP، دقیقاً به همین منظور طراحی شده که با فشار دادن آن می‌توانید ساید را به خوابی عمیق فرو ببرید. حالت خواب ساید دوو، حداقل ۱۲ ساعت باقی می‌ماند و پس از این مدت، به صورت خودکار به حالت قبل باز خواهد گشت. برای متوقف کردن این عملیات، باید همان دکمه SLEEP را فشار دهید.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد علامتهای یخچال ساید دوو با سایت http://araservice.co در ارتباط باشید.