رسانه عمومیکسب و کار سلامتی

اهمیت آزمون شبیه ساز تیزهوشان در قبولی مدارس تیزهوشان

یکی از دغدغه های مهم پدر و مادرها تحصیل فرزندانشان در بهترین مدارس است. قطعا کیفیت مدرسه در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان نقش بسزایی دارد. مدرسه­‌ی خوب امکانات خوب، آموزگاران خوب و مدیریت خوب دارد. مدارس تیزهوشان یا سمپاد جزء مدارس خوبی هستند که خیلی از خانواده‌­ها دوست دارند فرزندانشان در این مدارس تحصیل کنند. امروز در این مطلب قصد داریم به اهمیت آزمون شبیه ساز تیزهوشان در قبولی مدارس تیزهوشان بپردازیم و نکات مفیدی که به قبولی شما در این آزمون کمک خواهد کرد را بررسی کنیم، پس همراه ما باشید.

ثبت نام آزمون شبیه ساز تیزهوشان ششم | نمونه سوالات هوش فضایی با جواب

شرکت در بهترین آزمون شبیه ساز تیزهوشان

داوطلبانی که قصد شرکت در بهترین آزمون شبیه ساز تیزهوشان ششم و یا بهترین آزمون شبیه ساز تیزهوشان نهم را دارند، برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند با شماره: 09014027356 تماس حاصل فرمایید. این آزمون ها توسط یکی از بهترین مدرسان تیزهوشان و هوش یعنی استاد پوریا رجب زاده برگزار می شوند.

آزمون شبیه ساز تیزهوشان چیست؟

آزمون شبیه ساز تیزهوشان یک آزمون استاندارد همانند آزمون اصلی تیزهوشان است که برای اندازه ‌گیری و بررسی استعداد تحلیلی و هوش و تحصیلی دانش‌آموزان طراحی شده است. این آزمون به دانش آموز کمک می کنند تا در شرایط آزمون اصلی قرار گیرد و تجربه ای همانند آزمون اصلی تیزهوشان کسب کنند.

اهمیت شرکت در آزمون شبیه ساز تیزهوشان چقدر است؟

آزمون‌های شبیه ‌ساز به آمادگی داوطلبین برای شرکت در آزمون‌ها کمک زیادی می کنند. خوبی این آزمون‌ها این است که داوطلب می تواند در خانه یا سالن مطالعه خود را در شرایط آزمون قرار دهد. این آزمون‌ها می توانند بسیار موثرتر از تست‌ زنی در خانه باشند و نیز می توانند همزمان با تست‌ زنی مورد استفاده قرار گیرند.

در این آزمون‌ها شما باید در زمان محدودی به تعداد مشخصی سوال مشابه با آزمون اصلی پاسخ  دهید. این آزمون‌ها می توانند به دو صورت باشند؛ آزمونهای فردی و جمعی. آزمون‌های فردی به فرد کمک می کنند تا خود را محک بزند. اما آزمون‌های جمعی درواقع آزمون‌هایی هستند که تعداد زیادی از داوطلبان در آنها شرکت می کنند.

این آزمون‌ها می توانند شرایط و آمادگی داوطلب را با قرار دادن او در شرایط آزمون اصلی و مقایسه‌ ی درصدها و نمره‌ ی آزمون او با دیگران محک بزنند. همچنین ممکن است این آزمونها به صورت فردی بتوانند وضعیت داوطلب را در مقایسه با دیگران محک بزنند. در آزمون‌های جمعی همه­‌ی داوطلبین و شرکت­ کنندگان در آزمون همزمان با هم در آزمون شبیه‌ ساز شرکت می کنند اما در آزمون‌های فردی مقایسه‌ ای افراد در هر زمانی که بخواهند آزمون می دهند و نتایج آنها محفوظ مانده و به محض اتمام آزمون همه‌ ی شرکت کنندگان مثلا ظرف چند روز یا یک هفته یا یک روز با هم مقایسه می شوند.

ثبت نام آزمون شبیه ساز تیزهوشان ششم | نمونه سوالات هوش فضایی با جواب

مزایای شرکت در آزمون شبیه ساز تیزهوشان

شرکت در آزمون شبیه‌ساز تیزهوشان بسیاری از مزایا را برای شما به همراه دارد. در زیر به برخی از این مزایا اشاره می‌کنیم:

  • سنجش هوش و استعداد دانش آموز: شرکت در آزمون شبیه‌ساز تیزهوشان، به شما کمک می‌کند تا بتوانید هوش و استعداد خود را مورد ارزیابی قرار دهید. این سنجش مواردی همچون منطق، حل مسئله، توجه، سرعت و دقت و … را ارزیابی می‌کند.
  • مشخص شدن نقاط قوت و ضعف: انجام آزمون شبیه‌ساز تیزهوشان، به شما کمک می‌کند تا نقاط قوت و ضعف خود را به صورت دقیق‌تری بشناسید. با تشخیص نقاط ضعف، می‌توانید بر روی آن‌ها کار کنید و با بهبود آن‌ها، به کسب موفقیت در آزمون کمک شایانی کنید.
  • فرصت کسب تجربه: شرکت در آزمون شبیه‌ساز تیزهوشان، به شما فرصت کسب تجربه ارزشمندی را می‌دهد. با انجام این آزمون، می‌توانید با نحوه‌ی ارائه‌ی سوالات و مدیریت زمان، آشنا شوید و تجربیاتی جدید به دست آورید.
  • افزایش اعتماد به نفس: شرکت در آزمون شبیه‌ساز تیزهوشان، می‌تواند به افزایش اعتماد به نفس شما کمک کند. با تحلیل و بررسی نتایج آزمون، می‌توانید به نتایج مثبتی برای خود دست یابید که باعث افزایش اعتماد به نفس و ایجاد حس خوبی در شما خواهد شد.
  • آموزش نکات جدید: با شرکت در آزمون شبیه ساز، نکات مهمی که در طی درس کمتر به آن توجه کرده اید را می آموزید و سپس با تحلیل آزمون می توانید روی آن مباحث جدید و از قلم افتاده نیز مسلط شوید.

آزمون شبیه ساز هوش تجسمی به همراه تحلیل سوالات

از آنجایی که آزمون تیزهوشان ششم به هفتم فقط شامل سوالات هوش می باشد و فاقد سوالات استعداد تحصیلی می باشد یه آزمون شبیه ساز هوش مانند آزمون شبیه ساز هوش تجسمی استاد پوریا رجب زاده به پیشرفت داوطلبان پایه ششمی کمک بسیار زیادی می کند تا بتوانند نقاط ضعف و قوت خود را بیابند و برای رفع نقاط ضعف خود تلاش کنند.

محتوای محصول نمونه سوالات و آزمون شبیه ساز هوش تجسمی به شرح زیر است: 100 سوال آزمون هوش تجسمی (60 سوال هوش + 40 سوال دقت و سرعت) کلید و پاسخنامه سوالات آزمون بیش از 30 دقیقه ویدیو تحلیل تمامی سوالات هوش تجسمی توسط استاد پوریا رجب زاده.

سخن پایانی

آزمون شبیه ساز تیزهوشان یکی از راه های بسیار مفید و موثر برای قبولی در تیزهوشان است که به داوطلبان کمک های زیادی می کند و علاوه بر آن باعث می شود که داوطلبان یک فضایی همانند فضای آزمون اصلی تیزهوشان تجربه کنند و خود را برای آزمون اصلی اماده کنند.