رسانه عمومیکسب و کار سلامتی

فن کویل صنعتی

فن کویل صنعتی یا همان یونیت هیتر

مهمترین مشخصه فن کویل صنعتی که نام دیگر آن یونیت هیتر است، قدرت پرتاب باد بالای آن به علت بلند بودن ارتفاع سقف سالن ها و سوله های صنعتی است. به علت بزرگ بودن فضای این اماکن، باید دستگاهی بتواند هوای گرم و سرد را به تمام نقاط سوله برساند و فن کویل صنعتی یا همان یونیت هیتر این کار را به نحو عالی انجام می دهد.

همانطور که می دانید، فن کویل صنعتی و انواع دیگر آن از دسته ای از لوله ها تحت عنوان کویل با لوله های ورودی و خروجی برای آب سرد و گرم (همراه با شیر برقی کنترلی جریان) و یک فن تشکیل می شود که هر نوع سیال گرم و سردی (معمولا آب) در آن جریان یافته و فن هوا را با سرعت زیاد از اطراف لوله ها عبور می دهد تا آن را به دمای مطلوب برساند. بنابرین این دستگاه ساختار نسبتا ساده ای دارد.

این دستگاه ها معمولا در حالت سقفی و دیواری (افقی و عمودی) می توانند در یک سالن بزرگ یا سوله نصب شوند و با لوله کشی به منابع آب سرد یا گرم چیلر و بویلر یا هر دستگاه دیگری متصل می گردند.

مطالعه بیشتر درباره ساختار ، مزایا و معایب دستگاه هواساز در متن ⇐

مطالعه بیشتر درباره ساختار ، مزایا و معایب دستگاه زنت در متن ⇐

حتما به این نکته توجه کنید که از فن کویل های آپارتمانی و خانگی که در انواع کاستی، دیواری، زمینی و سقفی ساخته می شوند نمی توان در اماکن صنعتی با فضای بزرگ استفاده کرد و حتما باید از یونیت هیتر (فن کویل صنعتی) و یا سایر دستگاه های توزیع کننده هوای سرد و گرم مانند هواساز ، زنت ، ایرواشر و … استفاده شود.

یونیت هیترهای ما دارای چند ویژگی هستند که عبارتند از :

۱ . طراحی با قابلیت دسترسی به اجزای داخلی جهت پاکسازی و سرویس دوره ای

۲ . دارای کنترلر اتوماتیک با حسگر دمایی و سونولوئید الکتریکی کنترل جریان

۳ . قابلیت سرمایش و گرمایش و رطوبت گیری در حالت سرمایشی

۴ . طراحی و تولید در انواع چهار لوله ای و دو لوله ای

۵ . عملکرد آرام و کم صدا به علت استفاده از موتور فن های با ایمپلر مخصوص و طراحی شده بر اساس اصول آئرودینامیکی

۶ . قابلیت تنظیم دبی هوا با فن سه سرعته و بالانس شده از نظر استاتیکی و دینامیکی

۷ . ساختمان (بدنه) تمام گالوانیزه مستحکم با محافظ رنگ مخصوص پودری الکترواستاتیکی و مقاوم

۸ . عایق کاری مجموعه موتورفن و لوله ها

۹ . طراحی و ساخت به شکل مخصوص برای هر پروژه با ظرفیت ها، ابعاد و طرح های مختلف

فن کویل ایستاده | فن کویل با چی کار میکنه | فن کویل زمینی دیجی کالا

خرید و قیمت فن کویل صنعتی

قبل از خرید فن کویل صنعتی (یونیت هیتر) حتما می بایستی ظرفیت و تعداد مورد نیاز برای فضای مورد نظر توسط مهندسان متخصص محاسبه گردد و مناسب ترین دستگاه سرمایشی و گرمایشی برای آن انتخاب گردد. قیمت این دستگاه به علت ساده بودن ساختار آن و کمتر بودن آپشن های مورد نیاز نسبت به سایر دستگاه ها کمتر است. مهندسان ما پس از بررسی درخواست های مشتری و محاسبه ظرفیت مورد نیاز، تعداد و قیمت فن کویل صنعتی را مشخص و طی یک پیش فاکتور به مشتری اعلام می کنند.

تمامی محصولات در شرکت ما مطابق با استانداردهای روز طراحی و تولید شده و به طور مستقیم از کارخانه و با قیمت مناسب به فروش می رسند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع سیستم های سرمایشی و گرمایشی، انتخاب مناسب ترین دستگاه برای ساختمان خود و استعلام قیمت آنها با مهندسان ما تماس بگیرید.

جهت مشاهده انواع دایرکت اینداستری به همراه مشخصات و قیمت اینجا کلیک کنید

بهترین فن کویل سقفی توکار با توجه به مدل و ظرفیت دستگاه متفاوت است. جهت خرید فن کویل سقفی توکار می‌توانید در وب سایت ما اقدام کنید.