رسانه عمومیکسب و کار سلامتی

زیر بافت چی بپوشیم

بافت و بولیز بافتنی یکی از لباس‌هایی است که حتما باید در فصل زمستان داشته باشید و این لباس زیبا در انواع متنوعی از رنگ‌ها و طرح‌ها وجود دارد. هنگام انتخاب رنگ بافت بسیاری از خانم‌ها رنگ‌های تیره را ترجیح می‌دهند، اما افرادی که می‌خواهند با پوشیدن بافت بدرخشند می‌توانند رنگ‌های روشن مانند سفید را برای بافت انتخاب کنند.

رنگ سفید با طبیعت سازگاری دارد و علاوه بر این یک ظاهر امتحان شده است که به ویژه در ماه‌های سردتر بسیار شیک به نظر می‌رسد. در نتیجه به خوبی با پارچه‌های طبیعی مانند جیر، خز، چرم، نمد و جین ست می‌شود.

با در نظر گرفتن این نکته که سفید یک رنگ بسیار جذاب در بولیز بافتنی است، استایل‌هایی که می‌توان با آن ایجاد کرد نامحدود هستند. روش‌های جذاب بسیاری برای ست کردن بافت سفید در استایل با شلوار بافتنی وجود دارند. در صورتی که به دنبال روش‌های جدید برای ست کردن بافت خود در استایل هستید حتما ادامه‌ی مطلب را مطالعه کنید.

بافت سفید را با چه چیزی ست کنیم؟

همواره به نظر می‌رسد که ست کردن بافت سفید و شلوار بافتنی در استایل و ایجاد استایل زیبا با آن کار دشواری است. اما در واقع فقط به چگونگی استفاده‌ی شما از بافت در ترکیب استایلتان بستگی دارد. پوشیدن بافت سفید یکی از راحت‌ترین و زیباترین روش‌های انجام این کار است. به سادگی این بافت را با شلوار جین اسکینی، دامن میدی یا مینی، بوت‌های بلند ست کنید و به روشی خاص و بسیار طبیعی جذاب و زیبا به نظر خواهید رسید.

زیر بافت چی بپوشیم

نکات پوشیدن بافت سفید

  • همیشه بافتی را انتخاب کنید که اندازه‌ی آن کاملا متناسب تنتان باشد.
  • سعی کنید مدل‌هایی که به صورت طرح‌دار بافته شده‌اند را انتخاب کنید، زیرا در ترکیب با سایر لباس‌ها همواره شیک به نظر می‌رسند.
  • به دلیل اینکه سفید رنگ غالبی است هنگامی که از استایل تمام سفید استفاده می‌کنید سعی کنید برخی رنگ‌های روشن را هم در تیپ خود به کار بگیرید.
  • هنگام پوشیدن بافت به جواهراتی که استفاده می‌کنید دقت کنید زیرا برخی بافت‌ها ظریف هستند و به راحتی به جواهرات گیر می‌کنند.
  • پیراهن‌های تک رنگ ساده زیر یک بافت دکمه‌دار سفید بسیار زیبا به نظر می‌رسند، اما پیراهن‌های طرح‌دار واقعا می‌توانند توجه را به سمت خود جلب کنند.
  • انتخاب پلیور مناسب برای فرم بدن خود می‌تواند به شما در شیک به نظر رسیدن کمک کند. بنابراین لباس شیک مناسب فصل زمستان را پوشیده و با اعتماد به نفس راه بروید.
  • در صورتی که دوست ندارید شلوار جین بپوشید، شلوار پارچه‌ای طرح جین را با بافت سفید خود بپوشید.
  • در صورتی که بافت دکمه‌دار بلندتری دارید که بلندی آن تا وسط ران است نباید آن را با شلوارک بپوشید. زیرا این حس را ایجاد می‌کند که در کل هیچ شلواری نپوشیده‌اید.

استایل‌های مختلف با بافت سفید

۱. بافت سفید و کت جین آبی

کت جین آبی با یک پلیور سفید نواری یقه اسکی عالی به نظر می‌رسد. ترکیب کت جین آبی و بافت سفید در بین استایل‌های بسیار متنوعی که می‌توانند لباس پوشیدنتان را تغییر دهند یکی از بهترین‌ها است. هنگامی که می‌خواهید شیک به نظر برسید اما زمان زیادی ندارید این ترکیب راحت کت جین آبی و بافت سفید چاره‌ی کار است.

۲. بافت سفید و کت چرم مشکی

این یک استایل هنری و بسیار جذاب است که ممکن است بخواهید آن را امتحان کنید. کت چرم مشکی و بافت سفید انتخاب‌های بسیار خوبی برای ایجاد یک تیپ جذاب و شیک هستند. پوشیدن بافت بلند سفید زیر کت چرم مشکی به همراه شلوار جین زاپ‌دار و نیم بوت باعث شیک‌‌تر شدن استایل می‌شود.

۳. تونیک بافت سفید و ترنج کت

فصل پاییز برای اضافه کردن ترنچ کت به کمد لباس روزمره یک زمان ایدئال است. ترنچ کت یک لباس سبک وزن برای تغییر استایل‌ها برای ماه‌های سردتر است. تونیک بافت سبک وزن هم یکی از لباس‌هایی است که باید در کمد لباس‌های زمستانی خود داشته باشید. تونیک خود را با ترنچ کت و بوت ست کرده و یک استایل زمستای ایجاد کنید.

۴. بافت کاردیگن سفید و پیراهن کامی

این استایل به صورت کامل این مساله را بیان می‌کند که چگونه تکنیک‌های لباس پوشیدن لایه‌ای می‌تواند فرد را جذاب‌تر نشان دهد. ترکیب یک کاردیگن سفید با پیراهن کامی یک انتخاب عالی برای استایل‌های کژوال جذاب است. کفش‌های تخت راه راه زیبایی این استایل را دو جندان می‌سازند.

۵. بافت سفید و شلوار چهارخونه

ترکیب بافت راحت و شلوار چهارخونه باعث می‌شود افراد جذاب‌تر به نظر برسند. ترکیب بافت و شلوارهای چهارخونه نه تنها بسیار زیبا به نظر می‌رسد ست کردن آن‌ها با یکدیگر بسیار راحت است. در صورتی که در رابطه با کفش مطمئن نیستید برای تکمیل استایل از کفش‌های کتانی استفاده کنید.

شلوار چهارخونه‌ی طوسی و قهوه‌ای در ترکیب با بافت سفید یک استایل جذاب را برای افرادی که به دنبال تیپ شیک و کلاسیک هستند ایجاد می‌کند. هنگامی که یک جفت کفش کتانی ساق کوتاه چرم سفید را به این ترکیب اضافه می‌کنید کل استایل به صورت مناسبی با هم ترکیب می‌شوند.

۶. بافت سفید و لگ چرم

لگ چرم مصنوعی و بافت یقه ماک جزو لباس‌هایی هستند که باید در کمد لباس همه‌ی خانم‌ها باشند و هنگامی که با هم پوشیده می‌شوند در عین حال که استایل راحتی را ایجاد می‌کنند بسیار شیک هم هستند. لگ‌های چرم مصنوعی مشکی با کفش‌های تخت پلنگی و یک بافت راحت در ماه‌های سرد سال ظاهر زیبایی را برایتان ایجاد می‌کنند.

۷. بافت کوتاه و اورال جین آبی

بافت سفید کوتاه و اورال جین آبی هم برای شب و هم برای روز مناسب هستند. برای استایلی که سریع آماده می‌شود اما روش‌های مختلفی هم برای ست کردن آن وجود دارد. هر دوی این لباس‌ها بسیار راحت بوده و هنگامی که با هم پوشیده شوند ظاهر بسیار زیبایی را ایجاد می‌کنند. برای ایجاد کمی تغییر در استایل کفش‌های آکسفورد چرم سفید خود را همراه این ترکیب بپوشید.

۸. پلیور بافت یقه اسکی سفید و دامن ماکسی پلیسه‌دار

این یک استایل جذاب است که در صورتی که به دنبال استایل کژوال شیکی هستید باید آن را امتحان کنید. به این منظور یک دامن ماکسی پلیسه‌دار را با یک بافت سفید یقه اسکی ست کنید. برای زیبایی بیشتر استایل، یک جفت صندل پاشنه‌دار سفید و اکسسوری‌هایی مانند گردنبند زیبا و عینک آفتابی ست با استایل را به تیپ خود اضافه کنید.

۹. شلوار مشکی پلیسه‌دار و بافت یقه هفت

بافت سفید در ترکیب با اکسسوری‌ها بسیار جذاب به نظر می‌رسد. برای ایجاد یک استایل مونوکروم عالی می‌توانید یک بافت یقه هفت پف‌دار و راحت را با شلوار مشکی پلیسه‌دار ست کنید. این ترکیب شیک و جذاب باعث جذابیت بیشتر ظاهر شده و شما را از جمع متمایز می‌کند.

۱۰. بافت سفید بلند و بوت‌های بلند بالای زانو

در صورتی که می‌خواهید روی لباس‌های پاییزی سرمایه‌گذاری کنید از خرید لباس‌های ترند خودداری کرده و ست‌هایی را بخرید که هیچگاه دمده نمی‌شوند و بتوانید آن‌ها را در فصل‌های پاییز بعدی هم بپوشید. بوت‌های بالای زانو به سرعت به ملزومات کمد لباس هوای سرد تبدیل شدند و در ترکیب با بافت سفید بلند استایل بسیار جذابی را ایجاد می‌کنند.

در صورتی که می‌خواهید به بیرون از منزل بروید بوت‌های بلند تا بالای زانوی خود را به همراه پیراهن بافت سفید و یک کمربند ست کنید. این ترکیب استایل شما را جذاب‌تر و مدرن‌تر می‌سازد.

۱۱. بافت سفید و شلوار مخمل کبریتی

شلوارهای مخمل بسیار شیک بوده و در عین راحتی ظاهر بسیار جذابی را ایجاد می‌کنند. ست کردن تاپ یقه اسکی با شلوار مخمل یک انتخاب عالی دیگر است و در صورتی که ظاهر متناسب‌تری را ترجیح می‌دهید شلوار مخمل اسکینی را انتخاب کنید. بهترین قسمت این است که آن‌ها باعث می‌شوند استایل در ترکیب با پلیور سفید زنانه‌تر شود. چیزی که برای کمد لباس هر خانمی لازم است.

۱۲. بافت سفید و شلوار جین سفید

سر تا پا سفید پوشیدن ممکن است چالش‌برانگیز به نظر برسد اما شیک‌ترین روش برای پوشیدن ترند مینیمال امسال است. پوشیدن یکدست سفید نسبت به ایجاد استایل رسمی بسیار ساده‌تر و بهتر است. هنگامی که نمی‌خواهید استایل خود را پیچیده کنید هیچ چیز بهتر از استایل سفیدی که شامل بافت، شلوار و کفش کتانی سفید باشد نیست.

۱۳. بافت سفید و شلوار مخمل

بافت با شلوار مخمل بسیار عالی به نظر می‌رسد. شما می‌توانید شلوارهای جاگر مخمل را با بافت راحت و گرم ست کنید. این کار بسیار ساده است و استایل کژوالی را ایجاد می‌کند. برای داشتن یک استایل منحصر به فرد می‌توانید یک بافت کاردیگن سفید کوتاه یا پلیور دکمه‌دار را با شلوارهای جذاب رنگ تیره ست کنید.

