چرا در تلگرام جوین نمیشم؟

جوین نشدن در گروه تلگرام و روش های حل این مشکل

در استفاده از نرم افزارهای مختلف و cheapest smm panel for telegram، ممکن است کاربران با مشکلات مختلفی رو به رو شوند که یکی از این مشکلات مربوط به جوین نشدن در گروه تلگرام است. ما در این مطلب قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم و راه های رفع آن را آموزش دهیم. با ما همراه باشید. حتما برای شما هم پیش آمده است که برای عضویت در یکی از گروه های تلگرامی smm panel دچار مشکل شده باشید چرا که اغلب این اختلال از سوی بسیاری از کاربران گزارش می شود. جوین نشدن در گروه تلگرم از طرفی و کار نکردن از سوی دیگر می تواند جمع آوری اعضا در گروه را با مشکل مواجه سازد. جوین نشدن در گروه تلگرام چند علت دارد که ما در ادامه آن ها را بر می شماریم:

چرا در تلگرام نمیتونم وارد کانال شوم | حذف ۵۰۰ کانال تلگرام | حذف کانال ها و گروه های بیش از حد در تلگرام

علت اول:

گاهی ممکن است که شما در تعداد زیادی کانال و گروه های تلگرامی عضو شده باشید. از آنجایی که تلگرام محدودیت هایی را برای عضویت در گروه و کانال های تلگرامی در نظر گرفته است، این امکان برای عضو شدن در گروه جدیدی وجود نخواهد داشت. به عنوان مثال اگر شما در 200 گروه و یا کانال عضو باشید، برای عضو شدن در گروه جدید، می بایست ابتدا تعدادی از کانال ها و گروه ها را ترک نمایید.

علت دوم:

گاهی اوقات استفاده از نسخه های غیر اصلی تلگرام، مانند تلگرام طلایی، هاتگرام و … سبب بروز مشکل در جوین شدن در گروه تلگرام می شوند. البته هنوز دلیل موثقی برای این مسئله مطرح نشده است. اما برای رفع این خلل، بهتر است این نسخه های غیر رسمی از این پیام رسان را حذف کرده و آخرین نسخه رسمی تلگرام را دانلود و نصب نمایید تا بتوانید به راحتی در گروه ها و کانال های تلگرامی عضو شوید.

علت سوم:

گاهی این مشکل به دلیل اختلال در سرور تلگرام است و شما می بایست برای حل آن کمی صبر کنید تا بتوانید وارد گروه ورد نظر شده و در آن عضو شوید.

علت چهارم:

گاهی این مشکل در کانال های تلگرامی رخ می دهد و علت این است که بعضا ادمین های کانال های تلگرامی، ورودی های خود را می بندند لذا امکان جوین شدن در این کانال ها وجود نخواهد داشت. در نهایت باید بگوییم که حتی به دلیل عدم ، گاهی کاربران نمی توانند به راحتی در گروه های مد نظر خود عضو شوند. پیشنهاد می کنیم آخرین نسخه تلگرام را نصب کرده و از عضویت در تعداد زیاد گروه ها خودداری نمایید تا با محدودیت تلگرام مواجه نشوید.

رفع محدودیت عضویت در کانال تلگرام

تلگرام به عنوان یکی از محبوب‌ترین پیام‌رسان‌ها با قابلیت‌های متعددی همراه است. از جمله‌ی این قابلیت‌ها، امکان ساخت گروه یا کانال‌های متنوع است. با این حال تلگرام نیز با محدودیت‌هایی همراه است که می‌تواند کمی کار را سخت کند. برای مثال برای تعداد کانال و گروه‌های هر کاربر یک سقف مجاز وجود دارد. اما چگونه محدودیت عضویت در کانال تلگرام را برداریم؟ روش‌هایی برای رفع محدودیت عضویت در کانال و گروه تلگرام و مشکل عضو نشدن کانال تلگرام وجود دارد و ما در ادامه این مطلب در خصوص آموزش رفع محدودیت عضویت در کانال تلگرام صحبت خواهیم کرد.

آموزش رفع محدودیت عضویت در کانال تلگرام و مشکل عضو نشدن در کانال تلگرام

اگر تعداد زیادی کانال فعال در تلگرام خود دارید احتمالا با خطای Too Many Communities و مشکل عضو نشدن تو کانال تلگرام مواجه می‌شوید. این پیام نشان‌دهنده‌ی عضویت در بیش از 500 گروه و کانال است و پس از آن دیگر نمی‌توانید در کانال‌های جدیدی عضو شوید مگر اینکه تعدادی از کانال‌های قدیمی خود را حذف کنید. اما برای رفعِ محدودیت عضویت در کانال تلگرام 500 در ایفون و اندروید چه کار می‌توان کرد و چطور می‌توان مشکل عضو نشدن در کانال تلگرام را حل کرد؟

نسخه‌ی پریمیوم تلگرام با دریافت حق اشتراک ماهانه، بسیاری از این محدودیت‌ها را از بین برده است و این مساله شامل رفع محدودیتِ عضویت در کانال تلگرام نیز می‌شود. به این ترتیب کاربران نسخه‌ی پریمیوم تلگرام می‌توانند بدون هیچ محدودیتی در 1000 گروه و کانال مختلف عضو شوند.

