رسانه سلامت و دانشکسب و کار سلامتی

خرید صندلی پله چرخشی

صندلی پله چرخشی چیست؟ صندلی پله چرخشی یا همان صندلی پله پیچشی برای پله هایی استفاده می شود که به حالت چرخشی است و مستقیم نمی باشد. در ادامه می خواهیم در مورد صندلی پله چرخشی به صورت کامل با شما صحبت کنیم پس همراه ما باشید.

آشنایی با صندلی پله چرخشی

برای افراد با تحرک محدود، پیمایش و بالا رفتن از پله‌ ها در خانه بسیار طاقت ‌فرسا و حتی خطرناک است. صندلی پله پیما، بهترین راه حل ایمنی است که می تواند این مشکل را حل کرده و جا به جایی راحت را برای افراد سالمند و ناتوان در یک مکان چند طبقه ای محقق سازد.

اگر والدین شما مشکلات حرکتی دارند و به کمک عصا، واکر یا ویلچر حرکت می کنند، قطعا باید هر چه سریعتر به فکر خرید دستگاه پله رو و نصب سریع صندلی پله پیما در محل سکونت خود باشید. صندلی پله پیما، که همچنین به عنوان پله برقی خانگی نیز شناخته می شود؛ به کاربران این امکان را می دهد تا با استفاده از نرده پله ها و یا دیوار کنار پله ها به عنوان مسیر، روی صندلی پله پیما به راحتی بنشینند و به طبقات بالا و پایین جا به جا شوید.
در حقیقت صندلی پله رو وسیله متحرکی برای جا به جایی سالمندان و یا اشخاصی که مشکلات زانو، کمر و حرکتی دارند، برای بالا رفتن و پایان آمدن از پله ها می‌باشد. امروزه در دنیا بالابر پله رو جابه جایی از طریق پله ها را بسیار راحت و سریع تر کرده است. صندلی پله پیما با توجه به ارتفاع، نوع موتور و قدرت آن انواع مختلفی دارد ولی اگر قرار باشد که بسیار ساده آن را دسته بندی کنیم، به دو دسته صندلی پله رو AC و DC از نوع صندلی پله پیما مستقیم و یا پیچشی (چرخشی) تقسیم می‌شود. به صندلی پله پیما، صندلی پله رو و یا بالابر پله رو و آسانسور پله رو نیز می گویند.

صندلی پله چرخشی برای شرایطی که در مسیر پلکان پیچ وجود داشته باشد بکار برده می‌شود. برای نصب این نوع صندلی پله ، نیاز به ریل سفارشی و هماهنگ با مسیر راه پله در هر ساختمان وجود دارد.

برای مشاوره رایگان خرید صندلی پله چرخشی با کارشناسان کوشا همین حالا تماس بگیرید.

09157242131

بالابر پله رو‬‎ | بالابر‌های پله | صندلی پله پیما

کاربرد صندلی پله چرخشی

کاربرد اصلی بالابر پله چرخشی یا صندلی پله رو چرخشی انتقال افراد در فواصل بین طبقات است و برای مواردی به‌کار گرفته می‌شود که فرد از پیمودن پله‌ها به‌طور عادی ناتوان است.

فرق پله پیما چرخشی و پله پیما عادی در این مسئله است که پلیه پیما عادی در مسیر های صاف جایگذاری می‌شود اما پله پیما چرخشی در مسیر های دارای پیچ و خم.

افراد نابینا و کم بینا، سالمندان و معلولین، افراد دارای محدودیت‌های حرکتی و امثال آن از اصلی‌ترین کاربران این نوع بالابر‌های پله به‌شمار می‌آیند. هم‌چنین در مراکز فیزیوتراپی و کلینیک‌ها و نیز بیمارستان‌های توانبخشی، افراد دارای شکستگی استخوان و مشکلاتی از این دست، با استفاده از پله پیما چرخشی افراد به ‌راحتی مسیر بین طبقات را طی می‌کنند.

