اقتصادی

رفع کمبود آب شرب ۳ شهرستان مازندران با راه‌اندازی سد هراز

آب | احمد توكلي | امامزاده عبدالله

سلام دکتر/مازندران سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران با عنوان اینکه با راه‌اندازی سد هراز، کمبود آب شرب شهرستان‌های آمل، نور و محمودآباد حل می‌شود، اظهار کرد: اگر به نهضت ملی مسکن در این شهر توجه شود، موجب توسعه شتابان شهر امامزاده عبدالله خواهد شد.

به گزارش سلام دکتر، احمد توکلی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شهر امامزاده عبدالله با توجه به پذیرا بودن حجم بالای زائر و مسافر با کمبود آب شرب مواجه است، افزود: مشکل آب شرب شهر امامزاده عبدالله با راه‌اندازی سد هراز آمل رفع خواهد شد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران، شهر امامزاده عبدالله را نیازمند تصفیه خانه آب شرب دانست و یادآورشد: انتقال آب شرب از سد هراز پس از راه‌اندازی و احداث تصفیه تازه آب شرب، موجب پایداری آب شرب و توسعه یافتگی این شهر خواهد شد.

 توکلی با بیان اینکه سد هراز، بزرگترین سد مازندران و چهارمین سد خاکی کشور است، تصریح کرد: با راه‌اندازی سد هراز، آب شرب شهرستان‌های آمل، نور و محمودآباد تامین و کمبود و مشکل این شهرستان‌ها حل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه راه‌اندازی سد آیت‌الله صالحی مازندرانی در بخش لفور شهرستان سوادکوه شمالی موجب بهبود آب شرب برخی از شهرستان‌های استان شده است، اظهار کرد: آب شرب شهرستان‌ بابل به عنوان گروه الف آبرسانی، از همین سد انجام پذیرفت.

انتهای پیام

تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه در زمینه اخبار و تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های پیشرفته و دستیابی به منابع موثق، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما اطلاعات کامل و تحلیل‌های به‌روز را ارائه دهم تا شما بتوانید در تصمیم‌گیری‌های مالی بهترین تصمیمات را بگیرید.