رسانه عمومیکسب و کار سلامتی

ژل شستشو صورت گارنیر پوست چرب

 جز پربازدیدترین و محبوب ترین محصولات آرایشی و بهداشتی در کل جهان هستند. البته این محبوبیت اتفاقی نیست. اگر تنها یکی از محصولات این کمپانی را استفاده کرده باشید حتما با این نوشته موافق هستید.عمدتا در حوزه هستند. محصولات آرایشی این برند مشهور شامل محصولات آرایش صورت، چشم، ابرو، لب ها، عطر و ادکلن و محصولات بهداشتی آن شامل محصولات مراقبت از بدن، استحمام و مراقبت از مو هستند.

محصولات آرایشی

سایز بندی این محصولات نیز برای کاربرد های مختلف فرق دارد، ژل شستشوی صورت ویتابلا بیز در سایزبندی مختلف ، برای استفاده روزمره و حتی سایز سفر، برای بسته بندی سبک در طول سفر در دسترس هستند.

علت محبوبیت این برند در وهله اول به خاطر ارگانیک بودن گیاهان مورد استفاده در محصولات ایوروشه است. این گیاهان در مزارع لاگاسیلی ایوروشه کاشت و برداشت می شوند. علت دوم نیز قیمت نسبتا مناسب تعیین شده برای محصولات آن است. لذا ایوروشه در اکثر کشورهای جهان نمایندگی فعال دارد.

 

شرکت اولین برند در زمینه تولید می باشد که از کمپلـکس فعال حیات سلولی حاوی ۵۶ ماده موثر فعـال مورد نیاز پوست اسـتفاده نموده است . معمولا در یک محیط آزمایشگاهی این ترکیبات فعال بیولوژیک قادر به ساخت یک پوست جدید هستند. آزمایشگاه های تحقیقاتی گینو برای حفظ جوانی و شادابی پوست شما از آخرین تکنیکها، بیشترین و بهترین استفاده را می نمایند.

اولین مارک مراقبت پوستی و آرایشی است که برای پیشگیری و درمان پیری پوست ساخته شده است. فلسفه درمدن منحصر به فرد است.

 اولین قدم در حفظ زیبایی، مبارزه با اولین علت پیری پوست یعنی تاثیر روزانه اشعه UV است. کمپانی درمدن محصولات پیشرو برای مراقبت از انواع پوست را ارائه می کند. محصولات شامل کرم های پیشگیرانه و ترمیم کننده روزانه و مراقبت شبانه با خاصیت ضد پیری می شود.

متخصص پیری پوست هستند که  در سراسر جهان توسط داروسازان پیشنهاد شده و توسط متخصصین پوست تجویز می شوند. محصولات این برند فرانسوی راه حل زیبایی روزانه ضد پیری برای پوست شما است.

در سال ۱۹۹۷ پا را یک قدم فراتر گذاشت و در زمینه تخصص پوست و مو و درماتولوژی تمرکز خود را افزایش داد. در همین راستا با برندهای جهانی همکاری کرده و در کنفرانس های علمی شرکت کرد و حاصل تحقیقات خود را ارائه می دهد. همکاری و همگامی با برترین متخصصین پوست و مو منجر به بهبود هر چه بیشتر محصولات هگور شد. شامپوها و در درمان شوره، شپش و ریزش مو بی همتا هستند.

امروزه هگور برای انواع پوست و مو و متناسب با نیاز خاص آن نوع پوست و مو محصولات تخصصی و درمانی دارد. این محصولات و فرمولاسیون آنها در حال حاضر بی نظیر هستند و روز به روز نیز در حال پیشرفت و ترقی هستند. ماسک صورت روغن زیتون ویتابلا  که روغن زیتون استفاده شده در این ماسک برای محافظت از پوست‌های حساس بسیار مفید است

 

مراقبت از زیبایی و رفاه حال پوست های حساس، نگرانی اصلی در است. به عنوان پیشگامان پژوهش های پوستی در سوئیس، محققان اسکین کد در تلاش برای توسعه فرمول هایی با کارایی بالا است. محصولات درمانی و دارویی که نه تنها نتایج قابل ملاحظه ای را نشان دهد، بلکه باعث افزایش مقاومت پوست در برابر عوامل خارجی شود و سطح بهداشت، ایمنی و زیبایی را نیز ارتقا دهد.

