رسانه سلامت و دانشکسب و کار سلامتی

بهترین کوکتل مزوتراپی صورت

در این مقاله بهترین برند مزوتراپی صورت را معرفی کرده‌ایم. بخش عظیمی از نتایج مزوتراپی صورت به کیفیت برند و مواد وابسته است. پس تا انتهای این مقاله با ما باشید.همچنین می‌توانید جهت مشاوره و انجام روی لینک کلیک کنید. شرکت رویتاکر، یکی از بهترین آزمایشگاه‌های فرانسوی است که از سال 2003 فعالیت خود در طراحی و تولید کوکتل‌های مزوتراپی برای درمان پوست و مو را آغاز کرده است. کوکتل‌های رویتاکر از کمپلکس جوانساز ( مجموعه‌ای از ویتامین‌ها و مواد معدنی) و هیالورونیک اسید ( آبرسان پوست) تشکیل شده‌اند. با توجه به محبوبیت بالای رویتاکر در ایران می‌توان برند رویتاکر را در صدر جدول بهترین برند مزوتراپی صورت قرار داد. در ادامه مهمترین کوکتل‌های روتاکر را معرفی کرده‌ایم. نکته: به شیشه های حاوی داروی مزوتراپی در صنعت پزشکی، ویال مزو یا کوکتل مزو گفته می‌شود.

 1. (مناسب پوست با آسیب‌های خفیف): این کوکتل علاوه بر حفظ رطوبت و درخشندگی پوست در ترمیم خطوط ریز پوست (خطوط عمودی اطراف لب) موثر است.
 2. (مناسب پوست با آسیب‌های متوسط): این کوکتل نیز مشابه مدل 502 عمل می‌کند،‌و تنها تفاوت اینکه رویتاکر این کوکتل را برای سنین بالاتر با پوست‌‌‌های بیشتر آسیب دیده پیشنهاد کرده است.
 3. (مناسب پوست با آسیب‌های زیاد): این کوکتل درخشندگی از بین رفته در پوست‌ با آسیب‌های زیاد را بازیابی می‌کند. و تمام خواص مدل‌های پیشین خود را دارد.
 4. : هدف اصلی این کوکتل سفت کردن پوست است. و همچنین خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می‌بخشد. (پیشنهاد روتاکر استفاده موضعی روی پوست است)
 5. : این کوکتل با روند پیری پوست مبارزه می‌کند و همچنین پوست به صورت طبیعی نرم‌تر و روشن‌تر به نظر می‌رسد. (پیشنهاد روتاکر استفاده موضعی روی پوست است)

2- کوکتل مزوتراپی صورت FUSION اسپانیا

شرکت فیوژن، یک کمپانی اسپانیایی است که در زمینه‌ی تولید محصولات مزوتراپی صورت و مو فعالیت دارد. محصولات این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار بوده و در بین انواع کوکتل اسپانیایی مزو صورت هزینه بالاتری را دارد. کوکتل‌های فیوژن پیشنهاد بهترین کلینیک‌های پوست و مو هستند در نتیجه میتوان فیوژن را یکی از بهترین مارک کوکتل مزوتراپی صورت دانست. در ادامه به بررسی بهترین محصولات مزو صورت فیوژن خواهیم پرداخت.

 1. : این کوکتل بهترین محصول لیفت صورت و ضد پیری فیوژن است، از این کوکتل برای بهبود بافت پوست و کاهش افتادگی پوست استفاده می‌شود.
 2. : تمرکز این کوکتل بر روی مشکلات پوست چرب و منافذ باز پوست است. این کوکتل با تاثیرات ضد التهابی و ضد میکروبی آکنه‌ها را مهار می‌کند.
 3. این کوکتل راه حل ویژه فیوژن برای لک‌های تیره و یکنواخت کردن رنگ پوست است. عناصر فعال این محصول تولید ملانین‌های پوستی (رنگدانه‌ها) را مهار و کنترل می‌کند.
 4. : اسید هیالورونیک درمان نهایی برای خشکی شدید پوست است. این کوکتل به تدریج پوست را سفت و مرطوب می‌کند و از پوست در مقابل از دست دادن رطوبت محافظت می‌کند.
 5. : این کوکتل فرمول انحصاری فیوژن است که برای رفع اسکار و ترک‌های پوستی پیشنهاد شده است. و منجر با بازیابی ظاهر طبیعی پوست می‌گردد.

3- کوکتل مزوتراپی صورت BCN اسپانیا

شرکت BCN اسپانیا، یک آزمایشگاه‌ بین‌المللی مزوتراپی است که به تولید محصولات مزوتراپی پوست و مو می‌پردازد. این شرکت دارای تنوع محصولی بسیار بالایی درزمینه‌ی مزوتراپی صورت، مو و لاغری است. در ادامه به بررسی برخی از بهترین مواد مزوتراپی صورت تولید شده توسط BCN خواهیم پرداخت.