در ویلاهای دوبلکس نیز در مواردی که امکان نصب چنین تجهیزاتی وجود داشته باشد از آنها استفاده می‌شود. در صورت عدم وجود آسانسور یا قطعی برق نیز، این ملزومات که در آنها قابلیت استفاده همزمان برق و باتری نیز در نظر گرفته شده می‌توانند کارآمد و مفید واقع شوند.

نکاتی که در خرید صندلی پله چرخشی باید رعایت کنید

صندلی پله پیما یا آسانسور پله، همان طور که از اسمش مشخص است، راهی مناسب برای کسانی است که مشکلات حرکتی دارند

 تا مشکل راه پله هایی که می توانند به شدت چالش برانگیز باشند را حل کند. صندلی پله پیما دارای یک مسیر نصب شده بر روی دیوار کنار راه پله و یک صندلی موتوری متصل به مسیر است. این صندلی یک صندلی امن است که به راحتی شما را از پله ها بالا و پایین می برد. چرخ دنده موتور گیربکس صندلی را با سرعت مناسب حرکت می دهد در حالی که مسافر به طور ایمن روی صندلی نشسته است.

انتخاب و خرید صندلی پله رو یا پله پیما برای افرادی که دارای مفاصل مصنوعی، مشکلات دیسک کمر و زانو و کلا هر گونه مشکل حرکتی دارند به منظور پیمودن پله ها در یک خانه چند طبقه بسیار سودمند است. با این حال، به دلایل بسیاری، خرید یک صندلی پله پیما، می‌ تواند به دلیل شرایط راه پله ها و یا انتخاب یک شرکت معتبر فرآیند سختی باشد.

با این حال، اگر کمی وقت خود را صرف تحقیق در مورد نیاز خود کنید، سپس خرید مقایسه ای انجام دهید، می توانید به یک بالابر پله با کیفیت دست پیدا کنید که به شما این امکان را می دهد بدون دردسر و با ایمنی بالا و استاندارد لازم از پله ها بالا بروید و یا پایین بیایید و به خرید و یا یک پیاده روی یک ساعته بروید.

بالابر پله رو‬‎ | بالابر‌های پله | صندلی پله پیما

قیمت خرید صندلی پله پیچشی

می توان گفت قیمت صندلی پله پیما پیچشی خارجی به صورت تقریبی قابل ارائه می باشد که با توجه به نوسانات ارز ، قیمت دستگاه تنها از طریق رسانه های ارتباطی قابل اعلام می باشد.  صندلی پله پیما پیچشی  محصولی منحصر بفرد و قابل استفاده برای مسیر های خاص و دارای پاگرد می باشد.

 به ازای هر پاگردی که در مسیر وجود دارد باید نقشه برداری و طراحی خاصی برای پاگرد پیاده شود و همین امر هزینه های زیادی در زمینه طراحی و ساخت پیچ مورد نظر برای سازنده محصول ایجاد می نماید.

طول مسیر نیز به تابع مستقیمی از قیمت صندلی پله پیما پیچشی می باشد و هر چه بیشتر شود مسلما قیمت صندلی پله پیما پیچشی نیز افزایش خواهد یافت.

برای اطلاع دقیق از قیمت ها با ما در تماس باشید.

همچنین شما می توانید از ویلچرپله رو برای رفت و آمد از پله ها استفاده کنید و آن را جایگزین صندلی پله کنید. این ویلچر کاملا ایمن و راحت می باشد و همچنین قابل حمل نیز هست. وزن سبکی هم دارد. خرید ویلچر پله را می توان به عنوان بهترین و مناسب ترین جایگزین صندلی پله معرفی کرد. در واقع شما با خرید ویلچر پله دیگر نیازی به نصب و راه اندازی نخواهید داشت. در کوتاهترین زمان ممکن ، امکان استفاده از ویلچر پله ایجاد می شود. همچنین شما به راحتی می توانید ویلچر پله را جابه جا کنید و هرجایی که نیاز داشتید از آن استفاده کنید.

بالابر پله رو‬‎ | بالابر‌های پله | صندلی پله پیما