    مشکل عضو نشدن در گروه تلگرام: رفع محدودیت 200 نفر کانال تلگرام یا 500 نفر با نسخه‌های جدید تلگرام پرمیوم امکان‌پذیر است ولی دانلود تلگرام بدون محدودیت عضویت کانال تلگرام به صورت عادی امکان‌پذیر نیست.

رفع محدودیت عضویت در کانال تلگرام: 1. خارج شدن از کانال‌های تلگرام در گوشی

امکان استفاده از نسخه‌ی پریمیوم برای خیلی از کاربران تلگرام وجود ندارد، بنابراین زمانی که به سقف 500 کانال و گروه در تلگرام برسید، با پیغام خطای سقف مجاز روبرو می‌شوید. اما برای رفع مشکل به سقف مجاز رسیدید در تلگرام لازم است از چند کانال یا گروه خود خارج شوید تا بتوانید سراغ کانال‌های جدید بروید. برای حذف کانال های مخفی تلگرام و رفع محدودیت عضویت کانال تلگرام مراحل زیر را دنبال کنید:

 • وارد برنامه‌ی تلگرام شده و یکی از کانال‌های اضافی که کمتر به سراغ آن می‌روید را باز کنید.
 • پس از وارد شدن به کانال، روی آیکون سه نقطه در گوشه‌ی بالای صفحه ضربه بزنید و از میان گزینه‌های موجود در آن، گزینه‌ی Leave Channel را انتخاب کنید.
 • پس از این کار یک پیام تایید برای شما نمایش داده می‌شود که باید گزینه‌ی Leave Channel را انتخاب کنید تا با موفقیت از آن خارج شوید.

رفع مشکل عضویت در کانال تلگرام: خارج شدن از کانال‌های تلگرام در کامپیوتر و رفع لیمیت تلگرام

فرقی نمی‌کند تلگرام را در کجا باز می‌کنید؛ نسخه وب، تلگرام دسکتاپ و اپلیکشن تلگرام همگی از نظر محدودیت‌ها مشابه هستند. بنابراین برای رفع محدودیت عضویت در کانال تلگرام در کامپیوتر هم می‌توانید مراحل مشابهی را طی کنید و از کانال‌های قدیمی خارج شوید تا بتوانید عضو کانال‌های جدیدی شوید. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

 • وارد نسخه‌ی وب تلگرام خود شوید.
 • کانالی که قصد خروج از آن دارید را انتخاب و باز کنید.
 • روی آیکون سه نقطه در بالای صفحه و روبروی نام کانال کلیک کنید و از منوی باز شده گزینه‌ی Leave Channel را انتخاب کنید.
 • سپس خروج از کانال را تایید کنید. در نهایت می‌توانید با حذف کانال‌های قدیمی، عضو کانال‌های جدیدی شوید.

رفع محدودیت عضویت در کانال تلگرام: 2. جلوگیری از عضویت ناخواسته در گروه‌ها و کانال‌ها

خیلی اوقات ممکن است تلگرام را باز کنید و با چند کانال و گروه جدید مواجه شوید که خودتان عضو آنها نشده‌اید! این عضویت ناخواسته در کانال‌ها و گروه‌ها می‌تواند در آینده‌ای نه چندان دور شما را با خطای Too Many Communities و مشکل عضو نشدن گروه تلگرام مواجه کند. با این حال تنظیمات تلگرام می‌تواند با جلوگیری از این عضویت‌های ناخواسته باعث برداشتن محدودیت عضویت در کانال تلگرام و رفع مشکل too many communities در تلگرام شود.

مراحل رفع مشکل عضویت در کانال تلگرام

حتما برای شما هم پیش آمده که تعجب کنید چرا عضو کانال تلگرام نمیشوم! بله این اد نشدن در کانال تلگرام به خاطر وجود کانال‌ها و گروه‌هایی است که ناخواسته عضو آنها شده‌اید و حالا تنها راه برای رفع مشکل وارد نشدن به کانال تلگرام، حذف آنهاست! اما خب برای جلوگیری از عضویت ناخواسته در کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. وارد برنامه‌ی تلگرام شوید و با لمس سه خط موازی در گوشه‌ی بالای صفحه، گزینه‌ی تنظیمات یا Setting را انتخاب کنید.
 2. در بخش تنظیمات، وارد بخش حریم خصوص و امنیت یا Privacy and Security شوید و روی گزینه‌ی گروه‌ها و کانال‌ها (Groups and Channels) ضربه بزنید.
 3. در صفحه‌ای که پیش روی شما باز می‌شود دو گزینه‌ی همه (Everybody) و مخاطبین من (My contacts) وجود دارد که لازم است آن را به مخاطبین من تغییر دهید.
 4. در بخش پایینی نیز می‌توانید به مخاطبین خاص خود اجازه‌ی افزودن شما به کانال یا گروه بدهید و یا این اجازه را برای همیشه از آنها بگیرید.
 5. در صورت اعمال هر گونه تغییر، در بالای صفحه سمت راست یک علامت تیک نمایش داده می‌شود که باید آن را لمس کنید تا تغییرات اعمال شده، ذخیره شود.