رسانه عمومیکسب و کار سلامتی

شبکه مخفی زنان چند قسمت است؟

داستان سریال شبکه مخفی زنان

در قسمت اول از فصل اول این سریال، داستانی تاریخی از زمانی که تهیه سجل احوال در ایران اجباری می‌شود روایت می‌شود. این روایت از ابتدای امر حالت طنز و کمدی خود را به مخاطب نشان می‌دهد و در خلال این بحث داستان‌های متفاوت از خانه‌ها و خانواده‌های مختلف به تصویر کشیده می‌شود. یکی از داستان‌هایی که در قسمت اول مشاهده می‌شود روایت یکی از مدیران  اداره سجل احواله است که بر سر نام‌گذاری با اشخاص مختلفی درگیر می‌شود. اما درگیری او تنها به قسمت اول محدود نمی‌شود و در قسمت‌های دیگر او داستان‌های مختلف و متعددی را تجربه می‌کند. یکی از شخصیت‌های جالب این سریال، شخصیت میرزا محمود با بازی سیامک انصاری است.

مقدمه به همراه لینک دانلود فیلم اکشن جدید نماوا

یکی از نکته‌های جالب و جذاب ، مقدمه‌های این سریال است. در مقدمه‌ این سریال هر بار بخشی از آنچه در قسمت قبلی اتفاق افتاده است روایت می‌شود. شاید برایتان این پرسش مطرح شود که اغلب سریال ها این بخش را دارند و چه چیزی درباره این بخش جذاب است؟ بخش جالب آن است که در این سریال قسمت اول نیز آنچه گذشت داشت که در آن مهدیار سزاوار به شیوه‌ای طنازگونه بخشی از تاریخ ایران تا زمان ثبت سجل احوال را روایت ‌می‌کند. این شیوه‌ از روایتگری، قسمت آنچه گذشت که بیشتر اوقات برای مخاطب حوصله‌بر است را جذاب و شنیدنی کرده است.

گریم متفاوت بازیگران در شبکه مخفی زنان

شبکه مخفی زنان مانند سریال های برتر دنیا ، اهمیت گریم را به خوبی درک کرده است. اهمیت این موضوع در فیلم های ژانر تاریخی که در آن روایتی از شخصیت‌های مطرح تاریخ نیز بیان می‌شود، بیشتر به چشم می‌آید. مخاطبین داستان افراد سرشناس تاریخ را به خوبی می‌دانند و عکس و مجسمه‌های این شخصیت‌ها را در طول زندگی‌شان بارها تماشا کرده‌اند. بنابراین، مخاطبین برای تماشای فیلم و سریال به این نکته توجه می‌کنند و عدم توجه به این موضوع حتی با بازیگران بسیار مطرح، می‌تواند سبب شکست فیلم ها یا سریال ها شود.

سریال شبکه مخفی زنان اما این موضوع و اهمیت آن برای مخاطب را به خوبی درک کرده است و بازیگران بسیار نزدیک به شخصیت‌های تاریخی گریم شده‌اند. در این میان گریم برخی از بازیگران بیشتر به چشم مخاطبان آمده است و از میان آن‌ها می‌توان به گریم باران کوثری در نقش پروین اعتصامی و گریم احسان کرمی در نقش دکتر حسابی اشاره کرد.

آیا سریال شبکه مخفی زنان در میان دانلود سریال خارجی قرار می‌گیرد؟

برای صحبت کردن درباره‌ی این سؤال قطعاً به زمان بیشتری نیاز است. باید به تماشای قسمت‌های آتی این سریال نشست و روند روایت داستان را بیشتر بررسی کرد. اما با بررسی قسمت‌های اولیه می‌توان حدس زد که این فیلم یکی از بهترین سریال های ایرانی ژانر خود- کمدی و تاریخی- باشد. سریال های ایرانی زیادی در ژانر تاریخی ساخته شده است که غالبا با یکی از ژانرهای درام، عاشقانه، ماجراجویی و کمدی در هم آمیخته است.

برخی از آن‌ها نیز برای روایت داستان‌های تاریخی مذهبی ساخته شده‌اند که سریال تلویزیونی یوسف پیامبر، مختارنامه، مریم مقدس و ولایت عشق را می‌توان جزء این دسته دانست. پیش‌تر، در سال 1389، سریال قهوه تلخ به کارگردانی مهران مدیری نظر مخاطبین را به این نوع روایت داستانی جلب کرده بود و حالا پس از گذشت 12 سال سریال شبکه مخفی زنان به احیای این ژانر کمک شایانی کرد.

سریال های تاریخی اغلب در سینمای ایران مورد توجه قرار گرفته‌اند. یکی از ژانرهای مورد علاقه‌ی مخاطبین سینمای ایران، تلفیق ژانر تاریخی و عاشقانه است. گواه این موضوع، تعداد بالای مخاطبین سریال خاتون و سریال شهرزاد است. مخاطبین شبکه خانگی نظرات بسیاری مثبتی در خصوص این سریال ها داشتند.

طراحی داستان در این سریال‌ها به خوبی انجام گرفته است و حس کنجکاوی مخاطبان را در کنار احساساتشان تحریک می‌کند. همین مسئله سبب می‌شود مخاطبین تا آخرین لحظات سریال با داستان همراه باشند. در سریال شبکه مخفی زنان نیز در کنار طنز پیچیدگی داستان و شخصیت‌های سریال وجود دارد که با پیشروی در داستان، شخصیت هر کدام از آن‌ها برای مخاطب روشن‌تر می‌شود.

بازیگران سریال جدید شبکه خانگی

نمی‌توان از نقش مهم و حیاتی بازیگران در میزان تماشای فیلم و سریال غافل شد. قطعاً همکاری با چهره‌های مطرح سینما، در میزان بازدید فیلم و سریال و بازخورد مخاطبین مؤثر است. بازیگران هر فیلم یا سریال جدید تأثیر مستقیم در شیوه روایت فیلمنامه دارند. همانطور که بازی روان یک بازیگر، مخاطبان را به خود جلب می‌کند، بازی مصنوعی و خشک نیز می‌تواند مخاطب را خسته و از فیلم یا سریال دلزده کند.

سریال شبکه مخفی زنان به این دغدغه مخاطبین نیز به درستی پرداخته است و همکاری با بازیگران درجه 1 سینما و تلویزیون ایران، این سریال را منحصر به فرد کرده است. از میان بازیگران این سریال می‌توان به سیامک انصاری، مهدی هاشمی، باران کوثری، شبنم مقدمی و شقایق دهقان که در قسمت‌های ابتدایی نقش پررنگ‌تری داشته‌اند، اشاره کرد.

سریال های خارجی در ژانر کمدی و تاریخی

ژانر کمدی-تاریخی تنها در فیلم ها و سریال های ایرانی دیده نمی‌شود و در سینمای هالیوود نیز این ژانر مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از سریال های هالیوودی که دو ژانر تاریخی و کمدی را پوشش می‌دهد، سریال جدید پرچم ما یعنی مرگ است که در سال 2022 پخش شده است. البته این سریال خارجی، تنها در این دو ژانر خلاصه نمی‌شود و ماجراجویی و داستان‌های عاشقانه را نیز در خود جا داده است.

تماشای آنلاین سریال شبکه مخفی زنان

سایت فیلم هت فیلم به همراه نماآوا مسئولیت پخش این سریال جدید را به عهده دارد. شما می‌تواند قسمت‌های جدید این سریال را هر هفته روزهای جمعه ساعت 12 تماشا کنید

دانلود سریال شبکه مخفی زنان

زمان پخش سریال شبکه مخفی زنان هر جمعه ساعت 12 ظهر است. شما می‌توانید به محض منتشر شدن سریال، آن را در تماشا کنید یا از سایت‌های قانونی برای دانلود آن اقدام کنید.

خلاصه داستان سریال ایرانی شبکه مخفی زنان

داستان این سریال جدید نماوا در سال 1310 اتفاق می‌افتد زمانی که وزارت فرهنگ و ارشاد تصمیم به تشکیل کانون بانوان می‌گیرد تا با گروه های دیگر شروع به مبارزه و آن‌ها را حذف کند‌. میرزا محمود زنبورکچی که کارمند اداره سجل احواله است نیز توسط مردی به نام مدبر برای فعالیت در کنار دلبرجان تاجرباشی دعوت به همکاری برای کار در این اداره می‌شود‌. میرزا محمود با داشتن همسری به نام سلطان و سه دختر وارد این امر بزرگ شده است.

بازیگران سریال شبکه مخفی زنان

تاکنون در لیست هنرمندان سریال، حضور بازیگرانی چون: لیلا حاتمی، سیامک انصاری، مهدی هاشمی، باران کوثری، شبنم مقدمی و شقایق دهقان در این مجموعه اعلام شده است. در ادامه می‌توانید بازیگران مجموعه نمایش خانگی شبکه مخفی زنان را بخوانید. همچنین می‌توانید نگاهی به عکس های بازیگران این سریال جدید نماوا بیندازید.

سیامک انصاری

 • سن: 53 سال
 • محل تولد: تهران، ایران
 • نقش های معروف: کیانوش استقرار زاده در سریال شب های برره و اصغر در فیلم قلقلک

سیامک انصاری بازیگر و کارگردان ایرانی در 12 مرداد 1347 متولد شد. وی در سریال شبکه مخفی زنان عهده دار نقش میرزا محمود زنبورکچی است. او در سال 1373 با سریال سفر به چزابه وارد حرفه بازیگری شد. اولین فیلم سینمایی‌اش نیز کمکم کن (1377) نام داشت. برخی از آثار این هنرپیشه عبارتند از سریال‌های گل‌های 77 (1377)، پاورچین (1381)، شب‌های برره (1384)، مرد هزارچهره (1387)، تلخ (1389-1390)، صفر بیست و یک (1399) و فیلم‌های بی پولی (1386)، دعوت (1387)، 50 کیلو آلبالو (1394)، بمب یک عاشقانه (1396) و (1398).

لیلا حاتمی

 • سن: 49 سال
 • محل تولد: تهران، ایران
 • نقش های معروف: شکوه در بی پولی و سیمین در جدایی نادر از سیمین

لیلا حاتمی از بازیگران سریال نمایش خانگی شبکه مخفی زنان متولد 9 مهر 1351 است. او تا کنون دو جایزه فیلم فجر و یک جایزه جشنواره بین‌المللی فیلم برلین را دریافت کرده است. لیلا حاتمی دختر علی حاتمی و زری خوشکام است و از 12 سالگی وارد حرفه بازیگری شده است. او بازیگری را با فیلم کمال‌الملک (1362) و سریال هزاردستان (1358-1367) آغاز کرد. برخی از آثار حاتمی عبارتند از سریال کیف انگلیسی (1378)، سریال پریدخت (1386) و فیلم‌های لیلا (1375)، ارتفاع پست (1380)، بی پولی (1386)، سعادت آباد (1389)، در دنیای تو ساعت چند است؟ (1392)، (1395) و قاتل و وحشی (1398).

مهدی هاشمی

 • سن: 75 سال
 • محل تولد: لنگرود، گیلان، ایران
 • نقش های معروف: دکتر قریب در روزگار قریب و سلیم در فیلم ضد گلوله

مهدی هاشمی بازیگر، کارگردان و فیلمنامه‌نویس ایرانی متولد 16 آذر 1325 است. او در سریال شبکه مخفی زنان افشین هاشمی نقش مدبر را ایفا می‌کند. این هنرپیشه با فیلم زنده باد (1358) و سریال افسانه سلطان و شبان (1360-1363) وارد سینما و تلویزیون شد. برخی از آثار معروف مهدی هاشمی عبارتند از سریال‌های چراغ جادو (1379-1380)، هزاران چشم (1381)، روزگار قریب (1381-1386)، دردسرهای عظیم (1393)، گلشیفته (1396)، کامیون (1399) و فیلم‌های مرگ یزدگرد (1360)، زرد قناری (1367)، ناصرالدین‌شاه آکتور سینما (1370)، خانه پدری (1389)، سیانور (1394) و یقه سفیدها (1399).

باران کوثری

 • سن: 36 سال
 • محل تولد: تهران، ایران
 • نقش های معروف: افرا بابایی در سریال ملکه گدایان و سمیره در فیلم روزسوم

باران کوثری بازیگر، طراح صحنه، طراح لباس و منشی صحنه ایرانی متولد 25 مهرماه سال 1364 است. او جز بازیگران اصلی سریال نمایش خانگی شبکه مخفی زنان محسوب می‌شود. پدر او جهانگیر کوثری مجری تلوزیون و مادر باران خانم رخشان بنی اعتماد از کارگردانان و فیلم‌نامه نویسان مطرح کشورمان هستند. او اولین بار در سال 1370 و در فیلم «بهترین بابای دنیا» ساخته داریوش فرهنگ ایفای نقش داشت و پس از آن تا سال 1380 در فیلم‌های مادر خود می‌کرد. چیزی که این بازیگر توانست با آن استعدادش را پرورش و نشان دهد تئاتر بود. او تاکنون برنده جوایز متعدد شده و صاحب یک سیمرغ بلورین در فیلم کوچه بی نام (1393) است.

برخی از آثار معروف باران کوثری شامل: خوابگاه دختران (1382)، توفیق اجباری (1386)، قصه پریا (1389)، عصبانی نیستم (1392)، خانه دختر (1393)، آستیگمات (1396)، بی همه چیز (1399) هستند.

شبنم مقدمی

شبنم مقدمی بازیگر ایرانی متولد 3 فروردین 1351 است. این هنرپیشه نقش سطان همسر میرزا محمود را دارد. وی در سال 1376 با سریال گل‌های آفتابگردان و در سال 1379 با فیلم از صمیم قلب وارد تلویزیون و سینما شد. برخی از آثار او عبارتند از فیلم‌های فرزند خاک (1387)، امروز (1392)، نفس (1394)، ابد و یک روز (1394)، شبی که ماه کامل شد (1397) و سریال‌های باجناغ‌ها (1383)، زیر تیغ (1385)، آشپزباشی (1388)، مدینه (1393) و دوپینگ (1399)

موضوع سریال شبکه مخفی زنان چیست؟

شبکه مخفی زنان، سریال طنزی اسـت کـه محمد رحمانیان طراحی داستانش را انجام داده اسـت و بـه زودی تمام قسمت هاي‌ ان از شبکه خانگی پخش می شود. در خلاصه داستان این سریال آمده اسـت کـه با شروع جنبش‌هاي‌ مربوط بـه حقوق زنان در ابتدای قرن چهاردهم شمسی، شاه ماموریتی را بـه یکی از اهالی دربار واگذار میکند و…

داستان سریال شبکه مخفی زنان در مورد میرزا محمود زنبورکچی، مدیرکل سجل احوال اسـت کـه نقش ان را سیامک انصاری بازی می کند. قصه نیز سال 1310 هجری شمسی را روایت می کند، زمانی کـه از مردم دعوت می شود تا برای اعضای خانواده شان سجل یا همان شناسنامه بگیرند.

زمان پخش سریال شبکه مخفی زنان

سریال شبکه مخفی زنان، روایتی در اوایل قرن چهاردم شمسی اسـت. دراین هنگام جنبش نوظهور از زنان روشن فکر ایران در تلاش هستند تا حق خودرا احقاق کنند، اما رضا شاه از این موضوع مطلع می شود و بـه یکی از مقامات دربار ماموریت ویژه‌اي می دهد تا موضوع را بررسی کند و شاه بـه صورت غیر مستقیم بـه حذف ان‌ها فکر می کند. سریال شبکه مخفی زنان بـه طور اختصاصی توسط پلتفرم نماوا ساخته شده اسـت کـه شـما میتوانید جمعه هر هفته ساعت 12 ظهر این سریال را از شبکه نماوا تماشا کنید.

سریال شبکه مخفی زنان چند قسمت دارد؟

سریال شبکه مخفی زنان بـه کارگردانی افشین هاشمی، نویسندگی محمد رحمانیان و تهیه‌کنندگی محمد حسن شانه‌ساززاده در 30 قسمت ساخته شده اسـت. کـه تا کنون 3 قسمت این سریال زیبا پخش شده اسـت.

اسامی بازیگران سریال شبکه مخفی زنان

فیلم برداری سریال نمایش خانگی شبکه مخفی زنان در تهران انجام شده و لوکیشن بخش پایانی ان در شمال کشور بوده کـه بمدت پنج ماه بـه طول انجامید و هم چون آثار قبلی افشین هاشمی «فیلم وقتی برگشتم» موضوع ان درمورد دغدغه‌هاي‌ اجتماعی با رویکردی انتقادی خواهد بود. بازیگران سریال شبکه مخفی زنان افشین هاشمی از هنرمندان برجسته ازجمله لیلا حاتمی و حمید فرخ نژاد و احمد مهرانفر تشکیل شده اسـت.

شبکه مخفی زنان با وجود داشتن داستان خوب و اسامی بازیگران محبوب میتواند از سریال‌هاي‌ موفق جدید درسال 1401 باشد کـه تماشاگران بسیاری را جهت تماشای سریال شبکه مخفی زنان بـه شبکه نمایش خانگی بیاورد. هنرمندان نام آشنا هم چون لیلا حاتمی, مهدی هاشمی, شبنم مقدمی, حمید فرخ نژاد, لیلا زارع, سیامک انصاری و احمد مهرانفر از ستارگان سریال هستند.

برخی بازیگران شبکه مخفی زنان عبارتند از:

سیامک انصاری

لیلا حاتمی

مهدی هاشمی

باران کوثری

شبنم مقدمی

شقایق دهقان

مونا فرجاد

یلدا عباسی

حمید فرخ نژاد

امیرحسین رستمی

رضا بهبودی

شهرام مسعودی

محمدرضا آزادفرد

کارگردان سریال شبکه مخفی چه کسی است

افشین هاشمی متولد 1354 در تهران اسـت. او فارغ‌التحصیل رشته مهندس شیمی از دانشگاه صنعت نفت آبادان درسال 1377 و همچنین کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشکده سینما تئاتر از دانشگاه هنر تهران درسال 1386 اسـت. شروع فعالیت سینمایی او درسال 1383 با بازی در فیلم خیلی دور خیلی نزدیک ساخته رضا میرکریمی آغاز شد.

گریم باران کوثری در نقش پروین اعتصامی در سریال شبکه مخفی زنان

باران کوثری 25 مهر 1364 در تهران بـه دنیا آمده و دانش آموخته رشته نمایش از هنرستان سوره اسـت. او فرزند رخشان بنی اعتماد کارگردان و جهانگیر کوثری تهیه کننده، مجری، گزارشگر فوتبال و روزنامه نگار اسـت. بهترین بابای دنیا درسال 1370 ساخته داریوش فرهنگ، اولین تجربه بازیگری اوست. نقش آفرینی‌هاي‌ بعدی وی تا سال 1380 در فیلم‌هاي‌ مادرش بود.

کوثری در سریال شبکه مخفی زنان نقش پروین اعتصامی را برعهده دارد و شباهت جالب او دراین سریال بـه این شاعر بزرگ ایرانی مورد توجه قرار گرفته اسـت. با پخش اولین قسمت از سریال شبکه مخفی زنان از کاراکتر باران کوثری کـه با گریم جالبی بـه شباهت زیادی از پروین اعتصامی رسیده اسـت رونمایی شد

مرجع مقاله: هت فیلم