رسانه عمومیکسب و کار سلامتی

فروش فرش مسجدی دست دوم از سجاده کارپت کاشان با بهترین قیمت

فروش فرش مسجدی دست دوم از سجاده کارپت کاشان با بهترین قیمت آری یا نه؟ با توجه به مشکلات اقتصادی و بالا رفتن قیمت سجاده فرش ماشینی، تمامی مساجد و یا اماکن مذهبی امکان و شرایط خرید فرش نماز مناسب ندارند. به همین دلیل هیئت امنا و مسجدی ها به دنبال خرید سجاده فرش دست دوم هستند.

از طرفی بعضی از اماکن مذهبی، میاجد و یا نمازخانه هایی که در حال بازسازی فضا هستند و می خواهند نوسازی انجام بدهند، فرش سجاده ای های قدیمی خود را کنار گذاشته و یا با قیمتی پایین واگذار می کنند. خریدار این فرش های دست دوم مساجدی هستند که توان مالی برای تهیه سجاده فرش نو ندارند.

البته یک اقدام خداپسندانه هم می توان انجام داد و آن این است که مساجدی که قصد نوسازی دارند، فرش نماز بلا استفاده خود را به مساجدی که توان مالی برای تهیه فرش نو ندارند، هدیه بدهند. در کل پیشنهاد ما این است که تا مجبور نشده اید به هیچ عنوان سجاده فرش دست دوم تهیه نکنید. در ادامه در این باره بیشتر توضیح خواهیم داد.

تعویض فرشهای مسجد | خرید سجاده فرش ارزان | خرید فرش سجاده ای ارزان

چرا نباید فرش مسجدی دست دوم نخریم؟

اگر بررسی کرده باشید حتما می دانید که سجاده فرش های مخصوص مسجد به صورت رولی تولید می شوند و اندازه استاندارد دارند. ابعاد سجاده نماز های رولی 125 سانتی متر در طول دلخواه است. کارخانه های تولیدی برای بافت سجاده فرش لازم است طول و عرض دقیق از فضا داشته باشند و دقیقا متناسب با آن فضا فرش را تولید کنند.

پس مشکل اول برای خرید فرش مسجد دست دوم تفاوت ابعاد و متراژ در هر مسجد یا حسینیه است. در نتیجه ظاهر مسجد زیبا نبوده و چیدمان آن منظم نخواهد بود. اگر مسجد دارای ستون باشد، پس برش هایی در سجاده فرش ایجاد شده که این عامل مانع از این است که بتوان فرش رولی را در مسجد دیگری استفاده کرد. مورد بعدی این است که ممکن است نتوانید فضاهای پرت را به خوبی بپوشانید. در بعضی جاها امکان این وجود دارد که کف زمین مشخص باشد.

بهترین جایگزین سجاده فرش دست دوم کهنه چیست؟

پرسش این است که با وجود توان مالی اندک، چه راه بهتری به جای خرید فرش نمازخانه دست دوم وجود دارد؟ پاسخ این است که خرید فرش سجاده ای ارزان و با کیفیتی متوسط بسیار به صرفه و عقلانی است.

شما با بودجه اندک قطعا نمی توانید فرش سجاده ای اکرولیک با کیفیت بالا بخرید، اما می توانید از نخ های درجه 2 و 3 مثل ویرجین – بی سی اف – پلی استر استفاده کنید.

مزایای خرید سجاده فرش ارزان چیست؟

  • خرید با طرح دلخواه و رنگ متناسب با فضا
  • خرید فرش با توجه به فرهنگ و سلیقه
  • سفارش ابعاد دلخواه
  • پشت سر هم قرار گرفتن رول ها و ایجاد نظم و یکپارچگی
  • هزینه نصب رایگان
  • خدمات پس از فروش
  • زیبایی و شکوه بیشتر

خرید ارزان ترین فرش مسجد

برای خرید فرش سجاده ای ارزان، به چند نکته دقت کنید: نخ و الیاف و مواد اولیه به کار رفته در فرش نماز، تاثیر زیادی در قیمت آن دارد. پس بهتر است نخ های معمولی تر با کیفیت متوسط را انتخاب کنید تا لازم نباشد بودجه هنگفتی صرف کنید.

در درجه بعد، انتخاب شانه و تراکم نیز مهم است. هر چقدر شانه و تراکم بیشتر باشد، قیمت سجاده فرش نیز بالاتر می رود. مثلا سجاده فرش 500 شانه ارزان تر از فرش مسجد 700 شانه است. تراکم بالا، وزن فرش را هم بیشتر خواهد کرد. فرش های ماشینی با وزن بیشتر، قیمت بالاتری دارند چون برای تولید آنها از نخ مصرفی بیشتری استفاده شده است.

اگر می خواهید فرشی ارزان داشته باشید، پس به وزن فرش ماشینی هم دقت کنید. از طرفی فرش های سبک، شست و شوی آسان تری هم دارند و حمل و نقلشان نیز راحت تر است.

فروش فرش مسجدی دست دوم از سجاده کارپت ممکن است؟

شرکت سجاده کارپت کاشان تعویض فرش کهنه با نو و یا خرید فرش دست دوم را در برنامه های امسال خود ندارد. به جای آن، این مجموعه می تواند به شما کمک کند تا سجاده فرش نو بخرید و سال های سال استفاده کنید. برای خرید سجاده فرش نو از سجاده کارپت کافیست با واحد پشتیبانی در تماس باشید. مشاورین متخصص ما برای داشتن بهترین انتخاب به شما کمک خواهند کرد.

 

منبع: خرید فرش مسجد (https://sajadecarpet.com)