رسانه عمومیکسب و کار سلامتی

کدام استیکر برای چاپ برچسب کابینت بهتره؟

برچسب کابینت در واقع نوعی روکش دکوراتیو و شبیه به کاغذ دیواری است که روی درها، نوار دور کابینت‌ها و قسمت‌های قابل رؤیت کابینت چسبیده می‌شود تا رنگ و طرح آنها تغییر کند. این برچسب نوعی متریال از جنس PVC است که به خاطر قابلیت پشت چسب‌دار بودن، روی تمامی سطوح صاف کابینت‌ها می‌چسبد.

چاپ برچسب کابینت از نظر جنس به دو نوع مات و براق تقسیم می‌شود که وینیل مات نسبت به وینیل براق برای نصب روی کابینت بهتر است. تنوع طرح و رنگ برچسب‌های مات و براق کابینت باعث شده که با هر سبک و سلیقه‌ای هماهنگ شود. برخی از مهمترین ویژگی‌ها، مزایا و معایب برچسب کابینت عبارتند از:

ویژگی‌های برچسب کابینت

چسب بسیار مقاوم و باکیفیت

تنوع در نوع پوشش سطحی (مات و براق)

امکان چاپ برچسب کابینت در طول و عرض دلخواه مشتریان

نصب راحت و سریع، بدون نیاز به نصاب

طول عمر و ماندگاری طولانی ‌مدت

مزایای برچسب کابینت

قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه

مقاومت برچسب کابینت در برابر رطوبت، حرارت، شوینده‌های الکلی، خراشیدگی و رنگ ‌پریدگی

قابلیت شستشو و ضد آب بودن

امکان چاپ در طول دلخواه مشتری و عرض بیش از 160 سانتی‌متر

سایزبندی متنوع برای تمامی کابینت‌ها

معایب برچسب کابینت

دوام کم برچسب کابینت در مقایسه با کابینت

خرابی یا آسیب دیدگی برچسب کابینت بعد از گذشت مدت زمان کوتاه پس از نصب

نصب اشتباه و غیر حرفه‌ای برچسب و ایجاد ظاهری زشت به کابینت

مقاومت پایین برچسب در برابر خراش، پارگی و ضربه در صورت عدم استفاده صحیح

تفاوت برچسب کابینت در مقایسه با نمونه اصل

چاپ استیکر وینیل برای پوشش کابینت

برچسب کابینت اگرچه مقاومت و اصالت متریال‌های مختلف مانند MDF، فلز و هایگلاس را ندارند، اما از کیفیت و دوام بالایی برخوردار است. این نوع متریال چاپی مانند چاپ وینیل برای تغییر دکوراسیون داخلی آشپزخانه مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌توانید سالیان سال دوام بیاورد. هزینه چاپ برچسب کابینت به ازای هر متر مربع 150.000 هزار تومان و برچسب کابینت مات و براق به ازای هر متر مربع 155.000 هزار تومان محاسبه و قیمت گذاری می‌شود.

بهترین راه برای بررسی و مقایسه برچسب کابینت نسبت به دیگر برچسب‌های کابینت آماده، شناخت ویژگی‌ها، مزایا و معایب آن است. دانستن ویژگی، مزایا و معایب برچسب کابینت به مشتریان در شناخت بهتر برچسب وینیل و همچنین انتخاب یا عدم انتخاب کمک می‌کند.

بهترین برچسب کابینت

بهترین برچسب کابینت، برچسبی است که بتواند تمام عیب و ایرادات کابینت‌های قدیمی را بپوشاند و دکوراسیون داخلی آشپزخانه شما را به کلی تغییر دهد. پس با استفاده از چاپ برچسب کابینت و صرف هزینه بسیار کم، می‌توانید بسته به سلیقه و دکوراسیون فضای آشپزخانه هر جنس برچسبی را که دوست دارید، انتخاب کنید.

اگر استیکر برچسب کابینت به ‌شکل صحیح نصب شود، ظاهری زیبا و یکدست به کابینت‌ها می‌دهد به ‌طوری که تشخیص آن از کابینت اصل دشوار شود. شاید شما هم با این مشکل مواجه شده باشید که وقتی برچسب کابینت را نصب می‌کنید متوجه شوید که برچسب صاف نیست یا در زیر آن حباب‌های ریز هوا وجود دارد.

این حباب‌ها ناشی از نصب غیر اصولی برچسب توسط افراد نیست، بلکه اصولی وجود دارد که اگر به ‌درستی انجام شود کابینت‌هایی شیک و زیبا خواهید داشت. در مطلب چاپ استیکر بهتره یا چاپ کاغذ دیواری؟ به طور مفصل درباره این موضوع صحبت کرده ایم که چطور به صورت حرفه ای، برچسب را روی کابینت و دیوارها نصب کنید.