اقتصادیرسانه عمومی

ویژگی فیلم های هیجان انگیز و دلهره آور

برای طرفداران دنیای هنر هفتم، بهترین فیلم های ترسناک جهان همیشه مهم بوده و هستند. در این مقاله سعی کردیم فهرستی از ترسناک ترین فیلم های تاریخ را گردآوری کنیم.

فیلم های ترسناک معمولاً رویدادهای واقعی در نظر گرفته نمی شوند. این نوع فیلم ها می توانند ترس و هیجان را در مخاطب ایجاد کنند و تجربه ای سرگرم کننده را برای او رقم بزنند. تماشای ترسناک ترین فیلم های جهان در میان فیلم های مختلف راهی عالی برای کشف ترس هایمان است و البته اکثر این آثار به ما یاد می دهند که چگونه با این ترس کنار بیاییم. شاید با خواندن این مقاله درباره بهترین فیلم های نامزد اسکار، نحوه مقابله با این نوع ترس را با تماشای بهترین فیلم ترسناک جهان بیاموزید. اما سوال اساسی این است که بهترین فیلم ترسناک تاریخ سینما کدام فیلم است؟

سال گذشته به قدری پر از لحظات فیلم اکشن از طرق مختلف بود که هر کسی می توانست بر اساس اتفاقاتی که در اطرافش می افتاد، یکی از بهترین فیلم های ترسناک جهان را با استانداردهای روایی بسیار هیجان انگیز بسازد. دوستان عزیز برای بالا بردن آگاهی خود از بهترین فیلم های ترسناک سال های گذشته می توانید به مقاله مربوطه که توسط تحریریه فیگار تهیه شده است مراجعه کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد فیلم های ترسناک 2022 و بهترین فیلم های ترسناک جدید را از سایت امروزه کسب کنید.

بسیاری از ما دیگر ترس و وحشتی را که هنگام تماشای فیلم های ترسناک احساس می کنیم، احساس نخواهیم کرد. البته فهرست فیلم های ترسناک دنیا از نظر محتوا، فرم و ظاهر همیشه ما را شوکه می کند، اما اخیراً موضوعات انسانی مانند وحشت وجود، ایجاد فقر و پول درآوردن را نیز مطرح کرده اند. . اساس درام آنها دیگر تأثیر خاصی بر مردم عصر فناوری نمی گذارد.

اما اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارند ترس های گاه و بیگاه را ببینند، فیلم های ترسناک مدرن عالی هستند.

برای مشاهده لیست فیلم های ترسناک ارواح و ارواح می توانید به مقالاتی مانند بهترین فیلم های ایرانی و بهترین فیلم های ترکی که سجین در مورد آنها بی نظیر و غیرعادی صحبت کرده است مراجعه کنید. در مقاله بهترین فیلم های ترسناک ترکیه به سوالاتی مانند خلاصه داستان Sejin 3 ، خلاصه داستان Sejin 2 و سخت ترین سوال ، داستان فیلم Sejin واقعی است.

شیطان

میشل دو سال مدیر بی رحم یک مدرسه شبانه روزی فرانسوی است. همسرش کریستینا و معشوقش نیکول با هم متحد بعید برای کشتن او می شوند. آنها با موفقیت میشل را تا زمانی که بدنش ناپدید می شود، مصرف می کنند. به طرز گیج کننده ای، هر دو زن توسط روح انتقام جویانه میچل تسخیر و تسخیر شده اند.

Les Diaboliques یکی از بهترین فیلم‌های ترسناک مدرسه‌ای است که تا به حال ساخته شده است که هم در زمان اکران و هم در حال حاضر به دلیل فضای تاریک و پرتنش و پایان‌های پیچیده‌اش مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است.

روانی

گاهی اوقات بهتر است هنگام بررسی یک ژانر جدید به ابتدا برگردید. فیلم روانی آلفرد هیچکاک در زمان اکران خود یک فیلم هیجان انگیز پیشگامانه بود. جانت لی و آنتونی پرکینز در این فیلم در مورد زنی فراری که به متل معروف بیتس پناه می برد، بازی های استادانه ای ارائه می دهند. از بسیاری جهات، این فیلم در مقایسه با فیلم های امروزی همچنان پابرجاست و به خصوص در ژانر بسیار تاثیرگذار بود. یکی از هوشمندانه‌ترین فیلم‌های ترسناکی که باید قبل از مرگ ببینید، این فیلم از فیلم Mr. هیچکاک

نینگالی تام

Peeping Tom اثر مایکل پاول که تا حد زیادی تحت الشعاع انتشار فیلم Psycho آلفرد هیچکاک در همان سال قرار گرفت، شروع شگفت انگیز یک زیرژانر بهره برداری را رقم زد. این فیلم در مورد یک قاتل زنجیره ای است که هنگام کشتن قربانیان خود با دوربین فیلمبرداری خود آنها را ضبط می کند.

پرنده

پرندگان عنوان یک فیلم ترسناک قدیمی درباره ملانی دنیلز، زنی ثروتمند و اجتماعی است که در یک مغازه پرنده فروشی با وکیلی به نام میچ برونر آشنا می شود. ملانی و میچ اکنون به خلیج بودگا در شمال سانفرانسیسکو رفتند تا آخر هفته را با مادر و خواهر کوچکتر میچ بگذرانند. اما با گذشت زمان پس از ورود ملانیا به این منطقه ساحلی، همه پرندگان به افراد بی گناه حمله کردند و هیچکس دلیل این حادثه ناگهانی و هولناک را نمی داند.

روانی آمریکا

American Psycho به عنوان یکی از بهترین فیلم های ترسناکی که نباید با خانواده تماشا کنید، یک فیلم کمدی ترسناک بر اساس رمانی به همین نام اثر برت ایستون الیس است. American Psycho با بازی کریستین بیل در نقش یک بانکدار سرمایه گذاری نیویورکی که نقش یک قاتل زنجیره ای را بازی می کند، مرگ پاتریک بیتمن و تلاش او برای اعتراف را روایت می کند.

مرثیه ای برای یک رویا

درام روان‌شناختی «مرثیه‌ای برای یک رویا» نه به خاطر خشونت ناگهانی، بلکه به دلیل واقع‌گرایی که بیماری اعتیاد را نشان می‌دهد، وحشتناک است. این فیلم چهار شخصیت اصلی را دنبال می کند که به دلیل اعتیاد به هروئین خود را نابود می کنند.

این فیلم های هیجان انگیز داستان خانواده‌ای را روایت می‌کند که در سکوت کامل زندگی می‌کنند، از ترس تهدیدی ناشناخته که به هر صدا پاسخ می‌دهد. این فیلم یکی از بهترین فیلم های ترسناک A24 است.