۱۴. شلوار جاگر رنگ خنثی و بافت برش‌دار

استایل عالی و شیک برای رفتن به تعطیلات شامل پوشیدن شلوار جاگر رنگ خنثی و پولیور سفید برش‌دار است. کفش‌های پاشنه بلند رنگ خنثی یا سایر انواع آن به صورت خودکار باعث ارتقای استایل می‌شوند.

۱۵. بافت سفید و شلوار اسکینی زاپ‌دار

شلوار جین‌های اسکینی بین خانم‌‌ها در همه‌ی سنین محبوب است. بافت سفید و شلوار جین به شما کمک می‌کنند بدون نیاز به گشتن در کمد لباس خود استایل شیک و درخشانی داشته باشید. ست کژوال بافت یقه هفت سفید و شلوار جین اسکینی زاپ‌دار به سرعت با هم ترکیب و ست می‌شوند. برای اینکه استایل خود را از سادگی در بیاورید یک جفت بوت مچی برش‌دار طوسی و یک کیف بزرگ رودوشی را هم به استایل خود اضافه کنید.

۱۶. بافت اورسایز و پیراهن یقه‌دار

در صورتی که می‌خواهید کمی رنگ به استایل خود اضافه کنید کافی است بافت اورسایز سفید را با یک پیراهن یقه‌دار تک رنگ ساده یا طرح‌دار ست کنید. با افزودن یک لایه‌ی اضافی پیراهن یقه‌دار زیر بافت اورسایز خود شیک‌تر به نظر برسید.

منبع:

چه لباسی با بافت سفید استایل زیبایی ایجاد می‌کند؟

همه چیز به ست کردن بافت با بقیه‌ی استایل بستگی دارد. جنس، طرح و مدل بافت را بر اساس نیازتان انتخاب کنید. سپس بافت خود را با یک جفت شلوار جین ساده، یک تیشرت ساده یا حتی یک کت و کراوات برای داشتن استایل شیک ست کنید.

چه لباسی را زیر بافت سفید بپوشیم؟

بافت‌های سفید می‌تواند با شلوار جین، دامن جین، شلوارهای دوخته شده و لباس‌های بسیار زیاد دیگری ست شوند. یک بافت سفید یک آیتم کاربردی در کمد لباس به شمار می‌رود. هر چیزی از لگ‌های نازک تا دامن‌های ماکسی با بافت‌های سفید زیبا به نظر می‌رسد. بافت سفید در هر حال می‌تواند هر استایلی را رسمی‌تر سازد. شما می‌توانید از استایل راحت آخر هفته‌ی خود یا استایل رسمی خود به سادگی با اضافه کردن یک بافت سفید لذت ببرید.

بهترین روش پوشیدن بافت سفید چیست؟

یک بافت کاردیگن سفید باید در کمد لباس همه‌ی خانم‌ها وجود داشته باشد. بهترین این استایل ها را با بافت امتحان کنید

این استایل ها را با بافت امتحان کنید :‌ فصلی که ژاکت ها در آن همه کاره هستند فرا رسیده است و ممکن است بدانید چگونه می توان بهترین استایل ها را با ژاکت ها داشت و در عین گرم ماندن، بسیار خوشتیپ به نظر رسید. در این مطلب به این موضوع پرداخته ایم. همراه ما باشید.

چه ژاکت‌هایی جذاب‌تر هستند؟

دنج‌ترین ژاکت‌ها ژاکت‌های بزرگ هستند، کمی یا چند سایز بزرگ‌تر را انتخاب کنید. در مورد یقه، به سراغ یقه یقه دار یا بلند، شاید یقه V بروید. چه پارچه ای را ترجیح دهیم؟ خوب، بستگی به آب و هوای شما دارد – پنبه، ترمه، آنگورا یا هر چیز دیگری که برای شما راحت باشد. ما پارچه های طبیعی را توصیه می کنیم زیرا به پوست شما اجازه تنفس می دهند و به این معنی است که نسبت به پارچه های غیر طبیعی احساس راحتی بیشتری خواهند داشت.