رسانه عمومیکسب و کار سلامتی

علت ارور یخچال بکو

کد خطا و ارور یخچال فریزر بکو

در این مقاله، لیست خطاهای ناشی از تمامی مشکلات باگی یخچال، ال‌جی، سامسونگ، بکو، دوو، امرسون، هیمالیا و کنوود را بررسی کرده‌ایم. یخچال فریزرهای ال جی در بسیاری از مدل ها جزو بهترین یخچال فریزرها هستند و گاهی اوقات شاهد کدهایی در صفحه نمایش آن ها هستیم که نشان دهنده یک سری خطاها است.

مقاله تنظیم درجه دمای یخچال سایت خبرگزاری مهر را نیز مطالعه نمایید. در این حالت سنسور یخ زدایی مشکل دارد، یخ و برفک در فریزر آب نمی شود و دما برای مدت طولانی زیر صفر نشان می دهد. قطعات، فیوزهای حرارتی، سنسورهای یخ زدایی و فن های فریزر را بررسی کنید، اگر قطعات سالم هستند، دستگاه مشکل گاز دارد.

همچنین به خاطر داشته باشید که کدهای خطا فقط خرابی اجزای بالا نیستند، و می‌توانند به مادربردی که دستگاه سیم‌کشی شده است، متصل شوند. در این حالت کمپرسور و فن یخچال به طور مداوم کار می کنند و سنسورها در صورت ایراد باید بررسی و تعویض شوند. پس از تغییر دستی دما در یخچال بکو، در صورتی که دستگاه به دمای مطلوب نرسیده است، باید به دنبال ایراد در ترموستات یخچال باشید. رفع هر گونه مشکلی که در رابطه با موتور یا کمپرسور یخچال شما باشد را از ما بخواهید. این سری از کدهای خطای یخچال سامسونگ به چه معناست.

موتور یخچال فریزر دارای دو سیم استارت و سیم پیچ اصلی است که در داخل استاتور نصب شده است. در صورت لزوم، سنسور عملکرد را تعویض کنید یا برد مدار الکترونیکی دستگاه را تعویض یا تعمیر کنید. این خطا می تواند به دلیل خرابی یخ سنسور، خرابی سنسور یا اتصال کوتاه و غیره رخ دهد.

ما در Pekaracenter گروهی از تکنسین ها و متخصصان آموزش دیده در تعمیر یخچال فریزر بکو هستیم. خدمات تعمیرات لوازم خانگی بکو شامل شش ماه گارانتی می باشد. با توجه به پیچیدگی سیستم های داخلی یخچال فریزر و کنار هم قرار گرفتن برندهای مختلف مانند بکو، توصیه می کنیم برای رفع ایرادات با یک تیم حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی تماس بگیرید.

توجه به این نکته نیز ضروری است که بسیاری از کدهای خطا را می توان به راحتی با قطعات سرویس برطرف کرد، نیازی به تعویض و پرداخت زیاد ندارد و تنها توسط افراد و تیم های مجرب قابل تشخیص است. ما در پشتیبانی خدمات، تیمی متشکل از تکنسین ها و متخصصان آموزش دیده در تعمیر یخچال فریزر بکو هستیم. خدمات تعمیر مرکز تعمیرات لوازم خانگی بکو شامل شش ماه گارانتی می باشد.

مادربرد یخچال بکو

 به مغز متفکر یخچال معروف است. صدای جاروبرقی سامسونگ صداهای بلند و غیرعادی از جاروبرقی های سامسونگ نشان دهنده خرابی موتور جاروبرقی یا به دلیل گرفتگی مجرای یا کیسه مخزن جاروبرقی پر است. ممکن است سنسور فریزر، خود فریزر یا مادربرد دستگاه مشکل داشته باشد. D3 Er در فریزر مربوط به سنسور یخ زدایی است که روی اواپراتور نصب شده است. مقاله نمایندگی تعمیرات بکو سایت 55 آنلاین را نیز مطالعه نمایید.

اگر یخچال تا 40 دقیقه خنک نشود، کمپرسور و فن یخچال به مدت 40 دقیقه کار می کنند و سپس متوقف می شوند. رفلکتور باید 3 دقیقه روشن و 7 دقیقه خاموش باشد. پس از مطالعه این مقاله می توانید بدون نیاز به تعمیرکار، مشکلات مربوط به یخچال را برطرف کنید.

اگر سنسور اهمی در دمای 25 درجه سانتیگراد حدود 10 کیلوهرتز باشد و با سرد شدن سنسور سنسور اهمی افزایش یابد، سنسور یخ زدایی ایمن است. 25 دی 1399 سلام قسمت سنسور و گاز و یخ زدایی رو چک کنید. 1400/8/31 بررسی کنید که انتهای یخچال یخ زده نباشد در غیر این صورت زمان بندی موتور اسکرو مشکل دارد. سنسور یخ زدایی، صفحه داغ و فیوز حرارتی را نیز بررسی کنید.

علت کاهش سرما، ذوب اواپراتور به دلیل خرابی فیوز حرارتی یا المنت است. مهمترین چیز این است که مقدار اهم سنسور دمای داخل یخچال را بررسی کنید، اگر سنسور اهم در حدود 10 کیلوهرتز در حدود 25 درجه سانتیگراد باشد، سنسور سالم است. سلام تمام آثار یخچال من از بین رفته فقط کیسه های رد برف باقی مانده است. در نهایت برد الکترونیکی و سنسور یخ زدایی را بررسی کنید.

کد خطا یخچال فریزر

اگر مشکل همچنان ادامه داشت، برد کنترل اصلی را تعویض کنید. 3 در پنجره فریزر-فریزر، اتصال کوتاه بین ترمیستور فریزر و برد کنترل اصلی را بررسی کنید. اگر مشکل برطرف نشد، مادربرد فرمان را تعویض کنید. اگر خطا ادامه داشت، تخته فرمان را تعویض کنید.

اگر مولفه اهم سالم باشد باید حدود 220 اهم باشد.

ایجاد ذوب و یخ زدگی در سطوح داخلی یخچال یکی از مشکلاتی است که می تواند بر عملکرد دستگاه تأثیر منفی بگذارد و کارایی آن را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. در نهایت برد الکترونیکی و سنسور یخ زدایی را بررسی کنید. شرکت آقای امداد در سال 1383 به ثبت رسیده و دارای کلیه مدارک فنی و حرفه ای از موسسات معتبر می باشد.

کلیه پرسنل خدمات این شرکت دوره های آموزشی لازم را در زمینه تعمیر و نگهداری گذرانده و دارای گواهینامه فنی حرفه ای معتبر می باشند. در این صورت وقتی یخچال را از برق می کشید، اگر درب یخچال زیاد باز و بسته نشود، هوای سرد در یخچال باقی می ماند و تکنسین های ما قبل از از بین رفتن هوای سرد یخچال به محل شما می آیند.

تعمیر ارورهای ساید بای ساید ال جی نیاز به دانش تخصصی دارد و باید توسط نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ال جی انجام شود. مشکلی در سنسور یخ زدایی/سیم کشی به محدوده یخچال فریزر امرسون شما وجود دارد. لطفاً قبل از تماس با پرسنل خدمات، موارد موجود در این لیست را به دقت مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید