رسانه عمومیکسب و کار سلامتی

نکات مهم در نصب ایزوگام در کرج

نکات مهم در خرید و تعمیر و نصب ایزوگام در کرج

ایزوگام سایوند یکی از بهترین مجموعه های فعال در حوزه اجرای و نصب ایزوگام کرج می باشد که از سال های قبل به کمک تیم حرفه ای خود در این حوزه فعالیت میکند. استفاده از بهترین ایزوگام ها و قیر های موجود در بازار در کوتاه ترین زمان با بهترین کیفیت کار مزیت بالای تیم ایزوگام کرج نسبت به سایر مجموعه های فعال در کرج می باشد.

شرکت ایزوگام سایوند به عنوان بهترین شرکت نصب ایزوگام در کرج نصب ایزوگام و قیر گونی را در کرج در کوتاه ترین زمان به صورت حرفه ای انجام میدهد. مجموعه ها و تیم های زیادی در کرج به نصب ایزوگام میپردازند که یکی از بهترین مجموعه ها را میتوان به جرات مجموعه ایزوگام کرج دانست که با توجه به کیفیت بالای ایزوگام ها و قیز های مورد استفاده و کار حرفه ای تیم خود میتواند به کمک شما بیاید. ترک های کوچک در آبندی سقف خانه ها ایرادات و مشکلات بزرگی را به وجود می آورد و اگر این ترک ها با قیر گرفته نشوند و ایزوگام از نفوذ آب در آن ها جلو گیری نکند میتواند به نفوذ آب در ساختمان منجر بشود.

شماره تلفن نصاب ایزوگام | قیرگونی در کرج | قیمت ایزوگام با نصب

هزینه نصب ایزوگام در کرج

هزینه تصب ایزوگام در کرج در مجموعه ایزوگام سایوند مناسب تر از قیمت های اکثر مجموعه های دیگر است و از طرفی کیفیت بالای نصب ایزوگام توسط پرسنل مجموعه ایزوگام سایوند به راحتی میتواند شما را تا سال ها از خرید و نصب ایزوگام بی نیاز کند.

هزینه نصب ایزوگام پشت بام

هزینه نصب ایزوگام بر روی سقف و پشت بام با توجه به حجم کار و سختی کار مقداری متفاوت است به صورتی که باید با مشاهده کار تعیین شود.

هزینه نصب ایزوگام بر روی دیوار

 نصب ایزوگام بر روی دیوار به نسبت نصب بر روی سقف مقداری هزینه بالا تری دارد. دلیل اینکه دسترسی سخت تر آن باعث کند شدن روند پیشرفت کار میشود. سخت بودن شرایط استقرار نیروی کار باعث میشود مقداری هزینه نصب بر روی دیوار بیشتر باشد.

قیمت ایزوگام بدون نصب در کرج

 قیمت ایزوگام بدون نصب در کرج بر اساس قیمت رسمی نمایندگی های شرکت های ایزوگام محاسبه میشود و همچنین قیمت برند های مختلف ایزوگام با هم متفاوت است. قیمت ایزوگام ها بر اساس کیفیت و کاربردشان متفاوت است. قیمت ایزوگام از متری 50 هزار تومن شروع شده و تا متری 75 هزار تومن بسته نوع قیر و کیفیت الیاف و … بالا خواهد رفت. قیمت ایزوگام دلیجان، شرق، بام گستر و …  را میتوانید با تماس با ما استعلام کنید.

قیمت ایزوگام با نصب در کرج

 قیمت ایزوگام با نصب در کرج بر اساس مجموع قیمت ایزوگام و اجرت و هزینه های مصالح و حمل و … تعیین میشود. قیمت ایزوگام ها متناسب با کیفیت و جنس و متریال آن ها متفاوت است.

آیا برای عایق بندی اصولی سقف، نیاز به تزار بندی هست؟

گاهی اوقات محل نصب ایزوگام نا هموار بوده و دارای شیب در جهت نادرست است، به منظور عایق بندی درست و اصولی، ابتدا باید شیب بندی سقف انجام شود و همچنین ناهمواری هایی که باعث به دام انداختن آب بر روی پشت بام میشوند رفع شود و بعد از آن اقدام به ایزوگام نمود.

قیرگونی در کرج

قیرگونی نوعی ایزولاسیون و عایق کاری میباشد که از قیر و گونی جهت عایق کاری محل مورد نظر در برابر نفوذ آب استفاده می‌شود. استفاده از قیرگونی باید به صورت کاملا یکپارچه و بدون خلل و فرج باشد تا به صورت کامل بتواند عایق و مانعی در برابر ورود و نفوذ آب شود.

قیرگونی سرویس بهداشتی

در محل ها و فضا های کوچک که پستی بلندی های زیادی دارد یا به بخش های مجزایی تقسیم می‌شود به جای ایزوگام از قیر و گونی استفاده میکنند که راحت تر بتوان تمام پستی و بلندی ها و ناهواری ها را پوشش داد. قیرگونی نیاز به تجربه و دقت بالایی دارد تا نم از آن به پایین نفوذ نکند.

قیمت قیرگونی و اسفالت

برآورد و تخمین قیمت قیرگونی و یا آسفالت بسته به متراژ پروژه و مساحتی که قرار است عایق‌کاری انجام شود، حجم و البته نوع جنس و موادی که در کار استفاده میشود و البته اینکه اجرای قیرگونی مربوط به پشت‌بام است یا سرویس‌ بهداشتی و یا آشپرخانه و … متفاوت خواهد بود.

قیمت قیرگونی با مصالح

 قیمت قیر و گونی با مصالح بسته به متراژ و فضای مورد نظر شما تعیین می‌شود به این صورت که میزان قیر مورد نیاز بر اساس قیمت قیر و دستمزد و میزان گونی مورد استفاده به دست می آید. برای استعلام بروز و دقیق قیمت قیر و گونی با مصالح میتوانید با شماره های کارشناسان ما در ایزوگام سایوند کرج تماس بگیرید.

قیمت قیرگونی سرویس بهداشتی

 بر اساس اندازه و متراژ سرویس بهداشتی شما و همپنین چند لایه بودن قیر و گونی مورد نیاز شما قیمت قیر و گونی سرویس بهداشتی مشخص می‌شود. برای استعلام دقیق قیمت قیر و گونی سرویس بهداشتی میتوانید با شماره های کارشناسان ما در ایزوگام سایوند کرج تماس بگیرید.

بهترین نصاب ایزوگام در کرج

نمایندگی ایزوگام در کرج، از بهترین و با تجربه ترین نصاب ها برای ارائه خدمات نصب و اجرای عایق های رطوبتی کمک می گیرد. تیم نصب ایزوگام در کرج، کار درست و بی نقص را وظیفه خود می دانند و در راستای جلب رضایت مشتریان گرانقدر تلاش می کنند. ما ادعای بهترین بودن را نداریم، اما کیفیت کار همکارانمان به شما این اطمینان را می دهد که کار را به دست بهترین نصاب ایزوگام در کرج سپرده اید. شما عزیزان می توانید برای اجرای نواع ایزوگام در سطوح صاف، نصب بر روی پی، ایزوگام در استخر، نصب ایزوگام در سطوح شیبدار و سقف‌های سفالی، اجرا بر روی دیوار و … روی تخصص، مهارت و البته تعهد کاری پرسنل شرکت ایزوگام سایوند حساب کنید.

نصب ایزوگام در تمامی مناطق کرج

نمایندگی ایزوگام کرج، فعالیت ها و خدماتش را به محله یا منطقه خاصی محدود نکرده است. ما بر آنیم تا تمامی  ساکنین استان البرز، خدمات اجرا و نصب انواع ایزوگام، قیرگونی، آسفالت ساختمان و … را در سریع ترین زمان دریافت کنند. در همین راستا می توانید برای نصب ایزوگام در اقصی نقاط کرج اعم از عظیمیه، باغستان، شاهین ویلا، هفت تیر، گلشهر، ایزوگام در مهرشهر، بنیاد، جهانشهر، جوادآباد، حسن آباد و سایر مناطق، با ما تماس بگیرید. همچنین ساکنین مناطقی همچون هشتگرد، اشتهارد، نظرآباد، ماهدشت، محمدشهر، فردیس، ملارد و … نیز می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت خدمات، از طریق شماره های موجود، با شعبه کرج ایزوگام سایوند تماس بگیرند.