رسانه عمومیکسب و کار سلامتی

15 نکته برتر ایمنی هتل برای زنان

در طول سال‌ها، تقریباً به تمام ایالت‌های ایالات متحده و چند کشور در سطح بین‌المللی سفر کرده‌ام. من در هتل‌هایی با هر اندازه‌ای اقامت داشته‌ام، از متل بی‌نام کیسه‌های کک در ایندیانا که متوجه شدیم مشکل ساس دارد تا هتل 4 ستاره دوبلین، جایی که خدمات و ایمنی اولویت اصلی آنها بود. مهم نیست در کجا اقامت می‌کنید، چند نکته کلیدی ایمنی هتل وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا این آرامش خاطر را برای بهترین استفاده از سفرتان داشته باشید. بهترین موسسه مهاجرتی در تهران

در هنگام ورود چمدان خود را پیگیری کنید.

من آن را بارها دیده ام یک نفر وارد لابی هتل می شود، کیف هایش را رها می کند و برای ثبت نام به سمت میز می رود. مشکل اینجاست که کیف هایشان پشت سرشان است. هر کسی می تواند به سادگی راه برود، او را به دست بگیرد. درعوض، مطمئن شوید که کیفتان همیشه جلوی شما باشد یا دستتان همیشه روی آن باشد.

بین طبقات 2 و 6 بمانید.

به خصوص در هتل هایی که دسترسی به اتاق در فضای باز دارند، اقامت در طبقه اول بیشتر مستعد ورود به آنجا است. و برخی کارشناسان می گویند اقامت در طبقه 6 یا پایین تر برای نردبان های آتش نشانی در مواقع آتش سوزی آسان تر است.

اتاق را به طور کامل بررسی کنید

قبل از اینکه برای اولین بار در اتاق را ببندید، نگاهی به اطراف بیندازید. درها را باز کنید، پشت پرده ها را نگاه کنید، حمام و دوش را بررسی کنید.

راهنمای ایمنی را مرور کنید

ممکن است این یک عقل سلیم به نظر برسد، اما هر بار که در هواپیما می نشینید، چند بار راهنمای ایمنی خطوط هوایی را مرور می کنید؟ وقتی در بسیاری از هتل‌ها اقامت می‌کنید، فکر می‌کنید که همه آنها یکسان هستند، مانند هواپیما. شما در یکی سفر کرده اید، در همه آنها سفر کرده اید. بنابراین، درست مانند هواپیماها، سعی می‌کنم هنگام ورود به خودم یادآوری کنم که همیشه راهنمای ایمنی را دوباره بررسی کنم تا حداقل بدانم خروجی‌های اضطراری در کجا قرار دارند.

چند کارت ویزیت هتل بگیرید

تقریباً هر میز پذیرش هتل دارای کارت ویزیت است. حداقل 2 عدد بردارید و یکی را در کیف پول خود و یکی را روی میز خواب بگذارید. به این ترتیب به نام، آدرس و شماره تلفن هتل دسترسی سریع خواهید داشت.

در طول اقامت شما از VPN (شبکه حریم خصوصی مجازی) استفاده کنید.

من نمی توانم روی این یکی به اندازه کافی تاکید کنم. این روزها اکثر هتل ها دارای وای فای عمومی هستند که تلفن، تبلت و لپ تاپ شما می توانند در طول اقامت به آن دسترسی داشته باشند. با این حال، این یک وای فای عمومی است. این بدان معناست که تقریباً هر کسی می تواند به تمام اطلاعات دستگاه شما دسترسی داشته باشد. فعال کردن VPN امنیت بیشتری را برای دستگاه های شما و اطلاعات ذخیره شده در آنجا فراهم می کند. اکثر شرکت های امنیت کامپیوتر مانند نورتون گزینه های VPN را دارند.

یک درب لاستیکی بیاورید و در را پیچ و مهره نگه دارید

مدتی قبل، من و یکی از دوستان در حال یادآوری داستان های خنده دار سفر بودیم که او گفت که چگونه یک بار یک نفر به تازگی آنها را در اتاق هتل خود وارد کرده است. این یک اشتباه صادقانه توسط شخصی در میز پذیرش بود. آنها 2 مهمان مختلف را در یک اتاق چک کرده بودند و هر دو را کلید داده بودند. هر چقدر هم ترسناک به نظر برسد، از نظر آماری نادر است. با این حال، این اتفاق می افتد. بنابراین، من پیشنهاد می‌کنم، هر زمان که در اتاق هستید، پیچ درب را ببندید و یکی از این درب‌های لاستیکی را زیر در فشار دهید.

