رسانه عمومی

برگزاری مسابقات لیگ تیراندازی استان گیلان

سلام دکتر/گیلان دبیر هیأت تیراندازی گیلان گفت: همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس، هفته دوم از مرحله اول رقابت‌های تیراندازی لیگ استان به میزبانی سالن تیراندازی سردار جنگل رشت برگزار شد.

افشین عزیزیان در گفت‌وگو با سلام دکتر از برگزاری مسابقات لیگ تیراندازی استان در پنج مرحله که هر مرحله شامل سه هفته می‌شود، خبر داد و  اظهار کرد: مسابقات لیگ تیراندازی استان در دو رشته تفنگ و تپانچه به همت هیأت تیراندازی گیلان و با هدف شناخت نفرات برتر و پرورش استعدادهای تیراندازی در دو بخش آقایان و بانوان در حال برگزاری است.

وی با اشاره به حضور ۸۰ شرکت‌کننده در این دوره از رقابت‌ها، افزود: مسابقات لیگ تیراندازی استان در قالب ۲۱ تیم متشکل از ۱۱ تیم تفنگ و ۱۰ تیم تپانچه از باشگاه‌های استان در ۱۵ هفته برگزار می‌شود.

دبیر هیأت تیراندازی گیلان با اشاره به اینکه هفته اول مسابقات لیگ سوم شهریورماه برگزار شد، گفت: همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس، هفته دوم رقابت‌های تیراندازی لیگ استان به میزبانی سالن تیراندازی سردار جنگل رشت ۳۱ شهریروماه برگزار شد.

عزیزیان با اشاره به اینکه نتایج نهایی رقابت‌های انفرادی و  تیمی در انتهای مسابقات لیگ اعلام می‌شود اما نفرات برتر مسابقات انفرادی تفنگ و تپانچه در هر هفته نیز معرفی می‌شوند، تصریح کرد: نتایج مسابقات انفرادی هفته دوم رقابت‌ها با حضور نمایندگان باشگاه‌ها و تیم‌ها به این شرح می باشد، در رشته تفنگ «شاهین محمدی‌نژاد» از تیم شهید امین اصغری با کسب ۵۹۲ امتیاز در جایگاه اول جدول رده بندی قرار گرفت، «آزاده زاهدی» از  تیم میرزا کوچک‌خان و «اکبر شهیدنیا» از تیم شهید غلامرضا دانا به ترتیب در جایگاه دوم و سوم ایستادند.

وی ادامه داد: در رشته تپانچه نیز «حسین خمامی» از تیم شهید علی غبرا نژاد با کسب ۵۶۱ امتیاز اول شد و «علی شریفی» از تیم درفک و «حانیه حسینی‌نژاد» از تیم شهاب صنعت به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب کردند.

دبیر هیات تیراندازی گیلان از برگزاری مرحله سوم مسابقات لیگ در عصر امروز(دوم مهرماه) به مناسبت فرارسیدن آغاز امامت حضرت ولیعصر(عج) خبر داد و گفت: تیم هیات داوران شامل سیدمحمد امین‌زاده، ژوری میدان و کنترل تجهیزات، حسین شرفی، مسئول ارشد میدان و همچنین معصومه آقایی، ژوری امتیازدهی این هفته از مسابقات لیگ را برعهده دارند.

برگزاری مسابقات لیگ تیراندازی استان گیلان

برگزاری مسابقات لیگ تیراندازی استان گیلان

برگزاری مسابقات لیگ تیراندازی استان گیلان

برگزاری مسابقات لیگ تیراندازی استان گیلان

انتهای پیام