برگزاری رویداد «به وقت عاشقی ۱:۲۰» در تهران به مناسبت سالگرد شهادت حاج قاسم

برگزاری رویداد | تهران | حاج قاسم

رئیس ستاد گردشگری شهر تهران از برگزاری رویداد گردشگری ۱۲۰۰۰ نفری « به وقت عاشقی۱:۲۰» در تهران به مناسبت چهارمین سالگرد شهید سرافراز حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

به گزارش سلام دکتر، امیر قاسمی در خصوص این برنامه  اظهار داشت: «به وقت عاشقی ۱:۲۰ برگرفته از زمان و نحوه شهادت حاج قاسم سلیمانی است که با حضور ۱۲ هزار نفر از نخبگان، هنرمندان، ورزشکاران و چهره های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی محلات و مناطق شهر تهران برگزار می شود.

وی افزود: این رویداد  با هدف آشنایی مخاطبین با نحوه زندگی کاری و شخصی حاج قاسم سلیمانی از روز سوم دی ما تا ۱۱ بهمن  ماه با بازدید از  سراسرنمای مقاومت شهید قاسم سلیمانی اجرا خواهد شد.

قاسمی همچنین در خصوص مجموعه مورد بازدید شهروندان افزود: افتتاح سراسرنمای مقاومت شهید سپهبد قاسم سلیمانی که به مجاهدت رزمندگان اسلام در نبرد با داعش پرداخته است،  قرار بود با حضور ایشان انجام شود ولی متاسفانه چهار روز قبل از افتتاح ایشان به شهادت رسیدند.

رئیس ستاد گردشگری شهر تهران خاطرنشان کرد: مراسم افتتاحیه  «به وقت عاشقی ۱:۲۰»  روز یکشنبه ۳دی با حضور خانواده شهدای مدافع حرم، ایثارگران ، مدیران شهری و علاقمندان با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و هنری برگزار خواهد شد و پس از آن مخاطبین می توانند با مراجعه به سرای محلات مناطق ۲۲ گانه نسبت به حضور در این رویداد اقدام کنند.

بنابر اعلام روابط عمومی ستاد گردشگری شهرداری تهران، سراسرنمای مقاومت، محلی برای نمایش رشادت ها و جانفشانی های شهدای مدافع حرم و به ویژه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در حوزه کشورهای مقاومت اعم از سوریه لبنان فلسطین و عراق و … می باشد و در بخش هایی از این سراسرنما تجهیزات به غنیمت گرفته شده از داعش از جمله کمربندهای انتحاری، کتب آموزشی، پولهای چاپ شده، سلاح های دست ساز، ماشین‌های انتحاری و … به نمایش درآمده است.

انتهای پیام