رسانه عمومی

تغییر شرط تاریخ تولد فرزند سوم و بیشتر در طرح جوانی جمعیت

تغییر شرط تاریخ تولد فرزند سوم و بیشتر در طرح جوانی جمعیت

معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: تاریخ تولد فرزند سوم و بیشتر برای بهره مندی از زمین یا واحد مسکونی در طرح جوانی جمعیت از ۲۴ آبان ۱۴۰۰ به ۲۴ آنلاین ۱۴۰۰ تغییر داده شد.

به گزارش خبرنگار سلام دکتر از اهواز، مرتضی میثاقی امروز دوشنبه سوم آنلاین ماه در خصوص تغییر شرط تاریخ تولد برای واگذاری زمین یا واحد مسکونی به خانواده‌های دارای سه فرزند و بیشتر، اظهار کرد: مطابق با آیین نامه ماده(۴) قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، به خانواده‌هایی که فرزند سوم به بعدشان، پس از ۲۴ آنلاین ماه ۱۴۰۰(تاریخ تصویب قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت) متولد شده باشد، در صورت واجد شرایط بودن زمین یا واحد مسکونی تعلق خواهد گرفت.

او گفت: پیشتر اعلام شده بود که باید زمان تولد فرزند سوم یا بیشتر متقاضیان این طرح، بعد از ۲۴ آبان ۱۴۰۰(تاریخ ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت) باشد، که این تاریخ اصلاح شده و به بعد از ۲۴ آنلاین ۱۴۰۰ تغییر کرده است.

معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان افزود: براین اساس متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام در این طرح به سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن به نشانی  saman.mrud.ir   مراجعه کنند.

میثاقی در پایان بیان کرد: خانوارهایی که فرزند سوم یا بیشتر آنها بعد از تصویب قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت متولد شده باشد اما دارای فرم”ج” قرمز بوده و یا مالکیت دارند نیز می‌توانند نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام نمایند و به عبارتی این خانواده‌ها می‌توانند صرفاً برای مرتبه دوم از امکانات دولتی در این خصوص استفاده کنند اما فقط یک مرتبه امکان استفاده از مزایای مندرج در قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت وجود دارد.

انتهای پیام/

 

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف