رسانه عمومیکسب و کار سلامتی

اجاره خودرو بدون راننده در تبریز

اجاره خودرو تبریز

موسسه اجاره خودرو تبریز افتخار دارد در زمینه اجاره خودرو لوکس و تشریفاتی،اجاره ماشین عروس، اجاره خودرو اسپرت، اجاره خودرو همگانی مثل ون و اتوبوس بهترین خدمات خود را در شهر تبریز ارائه کند.  کافیست تنها با یک تماس از بهترین خدمات اجاره خودرو تبریز بهرمند شوید.

اجاره ماشین عروس در تبریز

یکی دیگر از خدمات ویژه ما اجاره دادن ماشین عروس در شهر تبریز به شما زوج های جوان، در بهترین شب زندگیتان است. شما میتوانید با مناسبترین قیمت خودروی لوکس عروسی خود را از بین انواع مختلف ماشین عروس های موسسه ما انتخاب کنید. شما همواره میتوانید ماشین عروس مورد نظر خود را با راننده یا بدون راننده در شهر تبریز اختیار داشته باشید.

اجاره ون در تبریز

در مسافرت های گروهی و جابجایی های گروهی خود از خودروهای ون در شهر تبریز استفاده کنید تا لذت یک سفر خوش و دسته جمعی و در کنار هم بودن در مسافرت را با هم تجربه کنید .  معمولا برای جابجایی افراد بین تعداد 5 تا 14 نفر از خودرو ون استفاده میگردد، که بسته به نوع و تعداد ، ون های متفاوتی ارایه خدمات را در تبریز انجام می دهند. اجاره خودرو ون، اجاره اتوبوس و یا اجاره مینی بوس از دیگر خدمات این مجموعه در شهر تبریز می باشد .برای اجاره ون مواردی هست که بهتر از است از آن آگاه باشید. این موارد را در قسمت (هشت مورد که برای اجاره ون باید بدانیم) مطالعه نمایید.

شرایط بیمه اجاره خودرو

تمام خودرو های اجاره ای در این شرکت تحت پوشش بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه هستند . این دو نوع بیمه پوشش کاملی برای خسارت های به بار آمده ندارد . اما اگر به دنبال بیمه کامل تر هستید و دوست دارید که خیالتان از هر لحاظ راحت باشد و هیچ گونه هزینه خسارتی بر عهده شما نباشد می توانید از بیمه الماس (Comprehensive Insurance Cafee CIC) و طلایی استفاده کنید.

شرایط، قوانین و مدارک لازم برای اجاره خودرو

در اجاره خودرو از ما، قوانین و شرایط ما با توجه به نوع خودرو و خدماتی که به شما ارائه می دهیم متفاوت است و متعاقباً مدارک مورد نیاز نیز تغییر پیدا می کند. این شرایط بر اساس قوانین بین المللی اجاره خودرو نوشته شده است. شما می توانید با مطالعه ی صفحه مدارک لازم برای اجاره خودرو ، در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به شرایط، قوانین و مدارک لازم برای هرکدام از خدمات آگاهی پیدا کنید.

قوانین و شرایط اجاره خودرو بدون راننده

اگر قصد اجاره خودرو بدون راننده را دارید، از تاریخی که خودرو در اختیار شما قرار می گیرد، تمامی مسئولیت های خودرو برعهده ی شما می باشد، لذا خواهشمندیم که خودروی ما را خودروی خودتان بدانید و امانت دار خوبی باشید. لازم به ذکر است که هرکدام از خودروهای ما، دارای محدودیت کیلومتر مشخصی در هر روز می باشد که در صورت عبور از حد مجاز، فرد اجاره کننده ملزم به پرداخت هزینه برای هر کیلومتر مازاد می باشد(خودروهای ایرانی 250 کیلومتر، خودروهای خارجی 200 کیلومتر و خودروهای سوپر لوکس 150 کیلومتر). در ضمن، حداقل زمان اجاره خودروی بدون راننده، 3 روز می باشد.

