رسانه عمومیکسب و کار سلامتی

زمان لازم برای دریافت ویزای توریستی هلند

شرایط لازم برای ویزای توریستی هلند، ویزای هلند VFS 

به نقل از netherlandsworldwide.nl  هلند جز آن دسته از کشور هایی است که بسیار مهاجر پذیر بوده و دارای بازار کار مناسب است به همین دلیل مقصد بسیاری از افراد برای مهاجرت و یا برای گردش و تفریح است. شایان ذکر است که تنها برای تفریح از این کشور صادر نمی گردد بلکه توسط  افراد می توانند به قصد دیدار با دوستان و آشنایان، شرکت در سمینار های دلخواه و یا حتی دوره های تحصیلی کمتر از سه ماه به این کشور سفر کنند.

برای گرفتن وقت سفارت هلند کلیک کنید .کشور هلند یکی از مطرح ترین کشورهای اروپایی می باشد و  از معتبرترین ویزاهای توریستی در جهان به شمار می آید. افرادی که قصد ورود به کشور هلند را دارند جهت هلند، تا 90 روز قبل از ورود به این کشور باید برای  اقدام کنند. حدود 14 روز بررسی مدارک متقاضی زمان می برد و ویزای فرد صادر می شود. همانطور که میدانید با داشتن  فرد می تواند بدون نیاز به ویزا در کلیه  تردد کند. ثبت  در پاسپورت یک سفر مهم و ارزشمند به حساب می آید.

باید این نکته را متذکر شد، در اخذ ویزای توریستی هلند و یا اخذ هر نوع از ویزا ها برای هر کشوری  هیچ روش تضمینی و گارانتی ای وجود ندارد. اما باید این موضوع را در نظر داشت که با ارائه مدارک کامل و همچنین مشورت و همکاری با یک وکیل متخصص و معتبر در حوزه مهاجرت می تواند به میزان قابل توجهی ریسک  را کاهش دهد.

موسساتی در کشور ایران وجود دارند که با هدف جذب بیشتر مشتری شروع به انتشار دروغین مطالبی از جمله تضمین ۱۰۰ درصدی ، فعالیت می کنند. داشتن  که از سوی اقوام و بستگان ارسال شود مطمئنا درصد شانس را بالا می برد اما با این حال تضمین صد در صدی وجود ندارد. لذا توصیه می شود فریب اینگونه افراد را نخورده و با مشورت از وکیل مجرب، تهیه کامل مدارک و پس کسب اطلاعات بیشتر اقدام به  توریستی هلند و یا هر کشور دیگری کنید.

 مدارک لازم برای سفارت هلند – مراحل گرفتن ویزای هلند

جهت اقدام برای ی کشور هلند در ابتدا باید تمامی مدارک زیر را آماده فرمایید، شایان ذکر است می توان از وکلا و موسسه های حقوقی مانند  نیز کمک گرفت.

 مدارک لازم برای ویزای هلند با دعوتنامه

جهت  هلند ارائه دعوتنامه رسمی و معتبر، کمک به سزایی در  این کشور کرده و همچنین شانس اخذ  را افزایش می دهد. داشتن اقوام و بستگان نزدیک که شهروند هلند باشند و یا اقامت دائم را داشته باشند می توانند دعوتنامه ای را برای فرد متقاضی ارسال کنند.

 ویزای توریستی هلند بدون دعوتنامه

 

همانطور که گفته شد داشتن شانس  را افزایش می دهد اما ممکن است افرادی باشند که نتوانند دعوت نامه ای از این کشور را به سفارت هلند ارائه دهند به همین منظور موسساتی وجود دارند که در ازای مبلغ مشخصی به عنوان وثیقه، دعوتنامه ای را برای متقاضی  صادر می کنند. به این صورت فرد متقاضی شانس  توریستی هلند خود را می تواند افزایش دهد.

پناهندگی با ویزای توریستی هلند | چک لیست مدارک سفارت هلند | مدارک لازم برای سفارت هلند در تهران

منظور از وثیقه، مبلغی است که فرد جهت  به صورت امانت نزد آن موسسه می گذارد. علت نگه داشتن این وثیقه آن است که فرد متقاضی قصد  را نداشته باشد و پس از اتمام سفر به ایران بازگردد علت دریافت این وثیقه وجود افرادی است که با هدف  اقدام به  می کنند. شایان ذکر است، این وثقه پس از بازگشت از سفر به فرد بازگردانده می شود.

همانند اخذ سایر ویزاها برای دریافت ویزای توریستی هلند باید افسر پرونده را مجاب کنید که شایستگی دریافت ویزا و ورود به این کشور را دارید.

در صورتی که افسری که پرونده شما را بررسی می کند مدارک شما را ناقص تشخیص دهد یا اشکالی در آنها پیدا کند درخواست شما را رد می کند. به طور کلی دلایل ریجکت شدن اخذ ویزای توریستی هلند به دلایل زیر می تواند باشد:

یکی از مهمترین دلایلی که انواع ویزاها به خصوص ویزای شینگن یا هلند رد می شود این است که هدف شما از سفر برای افسر پرونده روشن نیست.

