رسانه عمومیکسب و کار سلامتی

بررسی دلتا اف ایکس در بازار فارکس + آموزش کامل ثبت نام در بروکر فارکس دلتا

بروکر دلتا اف ایکس – DeltaFX

محتوای این مطلب نمایش

نام بروکر                DeltaFX – دلتا اف ایکس

سال تاسیس              2009 میلادی

خدمات به ایران       دارد

پشتیبانی فارسی       دارد

میزان اسپرد            متوسط (قابلیت کاهش)

حساب‌ سنت cent   دارد

دفتر مرکزی            ترکیه

رگوله      THE FINANCIAL COMMISSION

کپی تریدینگ          دارد

ترفند کاهش اسپرد   دارد

حساب اسلامی         دارد

حداقل واریزی         1 $

راحت‌ترین راه واریز و برداشت            ریالی ، وبمانی ،ارزهای دیجیتال

اجازه ترید اسکالپینگ             دارد

در این صفحه، به بررسی کامل و دقیق بروکر deltafx ، خواهیم پرداخت. بروکر دلتا اف ایکس ، به دلیل مشتری مدار بودن و خدمات جذاب، بروکری به سرعت در حال رشد در بین ایرانیان است. مزایا و معایت کارگزاری delta را در این صفحه ببینید و بررسی کنید.

DeltaFx چست ؟ بروکر دلتا اف ایکس چیست ؟

DeltaFx نام یک بروکر فارکس معتبر و محبوب نزد ایرانیان است. این کارگزاری که در سال 2009 تاسیس شده است، همواره به مشتریان ایرانی زیادی خدامات ارائه داده و هرگز به خاطر تحریم ها، خدماتش را به مشتریان ایرانی نبسته است. این بروکر نزد ایرانیانی که در کشور ترکیه هستند، از محبوبیت بالایی برخوردار است.

اعتبار بروکر دلتا اف ایکس

بروکر delta به لحاظ امنیت، رتبه بالایی را به مانند مابقی بروکرهایی که با ایرانی ها کار می کنند، داراست. دلتا اف ایکس البته طبق سابقه نسبتا خوبی که به همراه دارد، مشکل خاصی را به وجود نیاورده و به لحاظ امنیت، نمی توان ایراد خاصی را از آن گرفت. رگوله های متوسط این بروکر هم تا حدی، خیال مشتریان را راحت می کند. البته در نمایشگاه expo2021 که در شهر دبی برگذار شد، بروکر دلتا، جایزه بروکر امن را از کشور مصر دریافت کرد.

آیا بروکر دلتا اف ایکس رگوله دارد؟

بله بروکر دلتا ، رگوله شده است. البته هر شکایت از بروکر، تا سقف 20 هزار یورو، توسط رگوله کمیسیون مالی، برای دلتا، جبران خسارت می‌شود.

دفتر مرکزی بروکر دلتا در کجا قرار دارد؟

دفتر بروکر دلتا در کشور ترکیه می‌باشد. پشتیبانی فارسی زبان بروکر دلتا، از ترکیه با مشتریان ایرانی، در ارتباط هستند.

سابقه بروکر دلتا اف ایکس چقدر است؟

بروکر دلتا اف ایکس در سال 2009 تاسیس شده است. این مقدار سابقه، به نسبت خوب است و هر برکری که بالای هفت سال سابقه داشته باشد، و مشکل خاصی را به وجود نیاورده باشد، تا حد زیادی خیال تریدرها را از امنیت خودش، راحت می‌کند. از لحاظ سابقه، بروکر دلتا، نمره‌ی خوبی می‌گیرد.

جدول معرفی و مقایسه انواع حساب ها در بروکر دلتا اف ایکس

در جدول زیر، مشخصات کلی حسساب های مختلف بروکر deltafx را مشاهده می کنید. می توانید با مقایسه این حساب ها، بهترین انتخاب را برای افتتاح حساب تجاری داشته باشید.

افتتاح حساب nano در بروکر دلتا اف ایکس

این حساب، در واقع همان حساب سنتی است که در متاتریدر، میزان اعداد پول ما را به جای دلار، به سنت نشان می‌دهد. هر صد سنت برابر است با یک دلار. این حساب را در فارکس، بیشتر به منظور استفاده های آموزشی به کار می‌گیرند. اگر تازه با فارکس آشنا ده اید، پیشنهاد می‌دهیم از حساب سنتی بروکرها در ابتا شروع به کار کنید.

