رسانه عمومیکسب و کار سلامتی

6 دلیل مهمی که باعث منقضی شدن کسب و کارهای سنتی شده است

این روزها کسب و کارهای اینترنتی طوری گرد و خاک به پا کرده اند که خیلی از کسب و کارهای سنتی مجبور شده‌اند سیستم تجاری خودشان را در اینترنت باز کنند و از رقبایشان جا نمانند.  اینکه چه رموزی در کسب درآمد آنلاین نهفته است و از آن به عنوان موفقیت خاموش یاد می شود، جای تامل دارد. در ادامه قرار است کسب و کارهای آنلاین و سنتی را باهم مقایسه کنیم و دلیل انقراض خیلی از این کسب و کارهای سنتی را با هم بررسی کنیم.

مقایسه کسب و کارهای آنلاین و سنتی

  1. با هزینه کمتر به صورت آنلاین معامله کنید.

 قطعاً شما هم با اجاره بهای ملک تجاری آشنا هستید و می‌دانید امروزه قیمت آنها سر به فلک کشیده شده است. خوب است بدانید هزینه کسب و کارهای اینترنتی خیلی محدودتر از مورد سنتی است. با پرداخت دستمزد معقولی بابت مجهز کردن آن به سایت، می توانید تا هر زمان که خواستید کسب و کارتان را ادامه دهید.  اما متاسفانه به دلیل نوسانات قیمت و تورم موجود در داخل کشور، خرید ملک تجاری به تاریخ پیوسته شده است، همچنین اجاره آن نیز روز به روز افزایش یافته است. علاوه بر آن هزینه های جاری مانند مالیات، دارایی، هزینه های برق و … میز قوز بالا قوز شده است.

  1. با کسب و کار آنلاین خیلی سریعتر کسب درآمد کنید.

 برای راه اندازی یک کسب و کار سنتی انواع و اقسام مجوزها و نامه های اداری و پروانه کسب و غیره لازم دارید، که در این هیاهوی آشفته بازار کار بسیار طاقت فرسا و زمان بری است. اما در صورتی که مایل به داشتن کسب و کار آنلاین باشید با مراجعه به شرکت‌های نرم‌افزاری معتبر بعد از راه اندازی سایت خیلی سریع می توانید کارتان را شروع کنید و به درآمد برسید.

  1. در کسب و کارهای آنلاین آمار بازدیدکنندگان و مشتریان را به طور دقیق دارید.

 بله درست خواندید. زمانی که کسب و کار شما مجهز به سایت باشد، اطلاعات دقیق و کاملی از تعداد بازدیدکنندگان، فروش لحظه ای و ماهانه و سالانه، سود فروشگاه و میزان رشد سایت را خواهید داشت که میتوانید  با استفاده از این آمار رشد بیشتری از کسب و کارتان را رقم بزنید.  در صورتی که در کسب و کارهای سنتی، استخراج این آمار و ارقام کار چندان آسانی نیست و آنالیز آن تقریباً غیر ممکن است.

  1. در کارهای آنلاین دسترسی به شبکه وسیع‌تری از مشتریان وجود دارد.

 در کسب و کارهای آنلاین می توان بدون نیاز داشتن به یک مکان فیزیکی تنها با داشتن یک سیستم کامپیوتر و سرویس اینترنت، محدوده تجاری تان را بسیار بزرگتر و فول تایم کنید.

مثلا حتی اگر یک روز حال رفتن به فروشگاه را نداشته باشید، اینگونه نیست که معامله آن روز  شما صفر باشد. باورکردنی نیست که امکان معامله در سفر و تفریح هم برای شما امکان پذیر خواهد بود!

  1. در کسب و کار آنلاین امنیت شغلی خواهید داشت.

 با کسب و کارهای آنلاین دیگر نگران مهلت تمام شدن موعد فروشگاه نخواهید بود؛ چون بابت استمرار آن خیالتان راحت است و کسی نمی تواند شما را از کارتان اخراج کند.

  1. بدون نیاز به فروشنده بیشتر کسب و کار اینترنتی تان را جهانی کنید.

 هرچه وسعت فروشگاه های سنتی بیشتر باشد، نیاز به فروشنده های بیشتر احساس می‌شود. اما در کسب و کارهای اینترنتی حتی با بازاریابی های بیشتر می توانید همچنان مستقل به کسب و کارتان ادامه دهید و این هزینه های اضافی را کاهش دهید.

راه آسان برای کسب درآمد بیشتر در کسب و کارهای آنلاین

در آخر باید یادآور شوم درست است که داشتن کسب و کار اینترنتی و راه اندازی سایت تأثیر زیادی در کسب درآمد دارد، اما نکته‌ای که وجود دارد این است که همین کسب و کارهای اینترنتی نیز با هم در رقابت بالایی هستند که بایستی سایت با استفاده از سئو و بهینه سازی سایت بتواند مشتریان بیشتری را جذب کند.

ما به شما پیشنهاد می کنیم که امور راه اندازی سایتتان را به عهده آکادمی سربند بسپارید؛ چراکه با استفاده از تیم قوی و خلاقش قادر است کلیه امور طراحی سایت کاشان را با قیمت مناسب و خدماتی عالی  راه اندازی کند .