مدارک لازم برای اجاره خودرو بدون راننده

  • شرایط سنی: داشتن حداقل 20 سال سن برای اجاره خودرو
  • گواهینامه رانندگی: داشتن گواهی نامه رانندگی با حداقل 6 ماه اعتبار زمانی
  • مدارک شناسایی: ارائه ی کارت ملی شخص اجاره کننده
  • ارائه مدرک شغلی:گواهی معتبر اشتغال به کار و یا محل سکونت شخص اجاره کننده خودرو
  • ضمانت نامه: ارائه یک فقره چک یا سفته به مبلغ ارزش خودرو
  • ودیعه نقدی (دیپوزیت): پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه متناسب با نوع خودرو (این مبلغ در هنگام عودت خودرو پس داده می شود.)

قیمت اجاره خودرو بدون راننده

قیمت اجاره خودرو بدون راننده با توجه به نوع خودروی انتخابی مشتریان، تعداد روزهای اجاره ماشین و کیلومتر طی شده در طول روز تعیین می گردد. برای مطلع شدن از قیمت کرایه ماشین بدون راننده می توانید لیست قیمت کرایه اتومبیل را مشاهده کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

تضمین مناسب ترین قیمت کرایه خودرو بدون راننده

خودروهای اجاره ای با تضمین بهترین قیمت به متقاضیان رنت داده می شود. مالک اکثر خودروها، شرکت می باشد و به همین دلیل با قیمت مناسب تری نسبت به دیگر شرکت ها، به مشتریان خدمات رسانی می شود.

رزرو خودرو بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده با حداقل مدت زمان 3 روز رنت داده می شود. رزرو خودرو بدون راننده از طریق واتساپ، ایمیل، اینستاگرام و تماس با کارشناسان فروش انجام می شود. خودروی رزرو شده در محل درخواستی شما تحویل داده می شود. توجه داشته باشید که خودرو را می توانید در هر نقطه از تهران و سایر شهر ها از متصدی ما تحویل بگیرید.

اجاره خودرو بدون راننده در سراسر کشور

شرکت ما در تمام نقاط کشور خدمات کرایه خودرو بدون راننده را ارائه می دهد. شما می توانید در هر جایی از ایران که باشید خودروی مورنظرتان را رزرو کنید. توجه کنید که تحویل خودروی رزرو شده در مکان درخواستی شما امکان پذیر می باشد.

تحویل و عودت خودرو بدون راننده

تحویل و عودت ماشین های بدون راننده با توجه به درخواست مشتریان انجام می شود. تحویل و عودت خودرو در شهر هایی مانند: کرج، کاشان، شیراز، مشهد، کرمان، قزوین و یا در محل سکونت و هتل انجام پذیر است. در هنگام رزرو خودرو می توانید مکان و زمان تحویل و برگشت ماشین را به کارشناسان ما بگویید. توجه داشته باشید تحویل خودرو در مکان درخواستی مشتری شامل هزینه اضافه می شود که پرداخت آن بر عهده مشتریان می باشد. تحویل در شرکت هیچ گونه هزینه ترانسفر را شامل نمی شود.

محدودیت کیلومتری خودروهای اجاره ای بدون راننده

در کرایه ماشین بدون راننده، هرکدام از خودروهای ما، دارای محدودیت کیلومتر مشخصی در هر روز می باشند که در صورت عبور از حد مجاز، فرد اجاره کننده ملزم به پرداخت هزینه برای هر کلیومتر مازاد می باشد. محدودیت کلیومتر برای خودروهای ایرانی 250 کیلومتر، خودروهای خارجی 200 کلیومتر و برای خودروهای سوپر لوکس 150 کیلومتر می باشد.

قرارداد اجاره خودرو بدون راننده

پس از آنکه مدارک شما توسط کارشناسان فروش تایید شد، قرارداد شما ثبت می گردد و پس از دریافت مبلغ اجاره، مبلغ ودیعه و ضمانت نامه قراردادی در دو نسخه با مهر شرکت و امضای شما ثبت می گردد. در این قرارداد، مشخصات خودرو، مشخصات فرد اجاره کننده و اطلاعات دقیق شرایط اجاره ثبت می گردد تا نقطه ی مبهمی برای شما مشتریان عزیز بروز پیدا نکند.

