رسانه عمومی

حملات رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین سلام دکتر، رسانه‌های محلی بامداد یکشنبه از تکرار حملات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی به مناطقی در جنوب لبنان خبر دادند.

شبکه «المیادین» در این‌باره گزارش داد که ارتش رژیم صهیونیستی با استفاده از پهپاد، تانک و مسلسل‌های سنگین، به مناطقی در جنوب لبنان حمله کرد.

طبق این گزارش، شهرک «العباسیه» هدف تیراندازی شدید اشغالگران و شهرک‌های «حولا» و «العدیسه» هدف بمباران پهپادها و شهرک «کفرکلا» هدف شلیک تانک‌های مرکاوا قرار گرفتند.

ارتش صهیونیستی نیز طی بیانیه‌ای مدعی شد که دو پایگاه متعلق به حزب‌الله را در شهرک‌های «مرکبا» و «العدیسه» هدف قرار داده است.

شبکه «المنار» دقایقی بعد گزارش داد که صهیونیست‌ها بعد از شلیک منور به آسمان جنوب لبنان، با مهمات ممنوعه فسفری به حومه شهرک «حولا» حمله کردند.

اشغالگران از زمان اجرای عملیات «طوفان الاقصی» توسط رزمندگان جنبش مقاومت حماس، علاوه بر نوار غزه به مناطق جنوب لبنان نیز حملات توپخانه‌ای و هوایی انجام می‌دهند.

جنبش مقاومت اسلامی لبنان نیز در حمایت از عملیات طوفان الاقصی، پایگاه‌های نظامی صهیونیست‌ها در شمال فلسطین اشغالی را هدف قرار داده است. حزب‌الله همواره تاکید کرده است که این حملات در حمایت از مردم غزه و نیروهای مقاومت فلسطین انجام شده و تا زمان تداوم تجاوزات رژیم صهیونیستی ادامه خواهد داشت.

 

 

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید