رسانه سلامت و دانشکسب و کار سلامتی

بروزترین دستگاه پخت بربری

دستگاه پخت نان اتوماتیک شرکت نان سالم

امروزه مصرف بسیار بالای نان موجب به تولید رسیدن محصولاتی شده است که توانایی تولید تعداد زیادی نان در مدت زمان کوتاهی دارند. در واقع به دلیل رشد روز به روز جمعیت کره خاکی، میزان مصرف نان افزایش یافته است و دستگاه های دستی و سنتی قابلیت تهیه این حجم نان را ندارند. این در حالی است که امروزه با پیشرفت تجهیزات صنعتی، دستگاه هایی به تولید رسیده اند که تمام اتوماتیک می باشند. شرکت نان سالم از دسته شرکت هایی به شمار می رود که با سابقه چندین ساله خود توانسته محصولاتی طراحی و تولید که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

یکی از جدید ترین و کم مصرف ترین دستگاه های تولید شده توسط این شرکت، دستگاه نانوایی بربری تمام اتوماتیک می باشد که در دو حالت برقی و گازی ساخته می شوند. این شرکت این سیستم ها را به گونه ای طراحی کرده است که بدون نیاز به نیروی کاربری زیاد، تعداد زیادی نان را به صورت اتوماتیک تولید کنند.  در حالت کلی دستگاه تمام اتوماتیک بربری شرکت نان سالم یکی از بهترین دستگاه ها جهت تولید نان روغنی و نان بربری به حساب می آید.

بهترین دستگاه پخت نان تافتون | دستگاه بربری | دستگاه بربری بدون شاطر

اجزای تشکیل دهنده ی دستگاه پخت نان اتوماتیک شرکت نان سالم

کوره

دستگاه نانوایی بربری اتوماتیک شرکت نان سالم به دو عدد کوره مجهز شده است که یکی در قسمت بالایی دستگاه و دیگری در قسمت پایینی قرار گرفته است. از کوره بالایی جهت حرارت دادن بخش رویی خمیر نان استفاده شده و از کوره دوم برای گرم کردن باند دستگاه و پختن بخش تحتانی خمیر نان استفاده می شود.

مشعل ها

مشعل یکی از مهم ترین و کاربردی ترین تجهیزات تعبیه شده بر روی دستگاه پخت نان شرکت نان سالم می باشد که وظیفه دارد بین دو سیال غیر هم دما تبادل حرارتی ایجاد کند. بر روی این دستگاه دو عدد مشعل قرار گرفته است که جهت تامین گرمای کوره ها مورد استفاده قرار می گیرند. این مشعل ها از توان و عملکرد بسیار بالایی برخوردار می باشند. شایان ذکر است که این مشعل ها از سوخت های گازی جهت کارکرد تغذیه می کنند.

عایق بندی

عایق بندی به فرایندی گفته می شود که در میزان مصرف سوخت دستگاه را به شدت کاهش و موجب بالا رفتن میزان بازدهی دستگاه می شود. دستگاه پخت نان اتوماتیک شرکت نان سالم دارای بدنه ای تجهیز شده به عایق پشم سنگ می باشد که یکی از با کیفیت ترین و ناب ترین عایق های حرارتی ساخته شده در دنیا به حساب می آید که دارای دانسیته 100 بوده و از پرت شدن حرارت به بیرون از دستگاه ممانعت می کند. عواملی در قیمت دستگاه نانوایی بربری موثر می باشد که یکی از این عوامل نوع عایق به کار رفته در دستگاه می باشد.

دودکش

دودکش یکی از اصلی ترین تجهیزات قرار گرفته بر روی دستگاه نانوایی بربری اتوماتیک شرکت نان سالم می باشد. این دستگاه به دلیل تغذیه از سوخت فسیلی گاز در هنگام کارکرد موجب ایجاد گاز های آلاینده می گردد، از این رو برای تخلیه دود و گاز های آلاینده تولید شده از دودکش استفاده می شود. طبق مطالب ذکر شده این سیستم به دلیل داشتن دو عدد کوره، به دو عدد دودکش مجهز شده است. از مهم ترین ویژگی های دودکش طراحی شده در این دستگاه ها، حالت دیافراگمی در آن ها می باشد که با استفاده از اهرمی میزان باز و بسته بودن دریچه این دودکش ها را می توان تنظیم و کنترل نمود.

دریچه ی انفجار کوره

در این دستگاه به دلیل مصرف سوخت گازی قبل از روشن شدن دستگاه احتمال تجمع گاز در درون کوره های آن وجود دارد، به همین دلیل جهت خارج کردن گاز های اضافی دریچه ای بر روی آن تعبیه شده است که از انفجار در داخل کوره جلوگیری می کند.

موتور

موتور یکی دیگر از قطعات بسیار کلیدی و پرکاربرد کارگذاری شده بر روی این دستگاه نانوایی بربری می باشد که وظیفه دارد با استفاده از انرژی الکتریکی نیروی لازمه جهت به کارانداختن دیگر تجهیزات داخل سیستم را تامین کند. شرکت نان سالم از موتور الکتروژن گیربکسی در دستگاه پخت نان اتوماتیک استفاده کرده است که از پرقدرت ترین موتورهای ساخته شده در داخل کشور می باشد.

کنترل پنل

کنترل پنل از دیگر اجزای مهم تعبیه شده بر روی دستگاه پخت تمام اتوماتیک شرکت نان سالم می باشد که کاربر می تواند با استفاده از آن عملکرد تجهیزات داخل سیستم را کنترل کند. در واقع بر روی این قطعه کلید هایی از قبیل کلید روشن و خاموش دستگاه، ترمومتر و کلید روشن و خاموش موتور قرار گرفته است.

بدنه ی دستگاه

بدنه دستگاه نانوایی بربری در واقع خارجی ترین قطعه کارگذاری شده بر روی ساختمان دستگاه پخت نان شرکت نان سالم بوده که جنس بدنه آن از آهن می باشد. در واقع بدنه دستگاه وظیفه محافظت از تجهیزات داخلی سیستم را در برابر خطرات بیرونی برعهده دارد. جنس آهنی بدنه این دستگاه موجب بالا بردن میزان مقاومت می گردد که افزایش دوام محصول را به دنبال دارد. همچنین شرکت شرکت نان سالم سطح بدنه دستگاه را با رنگ الکترواستاتیک پوشش داده است تا میزان استحکام دستگاه افزایش پیدا کند.

پیش نیاز های استفاده از دستگاه پخت تمام اتوماتیک نان شرکت نان سالم

این دستگاه نانوایی بربری با استفاده سوخت مصرفی گاز توانایی تولید حرارت لازمه جهت پختن نان را دارد. از طرفی این دستگاه مجهز به تجهیزاتی می باشد که از انرژی الکتریکی جهت کارکرد تغذیه می کنند. از این رو کاربر بایستی در محیط هایی از این دستگاه استفاده کند، که دسترسی کامل به سوخت گازی و انرژی الکتریکی داشته باشد. همچنین به دلیل تمام اتوماتیک بودن، این سیستم در ابعاد و اندازه های نسبتا بزرگی طراحی و ساخته شده است، به همین دلیل در محیط به فضای زیادی نیاز دارند. برای اطلاع از قیمت دستگاه نانوایی بربری و خرید این دستگاه با مشاوران آنلاین شرکت نان سالم در ارتباط باشید.

نحوه عملکرد دستگاه نانوایی بربری تمام اتوماتیک شرکت نان سالم

دستگاه نانوایی بربری اتوماتیک شرکت نان سالم با استفاده از مشعل عملیات تولید حرارت جهت پخت نان را انجام می دهد. در اصل با وارد شدن سوخت به داخل دستگاه، مشعل حرارت تولید می کند و سپس حرارت تولید شده توسط کوره های تعبیه شده بر روی دستگاه جذب می شوند. در ادامه این کوره ها گرمای دریافتی را به خمیر نان در حال جریان بر روی باند دستگاه انتقال می دهند و خمیر نان را به صورت کاملا یکنواخت پخته و به سبد تخلیه نان وارد می کنند و بدین صورت این فرایند تکرار می شود که در مدت زمان کوتاهی به تولید تعداد زیادی نان می انجامد.

نگاهی کوتاه به جنبه های اقتصادی دستگاه پخت نان اتوماتیک شرکت نان سالم

این دستگاه براساس نوین ترین تکنولوژی روز دنیا طراحی شده است، به همین دلیل می تواند در مدت زمان بسیار کوتاهی تعداد بسیار زیادی نان تولید کرده و جوابگوی تعداد زیادی از مشتریان باشد. همچنین این دستگاه به صورت کاملا اتوماتیک طراحی شده است و جهت کارکرد به نیروی انسانی بسیار کمی نیاز دارد. از طرفی دیگر این محصولات مجهز به قطعاتی می باشند که میزان مصرف سوخت دستگاه را کاهش و بازدهی آن را به شدت افزیش داده اند، از جمله این تجهیزات عایق حرارتی مناسب می باشد. با توجه به مطالب ذکر شده می توان گفت قیمت دستگاه نانوایی بربری  شرکت نان سالم مقرون به صرفه بوده و جنبه اقتصادی بالایی دارد.

مزیت های دستگاه نانوایی بربری شرکت نان سالم

  • ساخته شده با رعایت کامل استاندارد های جهانی
  • مجهز به پایه های متحرک و ثابت
  • دارای بدنه ای از جنس آهن و پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای
  • تجهیز شده به دو عدد مشعل
  • قیمت دستگاه نانوایی بربری مقرون به صرفه و مناسب
  • طراحی شده بصورت دودکش دار
  • توانایی تولید تعداد زیادی نان در کوتاه ترین زمان ممکن
  • دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش معتبر