رسانه عمومیکسب و کار سلامتی

نکاتی برای خوشتیپی کودکان در عید امسال + عکس

خوش تیپی کودکان دختر

برای خوش تیپی کودکان چه دختر و چه پسر نکات ساده ای وجود دارد, ست کردن لباس آن ها قوانینی دارد که در ادامه مشاهده می کنید. همه دوست دارند که کودکشان مانند کودکان درون فیلم ها خوش پوش و جذاب باشد،  شیرین زبانی کند و محبوب محافل باشد. برای این که یک کودک خوش تیپ و جذاب داشته باشید می توانید پیشنهادات ما را بررسی کنید و هر کدامش که مورد پسندتان افتاد به کار ببندید. همچنین جهت اطلاع از قیمت لباس نظامی بچه گانه و لباس خلبانی کودک می توانید به سایت هوتاپ مراجعه نمایید.

ست کردن لباس و زیبایی، فقط مخصوص بزرگترها نیست؛ بلکه برای کودکان هم باید لباس های زیبا و ست انتخاب کنیم. در این مطلب به چند نمونه از برای خوش تیپی کودکان پرداخته ایم. پیراهن این دختر کوچولو فارغ از ویژگی های فصلی درست برخلاف دیگری، لباسی بسیار ساده است؛ اما اتفاق اصلی در آن هماهنگی با روحیات شاد کودکانه است و همین باعث شده تا به انتخابی مناسب برای این دختر کوچولو تبدیل شود. دامن پرچینی که به او اجازه می دهد هرقدر می خواهد جنب وجوش داشته باشد و به تنهایی برای کودکانه بودن لباس او کافی است.

نقطه اوج این ترکیب ساده رفتن سراغ کفش های گل دار است. این کفش   ها نه تنها با اپلیکه  دوزی های لباس هارمونی برقرار کرده  اند بلکه سادگی لباس را هم گرفته اند. امتیاز دیگر این کفش بندینک های سفیدی است که دور مچ بسته می شوند. این بندینک ها کفش را از مدل عروسکی به طرحی کاملا کودکانه تبدیل کرده اند. این پسرکوچولو هم سراغ شلوار جین رفته است اما با این تفاوت که جین روشن انتخابی او با رنگ آبی پیراهنش کاملا هارمونی دارد. شک نکنید که کالج همیشه برای حالت رسمی دادن به ظاهر پسرکوچولوهای شما بهترین انتخاب است. برای اینکه هم با حال وهوای کودکانه آنها جور در می آید، هم ظاهر آنها را برای مهمانی آراسته تر نشان می دهد.

خرید لباس پلیس بزرگسال‬‎ | خرید لباس پلیس پسرانه | لباس پلیس اسباب بازی‬‎

خوش تیپی کودکان پسر با خرید لباس پلیس واقعی

یادتان باشد پیراهن های مردانه راه راه اصولا رسمی ترند تا چهارخانه. رعایت این قانون در مورد پسر بچه ها چندان اجباری نیست، اما همان طور که در مقایسه ظاهر این دو پسربچه دوست داشتنی می بینید، انتخاب اول درنهایت شما را به نتیجه بهتری می رساند. یادتان باشد وقتی پای مهمانی در میان است بدون شک یک پیراهن آن هم  از نوع مردانه همیشه بر یک تی شرت ساده برتری  دارد. بنابراین پیراهن این پسرکوچولو نقطه مثبت این ترکیب است .

مدل موهایی که امروز بر سر پسران نوجوان می بینیم مانند مدل خروسی، و یا آن مدل موهایی که در عرف ما، پسندیده نیست، گزینه ی مناسبی برای مدل موی فرزندتان نیست. کودکتان آنقدر زیباست که نیازی به مدل های عجیب و غریب مو نیست، سادگی بهترین مدل مو برای پسران است. برای دختران هم موهایی کمی بلند و ساده پیشنهاد می شود،نه آنقدر بلند که رشد قدشان مختل شود و نه آنقدر کوتاه که زنانگی بویی نبرده باشد، موهایی که به صورت باز، دور شانه ی یک دختر بچه بریزد، بهترین و مناسب ترین مدل مو برای آنهاست.

راهنمای خرید لباس بچه گانه

زمانی که صحبت از یک لباس بچه خوب می‌شود، فکر بیشتر افراد به سمت جنس و دوخت لباس می‌رود. بسیاری از آن‌ها فکر می‌کنند همین‌که لباس از پارچه خوبی دوخته شده باشد و درزهای آن محکم باشند، کافی است. البته که این موارد مهم است؛ اما ویژگی‌های یک لباس خوب تنها به همین مورد ختم نمی‌شود. در ادامه این بخش درباره ویژگی‌های مهم برای خوب بودن یک لباس بچه توضیح می‌دهیم.

لباسی که اندازه مناسبی داشته باشد.

اندازه لباس یکی از مهم‌ترین فاکتورها در زمان خرید لباس بچه گانه است. اگر کودک شما در سنین 3 تا 5 سالگی است، می‌توانید او را برای پرو لباس ببرید و از اندازه بودن آن مطمئن شوید. توجه داشته باشید که بچه‌ها از پرو کردن لباس خوششان نمی‌آید و دوست ندارند که برای مدتی طولانی در بازار بمانند. به همین دلیل ممکن است مجبور شوید از اولین مغازه خرید کنید و طبیعتا نمی‌توانید بهترین جنس را بردارید. پس بهترین راه‌حل برای تشخیص اندازه لباس کودک، خرید لباس متناسب با سن او و کمی بزرگ‌تر است.

توجه داشته باشید که اگر اندازه لباس برای کودک شما کوچک باشد، این لباس عملا به هیچ دردی نخواهد خورد؛ اما اگر کمی بزرگ‌تر باشد، بالاخره روزی استفاده می‌شود. از طرف دیگر کودکان به‌خصوص در سنین قبل از سه‌سالگی خیلی زود رشد می‌کنند؛ بنابراین بهتر است لباسی که دقیقا اندازه آن‌ها باشد نخرید. چراکه این لباس بیشتر از چند بار قابل‌استفاده نخواهد بود. البته خرید لباس‌های خیلی گشاد و بلند را اصلا توصیه نمی‌کنیم. چراکه باعث آزار و اذیت کودک می‌شود و برای حرکت او مشکل ایجاد می‌کند.

قانون خرید لباس بچه گانه بزرگ‌تر از سن و جثه معمولا برای پیراهن و لباس‌های خارج از فصل صادق است. خرید لباس‌های تابستانه در فصل زمستان و برعکس می‌تواند بسیار هوشمندانه باشد. چراکه معمولا قیمت این لباس‌ها رد فصل مخالف کمتر است؛ اما باید مراقب اندازه آن باشید. اگر شلوار بچگانه را بزرگ‌تر از اندازه فعلی کودک بخرید، درنهایت مجبور می‌شوید که آن را تنگ کنید. چراکه مرتب از کمر او میافتد؛ اما در موارد دیگر چنین مشکلی نخواهید داشت.

لباسی که با سن کودک تناسب داشته باشد.

توجه به سن کودک در زمان خرید لباس بچه بسیار اهمیت دارد. توجه کنید که منظور ما از تناسب با سن طرح آن نیست. چراکه در انتخاب طرح خود کودک بیشتر از هر چیزی اهمیت دارد و باید به سلیقه او توجه شود. منظور این است که تعویض و استفاده از لباس برای کودک راحت باشد. به‌عنوان‌مثال خرید لباس‌هایی با زیپ و دکمه‌های در دسترس برای نوزادان و بچه‌های کمتر از دو سال اصلا مناسب نیست. چراکه هرلحظه امکان دارد کودک دکمه لباس را بکند و آن را ببلعد یا زیپ را بازکرده و انگشتان خود را در آن گیر بیندازد. این لباس‌ها معمولا برای بچه‌های بزرگ‌تر که می‌دانند این کار خطرناک است مناسب هستند.

برای بچه‌هایی که به‌تازگی راه افتاده‌اند، لباس‌های بلند و دست و پاگیر نخرید. این بچه‌ها نمی‌توانند به‌درستی تعادل خود را حفظ کنند و به همین دلیل ممکن است آسیب ببینند. همچنین این لباس‌ها برای بچه‌هایی که مدام در حال ورجه‌ورجه و شیطنت هستند نیز مناسب نیست. انتخاب لباسی که برای حرکت بچه‌ها مشکلی ایجاد نکند و در طول بازی به آن‌ها صدمه‌ای نزند، بسیار اهمیت دارد.

لباسی که رنگ آن برای کودک جذاب باشد.

از رنگ های شاد برای خرید لباس کودکان خود استفاده کنید و رنگ های تیره را حدالامکان نخرید، مگر اینکه مربوط به مناسبت خاصی باشد. بهتر است تیپ‌های سرتاپا تیره را برای کودک خود فراموش کنید. لباس بچه با رنگ‌های تیره در روحیه کودک تاثیر منفی می‌گذارد و او را کمی منزوی و افسرده می‌کند. اگر به رنگ‌های تیره علاقه دارید، بهتر است آن‌ها را با رنگ‌های روشن ست کنید. به‌عنوان‌مثال اگر سارافون سورمه‌ای برای دخترتان خریده‌اید، می‌توانید آن را با کفش‌ها و گل سرهای رنگ روشن ست کنید. رنگ‌های روشن به کودکان احساس سرزندگی می‌دهند و آن‌ها را خوشحال‌تر می‌کنند.

انتخاب لباس بچه گانه با رنگ‌های روشن برای نوزادان بسیار اهمیت دارد. چراکه خیلی زود متوجه کثیفی آن‌ها خواهید شد و آن را به‌موقع تعویض می‌کنید. اگر کودکتان به سنی رسیده که می‌توانید درباره انتخاب رنگ‌ها از او نظر بخواهید، حتما این کار را بکنید. این کار در افزایش اعتمادبه‌نفس کودک تاثیرگذار است و باعث می‌شود که کودک شما لباس خود را بیشتر دوست داشته و بهتر از آن مراقبت کند.