 سوالات متداول و ناگفتههای تعیین وقت سفارت

 نکات مهم در اخذ ویزای توریستی هلند

پیشنهاد می شود در ادامه این مقاله، مقالات حوزه شینگن از جملهورا نیز مطالعه فرمایید

شرایط و مدارک لازم برای ویزای هلند با دعوتنامه و شرایط ریجکتی ویزا در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار خواهد گرفت. کشور هلند معروف به سرزمین لاله ها در غرب قاره سرسبز اروپا واقع گردیده است و از قسمت جنوبی با کشورهای آلمان و بلژیک همسایه بوده و قسمت های غربی و شمالی آن را دریا فرا گرفته است. پایتخت این کشور شهر آمستردام است و از مهمترین شهرهای آن شهر لاهه می باشد که تمامی نشست های سیاسی در آن برگزار می گردد. کشاورزی و دامداری در کشور هلند دو صنعت بسیار قوی بوده و این کشور یکی از صادر کنندگان اصلی مواد لبنی به دیگر کشورهای جهان است. با توجه به ثروتمند بودن این کشور، مردمان هلند از رفاه اجتماعی سطح بالا و بسیار مطلوبی برخوردار می باشند. زیبایی های موجود در کشور هلند هر سال باعث جلب توجه افراد بسیاری به این کشور و افزایش درخواست ویزای توریستی هلند می شود. با توجه به کیفیت مطلوب زندگی و همچنین امنیت و رفاه سطح بالا، کشور هلند در میان بهترین کشورها جهت زندگی قرار گرفته است. زبان رایج مردمان کشور هلند دو زبان هلندی و انگلیسی است و واحد پولی این کشور اروپایی یورو است. چنانچه تمایل به دریافت هرگونه اطلاعات تکمیلی در زمینه ویزای توریستی و را داشتید می توانید به صورت رایگان از مشاوره تلفنی موسسه ملک پور بهره مند گردید. مقاله ویزای توریستی هلند، بر اساس تحقیقات صورت گرفته توسط موسسه ملک پور و پرسش از وکلای محلی همکار هلند و همچنین بررسی سایت های دولتی جمع اوری شده است.

 انواع ویزای توریستی هلند

برای ورود به کشور هلند نیاز به اخذ ویزای این کشورمی باشد که یکی از آنها ویزای توریستی است. ویزای توریستی در انواع مختلفی وجود دارد . ویزای توریستی خود به چند دسته تقسیم می شود که شامل ویزای توریستی کوتاه مدت یکبار ورود، ویزای توریستی کوتاه مدت دوبار ورود و ویزای توریستی بلندمدت یا مالتی می باشد. هر کدام از این ویزا های توریستی دارای تعاریف متفاوتی می باشند که این تعاریف شرایط اخذ آنها را مشخص می نماید. ویزای توریستی هلند، از پر متقاضی ترین و پرطرفدارترین ویزاهای این کشور در بین متقاضیان می باشد. ویزای توریستی هلند با اهداف و مقاصد گوناگون صادر می گردد. انواع ویزاهای توریستی هلند را در ادامه شرح داده ایم.

ویزای گردشگری یا تفریحی هلند

اصلی‌ترین هدف افراد برای اخذ ویزای توریستی و ورود به کشور هلند، گردش و دیدن مکان های تفریحی و زیبای این کشور می‌باشد که به همین منظور ویزای توریستی گردشگری یا تفریحی هلند صادر می‌گردد. مدت زمان اعتبار و اجازه اقامت افراد با این نوع ویزا و ۹۰ روز و یکبار ورود است.

بازدید از خانواده

ملاقات خانواده و بستگان می‌تواند مقصودی برای اخذ ویزای توریستی هلند باشد و افرادی که به قصد دیدار عزیزان خود می خواهند وارد کشور هلند شوند با داشتن دعوتنامه به هدف خود بسیار نزدیک می گردند

شرکت در همایش یا سمینار

به منظور شرکت در دوره‌های آموزشی، همایش و جلساتی که در کشور هلند برگزار می شود افراد می‌توانند با دعوت نامه از سوی برگزار کننده این نوع برنامه ها، اقدام به اخذ ویزای توریستی در مدت زمان محدود برای ورود به کشور هلند کنند و با اخذ این نوع ویزا اجازه کار و فعالیت یا تحصیل برای افراد در طولانی مدت صادر نخواهد شد.

تجاری

جلسات، قرار ها و نشست هایی که مربوط به تجارت ، کنفرانس ها و غیره می‌تواند هدفی باشد که افراد به وسیله آن وارد کشور هلند شوند. برای گرفتن این نوع ویزای توریستی، نشان دادن مدارک و اسناد یا دعوت نامه از سوی برگزار کننده این کنفرانس ها از سوی متقاضی الزامی و ضروری است.