رسانه سلامت و دانشکسب و کار سلامتی

6 دلیل کلیدی برای استفاده از اسنشیال اویل گریپ فروت

خیلی از ما دوست داریم تا قبل از شروع تابستان به وزن ایده آل خود برسیم.! اگر به دنبال راهی برای شروع کاهش وزن هستید، جدیدترین روش کاهش وزن استفاده از اسنشیال های گیاهی مانند اسانس گریپ فروت است که می تواند یک ابزار قدرتمند برای کاهش وزن باشد. این اسانس طبیعی که از پوست گریپ فروت بدست میاید، می تواند تغییرات شگفت انگیزی در وزن شما ایجاد کند. حالا چگونه اسانس گریپ فروت می تواند به شما در کاهش وزن کمک کند؟

فواید اسانس گریپ فروت Grapefruit

1. تثبیت قند خون

تحقیقات نشان داده است که گریپ فروت دارای ترکیبات فیتوشیمیایی است که می تواند سطح انسولین را در بدن کاهش دهد. هنگامیکه سطح انسولین شما پایین تر باشد، بدن شما تمایل بیشتری به استفاده از غذا و شیرینی جات برای انرژی به جای ذخیره کردن آن به عنوان چربی دارد.

2. افزایش متابولیسم بدن

اسانس گریپ فروت به عنوان یک ترکیب تاثیرگذار در کاهش وزن و چربی سوزی شناخته شده است. گریپ فروت حاوی آنزیم هایی است که باعث افزایش متابولیسم و کاهش اشتها می شود. بنابراین نه تنها بدن شما می خواهد کالری بیشتری بسوزاند، بلکه در این فرآیند کمتر گرسنه خواهید شد. این اسنشیال بدن را به سوزاندن انرژی (کالری) بیشتر تحریک می کند و  به طور طبیعی شروع به کاهش وزن می کنید.

3. کاهش میل به قند

اسنشیال اویل گریپ فروت به دلیل توانایی فوق العاده اش در از بین بردن کامل میل به شکر به خوبی عمل میکند و همین موضوع باعث کاهش وزن تدریجی میگردد.

4. ضد سلولیت

میوه گریپ فروت و اسانس آن یک ادرار آور عالی و محرک لنفاوی است. سیستم لنفاوی شما شبکه ای از بافت ها و اندام هایی است که بدن شما را از شر مواد زائد و سموم خلاص می کند. هنگامیکه اسنشیال گریپ فروت به صورت موضعی روی پوست استفاده شود، نه تنها می تواند بدن شما را برای دفع چربی اضافی تحریک کند، بلکه بدن شما را تشویق می کند تا سموم از بدن شما خارج شود. اسانس گریپ فروت در بسیاری ازکرم های رفع سلولیت در دنیا استفاده میشود. این محصولات این کار را با سم زدایی پوست و افزایش گردش خون انجام می دهد.

نحوه استفاده از اسانس گریپ فروت برای کاهش وزن

بطری را استشمام کنید: هر زمان که شروع به هوس خوردن شیرینی جات کردید مستقیماً اسانس گریپ فروت را از بطری بو کنید. همچنین از پخش کننده اسانس برای بهره مند شدن از مزایای آن در طول روز استفاده کنید.

 ماساژ: چند قطره اسنشیال اویل گریپ فروت را با کمی روغن نارگیل، جوجوبا، زیتون یا سایر روغن های حامل مخلوط کنید. سپس آن را روی مچ دست، گردن یا قفسه سینه خود بمالید تا نقاطی که احساس می کنید نیاز به سفت شدن دارند. فقط توجه داشته باشید که اسانس گریپ فروت می تواند باعث سمیت نوری شود. به عبارت دیگر، اگر رقیق نشده استفاده شود، ممکن است باعث شود پوست شما در برابر نور خورشید ملتهب و قرمز شود. اسانس گریپ فروت را می توان با غلظت 4 درصد استفاده کرد. دقت کنید که تست پچ روی پوست خود انجام دهید تا هر گونه واکنش نامطلوب را تا 24 ساعت مشاهده کنید.

بهترین اسانس گریپ فروت برای استفاده کدام است؟

افزودن اسنشیال اویل گریپ فروت مایاسنس به روتین روزانه یک روش عالی و ارزان برای کمک به کاهش وزن به روشی سریع و سالم است. هنگام خرید روغن های ضروری، توصیه می‌کنیم روغن‌هایی را انتخاب کنید که از یک شرکت معتبر با منابع مشخص تهیه شده باشد همچنین لازم است که این محصولات کاملا خالص و طبیعی باشند تا از بروز هرگونه عوارض جلوگیری شود.

آتوسا خوش خواهد

من آتوسا، خبرنگاری که تعهدی عمیق به خدمت به مردم دارم. در این سایت، با تمرکز بر مسائل مهم اجتماعی و اقتصادی، تلاش می‌کنم تا صدای گروه‌ه‌های نادیده گرفته شده را به گوش شما برسانم و برای ایجاد عدالت و برابری در جامعه تلاش کنم.