رسانه عمومیکسب و کار سلامتی

رنگ شال برای پوست سبزه

راهنمای انتخاب رنگ های شال برای پوست سبزه

هنگام انتخاب و خرید شال و روسری، خانم‌ها معمولا لباسی را که ترکیب می‌کنند در نظر می‌گیرند. ملاک دوم انتخاب، رنگ پوست است که در وهله اول باید باشد! ما در این مقاله با عنوان چه رنگ شالی به پوست سبزه میاد؟ مناسب ترین رنگ های شال برای پوست سبزه را برای شما گردآوری کرده ایم. اگر از مد پیروی می کنید، مطمئنا از محصولات فصل جدید مطلع هستید و ممکن است بخواهید از آنها استفاده کنید، اما انتخاب و استفاده از رنگ هایی که با رنگ پوست شما سازگار نیستند، فقط به دلیل مد روز بودن، گزینه عاقلانه ای نیست!

بنابراین، سلیقه و ملاک های خود شما باید همیشه در وهله اول باشد. اگر رنگ های استفاده شده در فصل جاری با پوست شما سازگار است، شما بسیار خوش شانس هستید. گفته می شود که سفیدپوستان می توانند از هر رنگی استفاده کنند. بنابراین آنها خوش شانس هستند. برخلاف تصور رایج، این درست نیست، زیرا استفاده از رنگ های کم رنگ می تواند ظاهر بیمارگونه ای را در خانم های سفید پوست ایجاد کند.

خرید شال مجلسی اینترنتی | شال | شال زنانه‬‎

مناسب ترین رنگ های شال برای پوست سبزه

اگر پوست نسبتا سبزه ای دارید، آبی و یاسی رنگ‌هایی هستند که بیشتر به شما می‌آیند. به طور کلی باید از رنگ های روشن استفاده کنید. رنگ هایی مانند صورتی کم رنگ، کرم یا آبی روشن بسیار به پوست شما می آیند. سبز روشن، سایه های تیره زرد، نارنجی روشن، مرجانی یا خاکستری آبی نیز می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. البته رنگ هایی نیز وجود دارد که باید از آنها اجتناب کنید.

رنگ‌های قرمز تیره و آبی روشن بر این رنگ‌ها غالب هستند. استفاده از این رنگ ها می تواند خلق و خوی شما را خشن جلوه دهد و همچنین فضایی خفه کننده ایجاد کند. اگر نیاز به استفاده از شال های تیره دارید، می توانید سبز تیره یا آبی سرمه ای را انتخاب کنید.

تاثیر آرایش در انتخاب رنگ های شال برای پوست سبزه

اگر قصد استفاده از شال های طرح دار را دارید، بهتر است به اقلیت رنگ هایی که نباید انتخاب کنید توجه کنید. البته می توان با نکات کاربردی ترند خود را نیز گرفت. فرض کنید باید شال یا روسری را متناسب با لباسی که قرار است بپوشید انتخاب کنید که با رنگ پوست شما همخوانی نداشته باشد.

در این شرایط چه باید کرد؟

البته با آرایش می توانید با ایجاد تغییرات کوچک در رنگ پوست خود با یک آرایش طبیعی اما موثر این تفاوت را برطرف کنید. یا مثلا رنگ پوست شما خیلی روشن است اما می خواهید از رنگ های کم رنگ استفاده کنید؟ سپس از کرم پودر یک یا دو درجه تیره تر از کرم پودر معمولی خود استفاده کنید تا به زنی با پوست گندمی تبدیل شوید.

نکاتی برای انتخاب و خرید شال

به طور کلی هنگام خرید روسری یا شال باید به دنبال سازگاری آن با پوست خود باشید. ممکن است در هر فروشگاهی این فرصت را نداشته باشید که شال را روی سر خود امتحان کنید. شما باید شال را بالای شالی که روی سر خود دارید بگیرید و از آنجایی که فرصت تعویض آن را ندارید، باید این کار را انجام دهید: سعی کنید شال خود را کمی عقب بکشید یا آن را تا کنید، اما هرگز آن ها را روی هم نگیرید. این عمل باعث می شود رنگ ها با هم ترکیب شوند یا رنگ آنها تغییر کند و ممکن است انتخاب اشتباهی داشته باشید.

علاوه بر این، به جای خرید شال و روسری در عصر، زمانی را انتخاب کنید که روز روشن است. از میان مناسب ترین رنگ های شال برای پوست سبزه، می توانید با مقایسه تصاویر موجود در اینترنت با رنگ پوست خود، مناسب ترین آن را برای خود بیابید.

نور خورشید به شما نشان می دهد که چگونه رنگ ها روی صورت شما بسیار واضح تر می ایستند. در نهایت، اگر می خواهید در فروشگاهی که از آن خرید می کنید کمک بگیرید، باید رنگ های مناسب خود را بگویید و مدل آن رنگ ها را نگاه کنید. در غیر این صورت، هر شالی که دوست دارید ممکن است شما را وسوسه کند و شما را به سمت تصمیم گیری اشتباه سوق دهد.

جمع بندی

در حالی که لباس هایی که در زندگی روزمره می پوشیم با طرح هایشان استایل ما را نشان می دهند، اما با رنگ هایشان شخصیت ما را نیز منعکس می کنند. یکی دیگر از عواملی که در انتخاب لباس به آن توجه می کنیم، ظاهر شدن ویژگی های ظاهری و زوایای زیبای ماست. با انتخاب مناسب ترین رنگ های شال برای پوست سبزه ، می توانید جذابیت خود را دو چندان کنید.

منبع : snapdeal.com