 1. : کوکتل مزو بیس یا پایه BCN علاوه بر جلوگیری از پیری پوست، باعث آبرسانی و بهبود خاصیت کشسانی پوست خواهد شد. این کوکتل برای استفاده در انواع پوست مناسب است.
 2. : این کوکتل دارای غلظت بالایی از هیالورونیک اسید و یک آبرسان قوی است. همچنین در درمان چین و چروک و بهبود بافت و خاصیت کشسانی پوست بسیار موثر است.
 3. : این کوکتل پوست را سفت و صاف تر می‌کند. و در بدست آوردن ظاهر جوان‌تر موثر است. این کوکتل با دارا بودن کلاژن فعال به عنوان یک ترمیم کننده عمل می‌کند.
 4. : کوکتل روشن کننده و ضدلک BCN با خاصیت آنتی‌اکسیدانی قوی‌ای که دارد سبب رفع لک‌های پوستی، بازیابی درخشندگی و مهار ملانین و تولید لک‌های تازه پوستی می‌شود.
 5. : این مزو صورت باعث تقویت بافت و سفت شدن پوست و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست می‌گردد. هدف اصلی این کوکتل مبارزه با افتادگی پوست است.

4- کوکتل مزو صورت بایو اسکین اسپانیا

شرکت بایو اسکین یکی از کمپانی‌های بزرگ اسپانیایی است که درزمینه‌ی تولید کوکتل فیوژن  و محصولات آرایشی فعالیت دارد. در واقع محصولات کمپانی ولودرم از سال 2020 میلادی با نام تجاری بایو اسکین پا به بازار گذاشتند. استفاده از بایو اسکین در این نیز به سرعت گسترش یافت و میتوان بایو اسکین را یکی از بهترین مارک داروی مزوتراپی صورت معرفی کرد. در ادامه به بررسی تعدادی از محصولات این برند می‌پردازیم .مزولایک، آزمایشگاه و تولیدکننده تخصصی محصولات مزو پوست و مو در اسپانیا است این شرکت معتقد است که با استفاده از کوکتل‌های مزولایک می‌توان به نتایج فوری در درمان مشکلات پوستی دست یافت. با توجه به اینکه مزو لایک یک کوکتل اسپانیایی مزو صورت محبوب است، میتوان این محصول را در لیست بهترین برند کوکتل مزوتراپی صورت قرار داد.

 1. : یک ترکیب بسیار قوی از آبرسان و ترمیم کننده است. که برای پوست‌های آسیب دیده و کدر مناسب است. همچنین برای بهبود چین و چروک و بافت پوست موثر است.
 2. : این کوکتل همانطور که از نامش پیدا است اثراتی شبیه به بوتاکس دارد که سبب رفع خطوط کم عمق اطراف چشم، پشت لب و صورت می‌گردد. و به صورت کلی چین و چروک را کاهش می‌دهد.
 3. : این کوکتل مناسب پوست‌های چرب یا مستعد آکنه است. و به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی با رادیکال‌های آزاد مبارزه می‌کند. و به محو شدن لک‌ها و روشن شدن پوست کمک می‌کند.
 4. : تمرکز این کوکتل بر روی جوانسازی شدید صورت، لیفتینگ و ترمیم پوست است. این کوکتل بازگرداندن خاصیت کشسانی طبیعی بین سلولی با روند پیری پوست مبارزه می‌‌کند.
 5. : این مزو با علائم ترک‌های پوستی و اسکار مقابله می‌کند. و وظیفه اصلی آن ترمیم و بازسازی پوست آسیب دیده است. این کوکتل حاوی دو ماده فعال دکسپاتنول و الاستین است که برای بهبود فیبرهای کلاژن ضروری هستند.

6- کوکتل مزو صورت درماهیل کره جنوبی

کمپانی درماهیل یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان محصولات آرایشی و مراقبتی است، اما به صورت تخصصی به تولید محصولات مزو نمی‌پردازد. با این وجود این کوکتل یکی از برندهای پر استفاده و با هزینه مناسب مزوتراپی صورت در ایران است. بنابراین تصمیم گرفتیم این برند را در لیست بهترین مارک مزوتراپی صورت قرار دهیم. در ادامه به بررسی معروف‌ترین کوکتل‌های مزو صورت این برند خواهیم پرداخت.

