رسانه سلامت و دانشکسب و کار سلامتی

راهنمای انتخاب متخصص ایمپلنت خوب و ارزان

جراحی ایمپلنت دندان روشی است که در آن دندان مصنوعی با دندان از دست رفته جایگزین می شود. در این روش یک تکیه گاه (پایه فلزی) در لثه قرار داده می شود تا به استخوان فک متصل شود. پس از مدتی تاج دندان کاملا شبیه دندان طبیعی روی این پایه قرار می گیرد. جراحی ایمپلنت دندان می تواند جایگزینی برای دندان مصنوعی یا حتی بریج باشد. در مواردی که چندین دندان از دست رفته باشد، امکان قرار دادن بریج دندان وجود ندارد. بنابراین بهترین گزینه ایمپلنت دندان است. اما برای این کار باید به  متخصص ایمپلنت مراجعه کنید.

متخصص ایمپلنت کیست؟

متخصص ایمپلنت با معرفی برندهای معتبر و با کیفیت، کیفیت ایمپلنت های دندانی شما را افزایش می دهد. همانطور که می دانید برندهای مختلفی در کشورهای مختلف موجود است و بیمار از آنها اطلاعی ندارد. دندانپزشک با تجربه و دانش این برندها می تواند بهترین برند را برای شما انتخاب کند که کیفیت آن تاثیر بسیار مستقیمی در طول عمر و موفقیت درمان ایمپلنت دارد.

همچنین جراحی ایمپلنت پیچیدگی خاص خود را دارد و متخصص ایمپلنت با مهارتی که دارد از بروز هر گونه عارضه ای جلوگیری می کند و ایمپلنت شما را به بهترین شکل قرار می دهد. همچنین متخصص باتجربه ایمپلنت با تکنولوژی های به روز مانند ایمپلنت دیجیتال باعث درد و خونریزی کمتری می شود.

متخصص ایمپلنت مراقبت هایی را که تاثیر مستقیم بر کاهش درد، موفقیت درمان دارد، بعد از جراحی به شما می گوید و اگر بیمار این مراقبت ها را به خوبی انجام دهد، درمان ایمپلنت او به بهترین شکل و با موفقیت انجام خواهد شد. درمان در بالاترین نقطه خود خواهد بود، به تنهایی می رسد.

چرا باید سراغ متخصص ایمپلنت در تهران برویم؟

کار اصلی بهترین متخصص ایمپلنت در تهران به استفاده از ایمپلنت ها و مواد با کیفیت دندان برای درمان بیماران خود است و بهبود وضعیت و سلامت بیمار نکته مهمی است که همه پزشکان باید به آن توجه داشته باشند. اگر هر گونه قصور پزشکی باعث آسیب به بیمار شود، پزشک باید پاسخگوی رفتار خود باشد. ایمپلنت های دهانی در صورت مراقبت می توانند تقریباً بین 8 تا 10 سال عمر کنند و بیمار پس از کاشت ایمپلنت طبق توصیه های متخصص جراح ایمپلنت باید مراقبت های ویژه ای را انجام دهد.

با توجه به اینکه در عصر کنونی دانش در تمامی زمینه ها افزایش یافته است، لذا میزان تجربه در زمینه های مختلف رو به افزایش است. از آنجایی که متخصص جراحی ایمپلنت در زمینه کاری خود متخصص است، تسلط بیشتری بر وظایف اصلی خود دارد. این مهم است زیرا امروزه تعداد کمی از دندانپزشکان غیر ایمپلنت را می بینیم که دندان یا ایمپلنت دندانی را کاشت می کنند. مشتریانی که به دنبال ایمپلنت ارزان هستند معمولاً به این پزشکان غیرمتخصص ارجاع داده می شوند زیرا به دلیل استفاده نامناسب از جنس هزینه کمتر از حد معمول است. بیماران باید توجه داشته باشند که عدم مراجعه به دکتر متخصص جراحی ایمپلنت باعث صدمات جبران ناپذیری بیشتر از قیمت بهترین برند ایمپلنت می شود.

خصوصیات متخصص ایمپلنت حرفه ای و قابل اعتماد

  1. تحصیلات دانشگاهی مربوطه را گذرانده باشند.

ایمپلنتولوژیست دانش بسیار و دانش روز دنیا را دارد و به گفته هر فردی از دید صحیح و تخصصی خود برای برنامه ریزی روند درمان و انتخاب مواد و پروتزهای مناسب استفاده می کند.

  1. مهارت ها، دانش و تجربه های زیادی کسب کرده باشند.

جراح متخصص ایمپلنت جراحی را بسیار سریع و کارآمد مدیریت می کند و به نتیجه عالی می رسد. به این ترتیب با بکارگیری دانش و تمرین و کسب تجربه بهترین درمان را خواهید یافت و موفقیت ایمپلنت دندان را با کمترین عوارض ممکن تضمین خواهید کرد.

  1. استفاده از بهترین تیم های کاری و انجام کار در آزمایشگاه مجهز و پیشرفته

تجهیزات و توسعه کلینیک دندانپزشکی و همراستایی لابراتوار شما با استانداردهای جهانی از مسائل مهم و قابل توجه در رابطه با انتخاب متخصص ایمپلنتولوژیست می باشد. زیرا ساخت پروتز با کیفیت و مطابق با معیارهای زیبایی به همان اندازه اهمیت دارد.

  1. دارای اخلاق کاری وجدان و تعهد باشند.

متخصص جراحی لثه و ایمپلنت وظیفه اصلی خود را ارائه بهترین درمان ممکن و حفظ سلامتی بیمار می داند و در این راستا زمان لازم را به هر بیمار اختصاص می دهد و از مواد اصلی و مرغوب استفاده می کند.

متأسفانه موارد زیادی بوده است که اطلاعاتی که به بیماران داده می شود با کار ساخته شده و مواد استفاده شده مطابقت ندارد و ایمپلنت های دندانی با کیفیت پایین و با استفاده از مواد بی کیفیت و ارزان ساخته شده اند. چنین اتفاقاتی دور از وجدان و کلاس کاری یک  متخصص ایمپلنت و زیبایی دندان است و چهره و سابقه کاری شما را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.

  1. ابراز رضایت بیماران ایمپلنت از ظاهر و ماندگاری دندان های کاشته شده.

با مراجعه به مراجع قبلی پزشک متخصص و مراجعه به عکس های نمونه کار دندانپزشکی و همچنین فیلم های جراحی و مصاحبه با بیماران می توان اطلاعات ارزشمندی در مورد مهارت و سوابق پزشک مورد نظر به دست آورد.

  1. نگرش خوبی دارد و به خوبی با مشتریان ارتباط برقرار می کند.

متخصص ایمپلنت خوب تهران برخورد حرفه ای و صحیح با بیماران را یکی از وظایف مهم پزشکی خود می داند. در این صورت متخصص جراحی لثه و ایمپلنت های دندانی در پاسخ به سوالات بیمار صبور خواهد بود و روش مورد استفاده و نحوه انجام کار و به طور کلی هر چیزی که تصویر واضحی از روند کاشت و درمان به بیمار بدهد را به او اطلاع می دهد.

معرفی متخصص ایمپلنت به سایرین سخت است اما دکتر سجودی سالهاست که در این زمینه تخصص و حرفه ای بودن خود را ثابت نموده است. توصیه میکنیم قبل از هر چیز مطالب وب سایت https://drsojodi.com را مشاهده نمایید.

منبع :  webmd