افتتاح حساب Standard بروکر دلتا اف ایکس

حساب استاندارد بروکر delta fx ، کیفیت لازم برای انجام معالات را کاملا داراست. این حساب فقط با 5 دلار افتتاح می‌شود و این مزیت بسیار خوبیست که به مانند این است که هرکسی، به راحتی می‌تواند یک حساب استاندارد و نرمال را افتتاح کند. به لحاظ تنوع محصولات قابل معامله در این حساب، بروکر دلتا عالی عمل کرده است و هر تریدری با توجه به علاقه خود، امکان معامله در بازار مورد نظرش را دارد. این تنها حسابی در بروکر دلتا است که می‌توان ارزهای دیجیتال را هم در آن ترید زد.

افتتاح حساب FixSpread در بروکر دلتا اف ایکس

در این حساب میان اسپردها ثابت است. در هر ساعتی که شما بخواهید روی حساب فیکس اسپرد معامله انجام دهید، هیچ تغییری در میزان اسپرد نخواهید دید. در دیگر بروکرها، میزان اسپرد حساب فیکس، بسیار زیاد است، اما در بروکر دلتا، در حساب فیکس، میزان اسپرد بسیار پایین در نظر گرفته شده است. این حساب، از دید سایت ما یکی از سه حساب برتر در بین حساب های فیکس بروکرهای مختلف است.

میزان اسپرد در بروکر DELTAFX

اگر از منظر مقایسه ای، بخواهیم در نظر بگیریم، میزان اسپرد بروکر دلتا در مقایسه با دیگر بروکرها، متوسط است. با این حال، این بروکر، در حساب فیکس خوب عمل کرده است، ولی در مجموع می توان میزان اسپرد این بروکر را متوسط رو به پایین دانست.

اما خبر خوش این است که شما می‌توانید از ترفند کاهش اسپرد در بروکر دلتا استفاده کنید و اگر با این ترفند، در دلتا اف ایکس ترید بزنید، می توان بروکر دلتا را بروکری، با میزان اسپرد پایین دانست. در ادامه راجع به نحوه فعال سازی ترفند کاهش اسپرد در بروکر دلتا توضیح داده ایم.

ترفند کاهش اسپرد و پرداخت ریبیت در بروکر دلتا اف ایکس

با قراردادی که سایت ما با بروکر دلتا اف ایکس دارد، این فرصت برای شما فراهم آمده که بتوانید از ترفند کاهش اسپرد در بروکر دلتا استفاده کنید. در مورد اینکه بدانید اصلا ترفند کاهش اسپرد چیست و چگونه برای شما فعال می‌شود، وارد لینک زیر شوید و مطالعه کنید.

حساب اسلامی در بروکر deltafx

اگر قصد استفاده از حساب های اسلامی در فارکس را دارید، بروکر دلتا به شما اجازه آن را می‎‌دهد. کافیست بعد از ثبت نام در بروکر دلتا اف ایکس، از پشتیبانی بروکر بخواهید، تا حساب شما را به حساب اسلامی تغییر دهد.

واریز و برداشت در بروکر دلتا اف ایکس

در بروکر دلتا اف ایکس ، به سه و روش ساده و مناسب امکان واریز و برداشت میسر است.

اولین و راحت ترین راه برای واریز پول به حساب دلتا اف ایکس ، روش ریالی است که اکثر تریدرهای ایرانی، این روش را انتخا ب می‌کنند. دومین روش وبمانی و انتقال از طریق این سرویس دهنده پول دیجیتال است. رو ش سوم هم از طریق ارزهای دیجیتال است.

برای تایید هویت و افتتاح حساب در بروکرDelta Fx چه مدارکی لازم است؟

به منظور تایید هویت در دلتا اف ایکس، لازم است که علاوه بر تایید آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه، تصویر یکی از مدارک شناسایی و تصویر یک سند که آدرس محل سکونت شما را تایید کند هم هست. برای تایید آدرس، راحت ترین راه، ارسال تصویر فیش خرید اینترنتی راحت ترین راه است. در کل بروکر دلتا اف ایکس ، برای تایید آدرس سخت گیری ندارد و می توانید به سادگی در این بروکر ثبت نام و تایید هویت داشته باشید.