اسکین کد درک می کند که چگونه امروزه حساسیت پوست  انسان ها به علت افزایش حساسیت و تحریک از طریق آلودگی محیط زیست، استفاده گسترده از مواد شیمیایی، اشعه ماوراء بنفش و عوامل گوناگون بیشتر از گذشته است. محصولات بی بدیل اسکین کد انعکاسی خالص از اصول سختگیرانه و نیازهای زنان (و مردان) در سراسر جهان است.

برای ، درک پوست، کلید اصلی برای هر پروژه و تلاش است. هر نوع پوست متفاوت است، نیاز های متفاوتی دارد و همچنین در معرض عوامل متفاوت قرار می گیرد. بنابراین تحقیقات وسیع کمپانی اوسرین مبتنی بر چگونگی عملکرد، تغییر و واکنش پوست است. گام بعدی در همین راستا، نحوه ترجمه این یادگیری و تحقیقات به محصولات مؤثر و بسیار هدفمند لوازم آرایشی و بهداشتی است. این تحقیقات پایه ای محکم برای تعهد علمی بی نظیر ® است.

موضوعات اصلی مورد تمرکز در زمینه های زیر هستند:

  • انواع  پوست و نیازهای اصلی متناسب با هر نوع پوست
  • ساختار و عملکرد پوست
  • پیری پوست
  • عوامل موثر بر پوست و عوامل آسیب زننده بر پوست
  • نحوه تحریک شدن پوست
  • شرایط پوستی خاص

اوسرین برندی است که توسط متخصصین پوست توصیه می شود و بر اساس یک رویکرد بی نظیر نسبت به علم شکل گرفته است. Eucerin پوست را بازسازی کرده و حفظ می کند و به شما اطمینان می دهد که پوستی سالم داشته باشید، پوستی که همواره شاداب به نظر می رسد.

نمایندگی رسمی  را داراست و  را در ایران عرضه و پخش می کند.

در سراسر جهان بیش از ۶۰ سال، به لطف محصولات مراقبت و زیبایی خاص و با عملکرد بالا و در آزمایشگاه های علمی در ژنو سوئیس، متمرکز شده است و تلاش های خود را بر روی نوآوری و جستجوی کمال، متمرکز کرده است.

کمپانی ماوالا، متخصص مراقبت و زیبایی ناخن، طیف کاملی از محصولاتی را ارائه می دهد که به تمامی مشکلات ناخن پاسخ می دهند. به دلیل نگرانی خود از نوآوری و ارائه راه حل برای مشکلات مختلف ناخن های مشتریان، امروزه بزرگترین برند در صنعت مراقبت از ناخن است.

مراقبت و زیبایی پوست

در سال ۲۰۱۶ موسسه پوستی سوئیس به نام SWISS SKIN SOLUTION از یک همجوشی کنترل شده بین طبیعت سوئیس و علم زیبایی شناسی، تحت نظر ماوالا متولد شد. در این موسسه با استفاده از قدرت طبیعی گنجینه های گیاهی آلپ، با مواد فعال پوستی ترکیب شده است تا به طور موثر نیازهای حساس و ظریف پوست انسان را با بافت های نوآورانه برطرف نماید.

آرایش و مراقبت از چشم ها و مژه ها

 

 نامی است که بیانگر برتری، اعتبار و پرستیژ در موسسات زیبایی و اسپا در سراسر جهان است. این برند جهانی همراه با احساسات بی الایشی که به ارمغان می آورد در دنیای محصولات آرایشی و بهداشتی به یک افسانه تبدیل شده است.

با همان عطش و اشتیاق همیشگی برای کمال و همان تلاش ماندگار برای زیبایی مطلق، بیش از 70 سال است که بر زنان و مردان نمایان شده و اثربخشی خود را اثبات کرده است. برند تجاری بسیار تخصصی همیشه با تعهد فوق العاده خود به تحقیق و نوآوری برجسته بوده است. عطر مو قیمت بالایی ندارد و شما میتوانید آن راتهیه کنید و برای موهای زیبایتان استفاده کنید.

سوتیس همچنین خالق Digi-Esthetique، یک روش مدل سازی منحصر به فرد است که با همکاری ضروری درمانگران زیبایی، فرایند درمان را به یک تجربه زیبای فراموش نشدنی تبدیل می کند.

 

زهرا رضی

زهرا هستم، نویسنده ای که با جسارت به واکاوی مسائل پرداخته و از پرسیدن سوالات سخت نمی‌ترسم. در این سایت، با نگاهی موشکافانه به مسائل اجتماعی و اقتصادی، به دنبال یافتن پاسخ‌های واقعی و ارائه راه حل‌های خلاقانه هستم.