رسانه عمومیکسب و کار سلامتی

گلکسی پس ساکر استارز

اگر شما از علاقه مندان به بازی محبوب ساکر استارز قطعا با اسم گلکسی پس ساکر استارز یا همان galaxy pass  اشنایی دارید اما یکسری از بازیکنان هم هستن که نمیدونن گلسی پس چیه ! گلکسی پس یکی از افر های بازی ساکر استاره که به صورت زمان محدود روی اکانت تمامی بازیکنا فعال میشه و شبیه همان رویال پس در بازی هایی مثل کلش رویال و پابجی و … می باشد.

همانطور که در تصویر بالا میبینید گلکسی پس ساکر استارز شامل دوبخش رایگان و پولی میشه قسمت رایگان گلکسی پس ساکر استارز همان قسمت بالاست و شما باید برای دریافت این جوایز لول امتیاز گلکسی پستون رو با بازی کردن در زمین های مختلف بالا ببرین تا جوایز قسمت رایگان قابل برداشت باشن.

در تصویر بالا ما تمامی امتیاز های گلکسی پس را با بازی کردن در زمین های مختلف بازی بدست اوردیم و قفل تمامی جوایز را به راحتی باز کردیم و تنها کاری که نیاز هست انجام بدیم زدن روی دکمه ی collect   و گرفتن جوایز مختلف که شامل بوت ، پک های مختلف ،‌دلار، سکه ساکر استارز و … میباشد. البته شما میتوانید خرید سکه ساکراستارز را به صورت مستقیم از فروشگاه دیجی گیم انجام بدین. به همین راحتی شما میتوانید از قسمت رایگان گلکسی پس ساکر استارز که هر فصل بر روی اکانت ساکر استارز شما فعال میشود کلی جایزه بدست بیارید.

اگر جوایز قسمت رایگان galaxy pass   برای شما کافی نیست و نیاز دارین تا قفل جوایز قسمت پایین برای شما باز شود نیاز هست که شما گلکسی پس ساکر استارز را خریداری کنید که قیمت آن روی بازی ۵ دلار میباشد اما از انجا که خرید درون برنامه ای برای کاربران ایرانی به دلیل تحریم ها مسدود هست نیاز هست که شما توسط سایت های واسط معتبر این کار را انجام بدید برای مثال سایت دیجی گیم این خدمات را برای گیمر های ایرانی فراهم کرده که به راحتی بتوانند خرید های درون برنامه ای مانند خرید گلکسی پس ساکر استارز را با قیمت بسیار ارزان برای خود انجام دهند.

جوایز گلکسی پس ساکراستارز نسخه ی پرمیوم

برخلاف قسمت رایگان گلکسی پس رایگان که جوایز محدود تری ارائه میداد شما با خرید گلکسی پس ساکر استارز دارای ۱۷۰۰ عدد دلار ساکر استارز مهره ی بسیار قوی ۵ عدد گلدن گل که با گل کردن این گلدن گل ها میتوانید ۱۸۰۰ عدد دیگر دلار ساکر استارز بدست بیاورید . علاوه بر این جوایز ایجنت دو ستاره ، ایجنت ۳ ستاره ،اسکرچر،بوت های مختلف و کلی جوایز دیگر بدست میارید که همگی انها برای جذابتر شدن بازی بهتون کمک میکنند.

گلکسی پس ساکر استارز مناسب چه افرادیست؟

گلکسی پس ساکر استارز مناسب افرادیست که نیاز به مهره ی قوی و دلار بازی ساکر استارز دارند اما نمیخواهند هزینه ی زیادی برای گرفتن مهره و دلار کنند در تصویر زیر عکس مهره ی بسیار قوی این فصل از گلکسی پس را میبینید:

نحوه ی خرید گلکسی پس ساکر استارز

برای خرید گلکسی پس ساکر استارز همانطور که در بالا اشاره شد شما باید از سایت های واسط اقدام به خرید کنین اما از هر سایتی نباید خرید کنین چون ممکنه کلاه برداری باشن برای همین زمانی که وارد این سایت ها میشوید باید در ابتدا دنبال نماد اعتماد الکترونیکی سایت یا همان اینماد سایت بگردید و اگر اینماد نداشت از خرید صرف نظر کنید.

اینماد چیست؟

فروشگاه های اینترنتی برای اینکه بتونن در بستر اینترنت فعالیت کنن نیاز به مجوز فعالیت دارند تا اگر تخلفی کردند قابل پیگری باشه تمامی اطلاعات صاحبین فروشگاه های دارای اینماد ثبت میشه حتی ادرس فیزیکی فروشگاه تا در صورت تخلف به راحتی بتونن مبلغ رو به خریدار برگردونند برای همین برای خرید حتما به اینماد فروشنده اینترنتی توجه کنید.