رسانه عمومیکسب و کار سلامتی

اسباب بازی باید باعث تقویت حواس پنج‌گانه کودک شود

متقاضیان اسباب بازی های پلیسی در اصفهان مانند لباس بسیج برای کودکان به دلیل توریستی بودن این شهر بسیار زیاد است، تنوع زیادی از اسباب بازی در مراکز این شهر وجود دارد. اسباب بازی اصفهان دارای تنوع بالایی می باشد، به دلیل اینکه اصفهان شهری تاریخی بسیار زیبا می باشد، هر ساله شاهد مسافران زیادی می باشد، عرضه و تقاضای اسباب بازی در مراکز این شهر زیاد است. نه تنها در این شهر بلکه تمام شهرها این مراکز از استقبال بالایی برخوردار هستند و علاقه مندان زیادی را به خود اختصاص می دهند. اسباب بازی های پلیسی برای کودکان فقط جنبه تفریحی ندارد، آن ها به وسیله این وسایل با دنیای پیرامون خود ارتباط برقرار می کنند. با کمک اسباب بازی آموزش می بینند، مهارت های ارتباطی خود را بالا می برند و حواس پنج گانه خود را تقویت می کنند.

آموزش حواس پنجگانه به کودکان پیش دبستانی | بازی برای تقویت حواس پنجگانه کودکان | بازی حواس پنجگانه پیش دبستانی

مشخصات اسباب بازی اصفهان

اسباب بازی اصفهان دارای انواع مشخصات و ویژگی های منحصر به فرد خود می باشند، آنقدر تنوع این محصولات بالاست که انتخاب یک اسباب بازی مناسب ممکن است کار دشواری باشد. این وسایل برای بچه ها همانند غذای روح می باشد، دختر بچه ها با شخصیت های عروسکی زندگی می کنند، پسر بچه ها خود را به جای شخصیت ها می گذارند. دنیای کودکان با اسباب بازی رنگی رنگی می شود، از مشخصات یک اسباب بازی خوب آن است که به جسم، روح و روان کودک آسیب نرساند. باعث رشد ذهن و هوش او شود و قدرت یادگیری او را افزایش دهد.

خرید اسباب بازی های لباس پلیس بچه گانه در اصفهان

همانگونه که در بالاتر اشاره کردیم نمونه های زیادی اسباب بازی وجود دارد و باید در هنگام خرید اسباب بازی اصفهان نکاتی را باید رعایت کنید.

رعایت این نکته ها حین خرید باعث می شود تا بتواند یک وسیله مناسب برای کودک دلبندتان خریداری کنید:

  • این موضوع و نکته مهم را بدانید که اسباب بازی حتما باید مناسب سن کودک دلبند شما باشد.
  • اسباب بازی را از نوعی تهیه کنید که باعث رشد ذهنی و رشد جسمی کودک شود.
  • نوع پرتحرک آن را خریداری کنید تا کودک را به حرکت در بیاورد و قدرت اراده را در او افزایش دهد.
  • برای کودکان کم سن و سال، نوع کوچک را خریداری نکنید تا ناخواسته دچار خفگی نشوند.

قیمت اسباب بازی  های پلیسی در اصفهان + خرید و فروش

قیمت خرید لوازم پلیسی اسباب بازی به عوامل گوناگونی ارتباط دارد، خرید عمده این وسایل می تواند از نظر قیمت برای مشتری بسیار به صرفه تر باشد.

نوع، جنس، سایز و برند سازنده اش در قیمت گذاری تاثیر به سزایی دارد.

نوسانات بازار در حال حاضر زیاد است و نمی توان برای این محصول دوست داشتنی و پرطرفدار نرخ ثابتی تعیین کرد.

قیمت اسباب بازی اصفهان با توجه به عواملی که در بالا اشاره کردیم در کمترین نرخ 50 هزار تومان الی 500 هزار تومان قرار دارد.

شما عزیزان که قصد خرید عمده اسباب بازی را دارید می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید و از قیمت روز این محصولات اطلاع کسب کنید.

پاسخ به ۲ سوال درباره اسباب بازی

مزیت استفاده از جلیقه پلیس بچه گانه در  اصفهان چیست؟

مهارت های ارتباطی خود را بالا می برند و حواس پنج گانه خود را تقویت می کنند.

هنگام خرید اسباب بازی اصفهان باید به چه نکاتی توجه داشت؟

این موضوع و نکته مهم را بدانید که اسباب بازی حتما باید مناسب سن کودک دلبند شما باشد اسباب بازی را از نوعی تهیه کنید که باعث رشد ذهنی و رشد جسمی کودک شود.

بازی آموزش حواس به کودکان

بازی حواس پنجگانه برای کودکان خیلی سرگرم کننده خواهد بود . بچه‌ها عاشق لمس کردن و بازی‌های حسی هستند. برای اولین بازی یک جعبه کفش یا هر جعبه ای که در داشته باشد، پیدا کنید. یک طرف آن را سوراخ کنید. بزرگی سوراخ باید به انداز‌های باشد که یک دست به راحتی وارد آن شود.  برای شروع بازی چیزی درون جعبه قرار دهید و از بچه‌ها بخواهید حدس بزنند چه چیزی داخل جعبه است. آن‌ها میتوانند در مورد شیء داخل جعبه سؤال هم بکنند یا شما میتوانید آن‌ها را کمی راهنمایی کنید. برای اینکه هیجان بازی بیشتر شود می توانید از میوه یا اسباب بازی استفاده کنید.

بازی  برای آموزش حواس پنجگانه به کودکان

یکی از روش‌هایی که برای پیش‌دبستانی و تقویت حواس در آن‌ها بکار گرفته می‌شود استفاده از بازی‌های آسان و سرگرم‌کننده در خانه است.

بازی با آب یا ماسه:

برای آموزش حس لامسه به کودکان پیش‌دبستانی می‌توان از آب یا ماسه کمک گرفت. می‌توانید اشیای مختلف را در ماسه پنهان کرده و از کودک بخواهید آن‌ها را پیدا کند یا بدون نگاه کردن بتواند اشیایی که درون ماسه قرار دارد را بشمارد. درست کردن کارت‌هایی هم‌اندازه با پارچه‌های زبر و نرم یکی دیگر از روش‌های آموزش حس لامسه به کودکان پیش‌دبستانی است که به کمک آن می‌تواند تفاوت سطوح مختلف را بهتر بفهمند. برای کمک به فهم دمای اشیا از طریق حس لامسه می‌توان کودک را تشویق کرد تا آب ولرم را لمس کرده و سپس دست خود را درون ظرفی که از آبی با دمای اتاق پر شده است قرار دهد. حال از او بخواهید تفاوتی که حس کرده است را توضیح دهد.

چشم‌بندی:

برای کمک به تقویت حس بینایی، می‌توانیم از کودک بخواهیم چشم‌هایش را ببندد و توضیح دهد دنیا بدون حس بینایی برایش چگونه است. کودک را تشویق کنید با چشم‌های بسته در یک محیط امن خانه راه برود و تجربه‌اش را بیان کند. همچنین می‌توانیم از کودک بخواهیم با چشمان بسته صورت یکی از دوستانش را لمس کند و سعی کند حدس بزند که او کیست. بازی نورافکن یکی دیگر از بازی‌های تقویت حواس بینایی در کودک است که از او خواسته می‌شود تا با چراغ‌قوه‌ای که در دست دارد اشیای مختلف را در یک اتاق تاریک پیدا کند.

بو کردن عطرها:

بو کردن عطرها یک است که جهت تقویت حس بویایی کودک مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این بازی از کودک خواسته می‌شود تا عطرهای مختلف را بو کرده و سپس در مورد هر یک از آن‌ها و عطری که دوست داشته صحبت کند. بو کردن گیاهان تازه نیز به تقویت حس بویایی در کودک کمک می‌کنند بنابراین از او بخواهید تا نعنا، اسطوخودوس، ریحان یا جعفری را بو کرده و از طریق بو به تفاوت آن‌ها پی ببرد.

نواختن ساز:

برای آموزش حس شنوایی در کودک و تقویت آن می‌توانید از سازهای مختلف استفاده کنید. شما می‌توانید صدای سازهای مختلف را برای کودک پخش کرده و از او بخواهید تا نام ساز را حدس بزند. همچنین می‌توان صدای شخصیت‌های مختلف تلویزیونی را برای کودک گذاشته و از او بخواهید نام شخصیت را حدس بزند.

مسابقه غذاخوری:

یکی از بازی‌هایی که برای آموزش حس چشایی کودک انجام می‌شود مسابقه غذاخوری است. در این بازی ابتدا چشمان کودک را می‌بندیم و سپس از او می‌خواهیم تا با چشیدن غذاها نام آن‌ها را حدس بزند.  همه میدانیم که شناسایی و تقویت حواس در کودکان به آن‌ها کمک می‌کند تا دنیا را بهتر درک کرده و عملکرد بهتری در برابر آن داشته باشند. به همین دلیل نباید از آموزش حواس پنج‌گانه به کودکان پیش‌دبستانی غافل بود.