قوانین و شرایط لازم برای توریست ها و هم وطنان مقیم خارج

با توجه به این موضوع که بسیاری از افرادی که به ایران سفر می کنند تمایل به رنت خودرو به هر دو شکل با راننده و بدون راننده می باشد. مجموعه ما شرایطی مناسب برای تمامی مسافران خارجی فراهم نموده است تا خودروی مورد نظرشان را در کوتاه ترین زمان ممکن، رنت کنند.

مدارک و شرایط لازم برای اتباع خارجی

  • شرایط سنی: داشتن حداقل 20 سال سن برای اجاره خودرو
  • گواهینامه رانندگی: ارائه گواهینامه بین المللی
  • ضمانت نامه: ارائه اصل پاسپورت یا آی دی کارت
  • ودیعه نقدی (دیپوزیت): پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه متناسب با نوع خودرو (این مبلغ در هنگام عودت خودرو، پس داده می شود.)

(برای اجاره خودرو با راننده، گردشگران محترم همانند هم وطنان داخل کشور، نیاز به ارائه مدرک خاصی نمی باشند.)

سفری راحت و بی دغدغه با اجاره خودرو در تبریز

دو عامل تاثیرگذار در هزینه های سفر به تبریز در ایران وجود دارد. انتخاب زمان یا انتخاب فصل سفر و انتخاب وسیله نقلیه مناسب و به صرفه از عوامل تاثیرگذار در هزینه های سفر شما به تبریز هستند. اگر به تنهایی قرار است به تبریز سفر کنید و وقت کمی دارید، می توانید هواپیما تبریز را از سایت ما رزرو کنید. اگر هم که قرار است با خانواده به تبریز سفر کنید و مدت زمان نسبتا زیادی دارید، می توانید اجاره خودرو در تبریز را از آژانس هماهنگ کنید.

نحوه اجاره ماشین به تبریز

برای اجاره خودرو باید بدانید که برای کجا و از کجا می خواهید سفرتان را شروع کنید. آژانس ما این فرصت را برای شما مسافران گرامی فراهم کرده است تا بتوانید فرم آنلاین برای اجاره خودرو به تبریز را پر کنید. نگران نباشید در کوتاه ترین زمان خودرو به دست شما می رسد و شما وقت تلف شده ای در سفرتان نخواهید داشت. همچنین وقتی برای سفر به تبریز ماشین اجاره می کنید دیگر هزینه های مربوط به ماشین مثل هزینه های اصطکاک خودرو و پرداخت بیمه را نخواهید داشت. مطمئن باشید ماشینی که شما اجاره می کنید از لحاظ بیمه بدنه، بیمه تکمیلی و بیمه ثالث مورد تایید می باشد.

اجاره ماشین برای کارهای اداری در تبریز

امروزه سفر به تبریز با اجاره ماشین در تبریز بسیار آسان شده است، چون شما می توانید با اجاره ماشین در تبریز یک سفر مقرون به صرفه و با کیفیت داشته باشید.

مدارک و شرایط لازمی که برای اجاره ماشین در تبریز مورد نیاز است:

۱٫ تصویر گرفته شده از مدارک شغلی متقاضی ماشین

۲٫ یک فقره چک و سفته به مبلغ خودرو ( پس از اتمام قرارداد به شما بازگردانده میشود)

۳٫ پرداخت مبلغ از پیش معین شده برای ضمانت جریمه های احتمالی ( که پس از ۷۰ روز به حساب شما باز خواهد گشت) این مبلغ بسته به مدت اجاره متغیر می باشد که به شرح زیر است:

– کمتر از ۷ روز اجاره: ۱۰۰ هزار تومان

– بیشتر از ۷ روز اجاره: ۵۰۰ هزار تومان