 1. : این کوکتل مانند دیگر کوکتل‌های جوانساز با روند پیری پوست مبارزه می‌کند و همچنین جهت جلوگیری از ایجاد چین چروک نیز موثر است.
 2. : یا کوکتل دارای هیالورونیک اسید بوده و خاصیت آبرسانی فوری پوست را دارد. همچنین به لطف این عنصر با روند پیری پوست و ایجاد چین و چروک نیز مقابله می‌کند.
 3. : این کوکتل رنگدانه‌های پوستی را کنترل می‌کند. و هدف اصلی آن روشن کنندگی پوست و و مقابله با لک‌های پوستی است.

میکرونیدلینگ با کوکتل مزوتراپی چیست؟

میکرونیدلینگ با کوکتل های مزوتراپی، روشی ایمن و موثر بوده و برای هر نوع پوستی مناسب است. با این روش، سلول­های جدید پوست تحریک می­‌شوند تا به صورت طبیعی، و الاستین تولید کنند. زمانی که کلاژن جدید ساخته شود، باعث صاف شدن چین و چروک‌­ها، تسریع ترمیم زخم و بهبود اسکار (جای زخم) و چندین مزیت درمانی دیگر می­­‌شود. این امکان وجود دارد که با ترکیب روش میکرونیدلینگ خود با کوکتل‌های مزوتراپی، یک درمان پیشرفته‌تر و سفارشی‌تر ایجاد کنیم، که می­تواند بسیاری از مشکلات پوستی را برطرف کند. هنگامی که دستگاه میکرونیدلینگ سوراخ‌­های کوچکی را در پوست ایجاد کند، کوکتل مزوتراپی که دارای آنتی اکسیدان است، می‌­تواند وارد پوست شده و به طور موثرتری رنگدانه‌­ها را برطرف کند، به آب رسانی پوست کمک کند و سبب تقویت قوام و سفت شدن پوست شود. مزایای ترکیب میکرونیدلینگ با مزوتراپی چیست؟

 • چین و چروک را از بین می­برد، اندازه منافذ پوستی را به حداقل می­رساند و باعث افزایش قوام پوست می­‌شود.
 • باعث تحریک ساخت کلاژن می­‌شود که باعث جوانسازی پوست می­‌شود.
 • درمان هدفمندتری را ارائه می­‌دهد.
 • باعث بهبودی اسکارهای باقی مانده از جراحی یا آکنه می‌­شود.
 • می‌تواند باعث بهبود ظاهر ترک‌­های پوستی شود.
 • می­تواند به برطرف شدن هایپرپیگمانتاسیون (لکه‌­های قهوه­ای و ملاسما) کمک کند.
 • می­تواند باعث بهبودی دور چشم شده و خاصیت ارتجاعی این قسمت را افزایش دهد.
 • کوکتل­‌های مزو می‌­توانند به صورت اختصاصی خواسته‌­های بیمار را برآورده سازند.
 • به عنوان درمان ضد پیری/جوان­سازی: 6-4 مرتبه با فاصله 4 هفته‌­ای
 • برای درمان اسکار آکنه: 6 مرتبه با فاصله 6 هفته­‌ای
 • برای درمان ترک­‌های پوستی: 8-4 مرتبه با فاصله 6-4 هفته‌­ای

معمولا، پس از اولین درمان با کوکتل های مزوتراپی، نتایج درمان قابل مشاهده است. نتایج ماندگارتر و چشمگیرتر، پس از 3 تا 6 درمان کامل که با فاصله 4 تا 6 هفته از هم انجام شوند، ایجاد می‌­شود. در طول دوره درمان، بهبودی وضع پوست شما ادامه خواهد یافت. کوکتل‌هایی نظیر نتایج بسیار سریع و ماندگاری ایجاد می‌کنند. آیا این درمان، دردناک است؟ فرآیند میکرونیدلینگ، برای برخی از افراد، ناخوشایندتر از دیگران است. بسیاری از بیماران، درد ناشی از میکرونیدلینگ را با احساس آفتاب سوختگی خفیف مقایسه می­کنند. اگر در طول درمان میکرونیدلینگ، به درمان تهاجمی­‌تری نیاز باشد، می­توان از یک بی حس کننده موضعی استفاده کرد تا بتوان سوزن را در عمق بیش­تری وارد کرد. بسته به پوست بیمار و نوع درمان، ممکن است پوست برای چند روز قرمز و آزرده به نظر برسد.

لیلا بنی نعمتی

من لیلا هستم، خبرنگاری که با نگاهی به آینده، مسائل امروز را تحلیل می‌کنم. در این سایت، با بررسی روندهای اجتماعی و اقتصادی، به دنبال درک بهتر چالش‌ها و فرصت‌های پیش روی جامعه در آینده هستم.