درب اتاق هتل را جواب ندهید.

درست مانند اشتراک‌های خانگی، مگر اینکه سرویس اتاق سفارش داده باشید یا منتظر بازدیدکنندگان باشید، واقعاً دلیلی وجود ندارد که کسی در خانه شما را بکوبد. اگر کسی این کار را کرد و ادعا کرد که برای هتل کار می کند، می توانید با میز پذیرش تماس بگیرید تا مطمئن شوید که شخصی را به اتاق شما فرستاده است.

با کارکنان هتل تاثیرگذار باشید.

اگر بر فراز دریا سفر می کنید و به خصوص اگر به تنهایی سفر می کنید، این یک نکته عالی است. وقتی وارد هتل می شوید، با منشی میز صحبت کنید. اگر خدمه نظافت را در اطراف هتل دیدید، توقف کنید و کمی با آنها صحبت کنید. در صورت امکان به کارکنان هتل خود انعام دهید. این چیزهای کوچک در آنها تأثیر می گذارد، بنابراین در صورت غیرممکن چیزی رخ می دهد، آنها شما را به یاد می آورند و در صورت نیاز تمایل بیشتری به کمک دارند.

با چراغ قوه بخوابید

بسیاری از کیت های ایمنی سفر با چراغ قوه عرضه می شوند. همچنین می توانید یک برنامه چراغ قوه برای گوشی خود دریافت کنید. مهم نیست که از کدام یک استفاده می کنید، در مواقع اضطراری یا قطع برق، خوب است که یک چراغ قوه در دسترس داشته باشید.

وقتی بیرون میروی از ایمن هتل برای نگهداری اشیاء با ارزش خود استفاده کنید

من همیشه با لپ تاپم مسافرت می کنم. با این حال، من همیشه دوست ندارم لپ تاپم را در طول روز با خودم حمل کنم. بنابراین، وقتی بیرون هستم، آن را در گاوصندوق هتل گذاشتم. این کار از ورود هر شخصیت نامطلوب به اتاق یا ورود آن به اتاق جلوگیری می کند. همچنین می توانید از گاوصندوق برای زیورآلات خود یا هر چیز با ارزش دیگری استفاده کنید. فقط مطمئن شوید که گاوصندوق اتاق دارای یک قفل ترکیبی قابل تغییر باشد.

طوری اتاق را ترک کن که انگار هنوز آنجا هستی

قبل از اینکه برای یک روز بیرون بروید، علامت «مزاحم نشوید» را روی دستگیره در و تلویزیون را روی صدای کم بگذارید. به این ترتیب این تصور ایجاد می‌شود که کسی هنوز داخل است بدون اینکه مزاحمتی برای اتاق‌های همسایه ایجاد کند.

شماره اتاق خود را منتشر نکنید

آیا تا به حال در راه خود از لابی هتل عبور کرده اید تا بقیه چمدان های خود را بردارید و به همسر یا دوست خود فریاد بزنید: “هی، ما در اتاق 612 هستیم درست است؟” که آنها در پاسخ فریاد می زنند: “بله!” آره… اینکارو نکن شما هرگز نمی دانید چه کسی گوش می دهد.

پرده ها را بسته نگه دارید

آیا تا به حال وقتی برای اولین بار وارد اتاق هتل خود شدید، متوجه باز بودن پرده ها شده اید؟ این یک علامت افسانه بلند است که اتاق خالی است. بنابراین، سعی کنید هنگام خروج آنها را بسته نگه دارید. مزایای اضافه شده به این عمل این است که هیچ کس نمی تواند به داخل آن نگاه کند و ببیند چه چیزی برای او گذاشته اید. اما همچنین، اینجا در جنوب، به خنک نگه داشتن اتاق کمک می کند.

به قلب خود اعتماد کنید!

اگر همیشه شک دارید، به عقل خود اعتماد کنید. وقتی آن حس سوزن سوزن شدن را در گودال شکم خود احساس می کنید و آن صدای کوچک درون ذهنتان که زمزمه می کند “شاید این ایده خوبی نباشد”. به اون صدا گوش کن هرگز نباید شما را به اشتباه هدایت کند. بهترین هتل ها در تهران

مهمتر از همه، سعی کنید از اقامت خود لذت ببرید. با پیروی از این نکات ایمنی اولیه هتل، انجام کمی آمادگی قبل از سفر و گوش دادن به قلب خود باید به شما آرامش دهد که واقعاً رها شوید و از سفر خود لذت ببرید!