در بروکر deltafx چه چیزهایی را می توان ترید زد؟

در بروکر دلتا، شما به صورت CFD انواع محصولات زیر را می توانید معامله کنید. جفت ارزهای فارکس ، سهام و شاخص ها، فلزات گران‌بها ، انرژی‌هایی مانند نفت خام و ارزهای دیجیتال

Forex, Metal, Energy, CFD Index, Shares, Cryptocurrency

پشتیبانی فارسی بروکر دلتا اف ایکس

بروکر دلتا اف ایکس، پشتیبانی فارسی نیز دارد و این پشتیبانی، خیلی عملکرد خوب و قابل قبولی از خود نشان می‎‌دهد. برای ارتباط با تیم پشتیبانی بروکر دلتا، از طریق سایت این بروکر، اقدام کنید. شماره تلفن بروکر دلتا اف ایکس: +41225391468 آدرس ایمیل بروکر دلتا اف ایکس: support@deltafx.com

پلتفرم های معاملاتی بروکر دلتا اف ایکس

بروکر دلتا در حال حاضر، از طریق متاتریدر 4 ، خدمات خود را ارائه می‌دهد. متاتریدر محبوب ترین پلتفرم معاملاتی در سراسر جهان است.

با چقدر سرمایه می‎توان در کارگزاری دلتااف ایکس حساب ریل یا واقعی باز کرد؟

برای افتتاح یک حساب نرمال در بروکر دلتا ، باید حداقل 5 دلار واریز کنید. البته در حساب سنت این بروکر، با یک دلار هم امکان افتتاح حساب هست. این مزیت خوبیست که بروکر دلتا این مقادیر اندک هم اجازه افتتاح حساب را می‌دهد، اما قاعدتا برای انجام کار ترید در فارکس به صورت نرمال، بهتر است حداقل صد دلار را واریز حساب خود کنید.

امکانات ویژه و خاص کارگزاری دلتا اف ایکس

مقالات آموزشی و دسته اول بروکر دلتا اف ایکس

در بخش بلاگ سایت بروکر دلتا اف ایکس، مقالات آموزشی و بسیار مفیدی منتشر می‌شود. همچنین در پیج اینستاگرامی این بروکر، همیشه نکات خوبی در زمینه فارکس به بیان می‌شود. پیشنهاد می‌شود از پیج این بروکر در اینستاگرام دیدن کنید.

مزایای بروکر دلتا اف ایکس

    — تنوع بالا در ارائه حساب های معاملاتی

    — داشتن حساب سنت

    — کیفیت بالا در ارائه تمامی خدمات بروکر

    — داشتن حساب اسلامی

    — گارانتی نقاط باز و بسته شدن معالات(کاملا دقیق و بدون اسلیپیج)

معایب بروکر دلتا اف ایکس

— ندارد

آموزش ثبت نام در بروکر  deltaFX

ابتدا از طریق لینک زیر ، وارد سایت بروکر deltaFX شوید.

ورود به سایت اصلی بروکر DeltaFX

طبق تصویر زیر ، اطلاعات را وارد نمایید.

مرحله اول

وارد آدرس ایمیل  ثبت نامی خودتان شوید.

مرحله دوم

در ادامه برای تایید حساب کاربریتان اطلاعات زیر را وارد نمایید.

مرحله سوم

موارد خواسته شده را وارد نمایید.

مرحله چهارم

مدارک خواسته شده را آپلود نمایید.

مرحله پنجم

امیدوارم اطلاعات کافی و لازم را در مقاله بالا، یافته باشید

اگر در مورد این مقاله سوالی برایتان بوجود آمد میتوانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

بررسی بروکر DeltaFX | نظر مشتریان دلتا اف ایکس را بخوانید

بروکر DeltaFX یکی از بروکرهای قدیمی و محبوب در میان کاربران است، که امکان سرمایه گذاری در بازارهای مالی را در اختیار کاربران قرار داده است. بروکر دلتا اف ایکس بروکری است که از سال 2009 فعالیت خود را آغاز نموده و توجه کاربران زیادی را به خود جلب کرده است.

این بروکر در زمینه تجارت بازار فارکس خدمات ویژه ای را به کاربران خود ارائه می دهد. در اصل باید بگوییم ویژگی های دلتا اف ایکس منجر شده است تا کاربران زیادی تمایل به استفاده از این بروکر داشته باشند. استفاده از دلتا اف ایکس، فرصت های بسیاری را برای یک سرمایه گذاری پرسود در اختیار کاربران قرار می دهد.

بروکر دلتا اف ایکس قابلیت واریز و برداشت ریالی داشته و کاربران ایرانی نیز به سادگی می توانند از آن بهره مند شوند. این بروکر همچنین امکان معامله در بازار ارز دیجیتال را نیز در اختیار کاربران خود قرار می دهد. سرمایه گذاران می توانند میزان سود و ضرر خود را در DeltaFX گارانتی نمایند. علاوه بر آن باید بگوییم دلتا اف ایکس 4 حساب معاملاتی در اختیار کاربران خود قرار داده است. آنها می توانند بسته به علاقه و نیاز خود، از این حساب های معاملاتی استفاده کنند.

انواع حساب های معاملاتی بروکر دلتا اف ایکس

4 حساب معاملاتی دلتا اف ایکس را باید به ترتیب حساب VIP، حساب استاندارد، حساب نانو و حساب اسپرد ثابت معرفی کنیم.

حساب VIP

این نوع حساب معاملاتی بروکر دلتا اف ایکس در دارای اسپرد ثابت و صفر است. می توان با حداقل 20 هزار دلار واریزی، این حساب معاملاتی را فعال نمود. البته طبق اطلاعات پشتیبانی دلتا اف ایکس، می توان حساب VIP را با حداقل سرمایه اولیه 10 هزار دلار فعال کرد.

حساب استاندارد

این نوع حساب معاملاتی دلتا اف ایکس تمامی نمادهای مورد نیاز را در اختیار کاربران قرار می دهد. می توان با حداقل واریزی 100 دلار این حساب را برای آغاز سرمایه گذاری فعال نمود. از این رو کاربران زیادی از این حساب معاملاتی در دلتا اف ایکس استفاده می کنند.

حساب نانو

حساب معاملاتی نانو در بروکر دلتا اف ایکس نسبت به حساب های دیگر از نمادهای کمتری برخوردار است. اما این حساب هیچ گونه سواپی ندارد و می توان با حداقل 1 دلار و حداکثر 1000 دلار از این حساب معاملاتی استفاده کرد.

حساب اسپرد ثابت

در نهایت باید به حساب اسپرد ثابت دلتا اف ایکس اشاره کنیم. این حساب برای معامله گرانی که از حد سود و زیان خود در معاملات استفاده می کنند، انتخاب مناسبی نیست. زیرا این معامله گران از نوسان گیری بازارهای معاملاتی استفاده می کنند و نمی توانند با اسپرد ثابت به نتیجه مطلوب خود دست یابند.

پلتفرم های معاملاتی در دلتا اف ایکس

بروکر دلتا اف ایکس همچون تمام بروکرهایی که بازارهای مالی مورد استفاده قرار می گیرند، از اعتبار برخوردار است. این بروکر دارای مجوزهای SVGFSA و  Finacom بوده و از پلتفرم های معاملاتی متنوعی نیز پشتیبانی می کند. در اصل باید بگوییم نوع پلتفرم معاملاتی یک بروکر و اعتباری که کسب کرده است، هر دو عامل محبوبیت آن بروکر خواهند بود.

به همین دلیل کاربران به سراغ بروکرهایی می روند که خدمات بهتری به آنها عرضه کند. پلتفرم معاملاتی دلتا اف ایکس در حال حاضر از نوع متاتریدر 4 است. اما سایت بروکر دلتا اف ایکس اعلام کرده است که به زودی متاتریدر 5 نیز به لیست پلتفرم های معاملاتی آن افزوده خواهد شد. یکی دیگر از پلتفرم های معاملاتی دلتا اف ایکس، پلتفرم Autochartist است. این پلتفرم تحلیل های بسیاری را به کاربران مبتدی و حرفه ای ارائه می دهد؛ تا بتوانند از آن به صورت رایگان استفاده کنند.

این پلتفرم های معاملاتی قابلیت استفاده بر روی سیستم عامل های مختلف را دارند. از این رو کاربران می توانند بر روی ویندوز، ios، مک و اندروید پلتفرم های معاملاتی دلتا اف ایکس رو نصب کرده و مورد استفاده قرار دهند. آنها به هر طریقی می توانند سرمایه گذاری انجام داده و سود خوبی به دست آورند.