رسانه سلامت و دانشکسب و کار سلامتی

تزریق انواع ژل و خدمات زیبایی در کلینیک آوان

تزریق ژل

ممکن است افراد به دلایل مختلف دچار کم حجمی یا عدم تقارن در برخی نواحی صورت باشند. روش های مختلفی برای حجم دهی به صورت وجود دارد، از تزریق چربی و ژل گرفته تا انجام جراحی و گذاشتن پروتز، اما تزریق فیلر از روش های ایمن و غیر جراحی است که علاوه بر حجم دهی می تواند چهره فرد را متقارن کند و عیوب چهره را از بین ببرد.

کاربردهای تزریق ژل

حجم دهی به گونه ها

برجسته سازی لب ها

ازبین بردن خطوط و چین و چروک ها

از بین بردن گودی شقیقه

اصلاح فرم بینی

فرم دهی به چانه و زاویه سازی فک

از بین بردن  گودی زیر چشم و رفع تیرگی

جوانسازی پوست

از بین بردن جای جوش

حجم دهی به برخی نقاط بدن

از انواع دیگر ژل می توان به مزوژل های اشاره کرد که خاصیت حجم دهندگی ندارند و تنها برای بهبود کیفیت پوست و جوانسازی استفاده می شوند. مزوژل ها می توانند چین و چروک های پوست را از بین ببرند و روند پیری پوست را کُند تر کنند.

مزایای تزریق ژل

بدون نیاز به جراحی

بدون دوران نقاهت

نتیجه طبیعی

درمان سریع

مشاهده نتیجه بلافاصله بعد از تزریق

تزریق پروفایلو

تزریق مزوژل پروفایلو یک درمان تخصصی برای بازسازی پوست است که با تحریک کردن الاستین و کلاژن از طریق آزاد سازی آرام هیالورونیک اسید، باعث جوانسازی پوست می شود. پروفایلو یک فیلر حجم دهنده نیست بلکه نوعی مزوژل هیالورونیک اسید است با قابلیت انتشار در بافت پوست که به افزایش آبرسانی و قوام پوست کمک می کند. مزوژل پروفایلو تشکیل شده از دو نوع مختلف هیالورونیک اسید است با وزن مولکولی کم و وزن مولکولی بالا، هیالورونیک اسید با وزن مولکولی کم برای نفوذ به عمق پوست است و هیالورونیک اسید با وزن مولکولی بالا به آبرسانی پوست کمک می کند.

کاربردهای تزریق پروفایلو

آبرسانی عمیق پوست

از بین بردن خطوط و چین و چروک ها

جوانسازی و بهبود کیفیت پوست

لیفت پوست

تزریق جالپرو

یکی دیگر از مزوژل های معروف جالپرو نام دارد که از ترکیب آمینو اسید های ضروری و هیالورونیک اسید تشکیل شده است و موجب تحریک کلاژن و تغذیه و احیا پوست می شود. تزریق مزوژل جالپرو داری دو نوع است:

جالپرو کلاسیک

این نوع بیشتر برای افراد جوان مناسب است که دارای چین و چروک های خفیف هستند و می خواهند از مشکلات پوستی پیشگیری کنند.

جالپرو HMW

بیشتر برای افراد مسن که دارای چین و چروک های عمیق تر هستند توصیه می شود زیرا دارای هیالورونیک اسید بیشتری می باشد.

اسید آمینه هایی که در جالپرو وجود دارد با حمایت کردن از سلول های فیبروبلاست باعث تحریک و افزایش تولید کلاژن می شود و به این شکل کلاژن مورد نیاز برای بازسازی بافت همبند تامین خواهد شد.

کاربردهای مزوژل جالپرو

از بین بردن چین و چروک های خفیف تا متوسط

آبرسانی به پوست

جوانسازی پوست

کلینیک زیبایی آوان با در اختیار داشتن دستگاه های روز دنیا و استفاده از مواد مصرفی با کیفیت و دارای تاییدیه زیر نظر پزشکان متخصص و مجرب مجموعه، آماده ارائه خدمات زیبایی و درمانی به شما عزیزان می باشد. لطفاً جهت مشاوره و اطلاع از قیمت ها با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمائید.