رسانه عمومیکسب و کار سلامتی

باز شدن تمام اسلحه های بتلفیلد 2

نقد بازی batlefield2

جنگ های منطقه ای هميشه مورد قبول هواداران سبک اکشن اول شخص واقع شده اند . حتما شما تا به حال در ميان طرفداران سبک اکشن اول شخص نام سری بازی های Battlefield را شنيده ايد.Battlefield از همان نسخه ی ابتدايی اش يعنی 1942 توانست اين حقيقت را در کابران اين سبک بازی ها روشن کند که بازی هايی که به اين نوع توليد می شوند هميشه در ذهن حاميان و هواداران قرار خواهند داشت . کمپانی محبوب EA هم نيز اين واقعه را با ساخت بازی Battlefield Vietnam پديد آورد و آن را رقيب سرسخت بازی هايی همچون سری بازی های Call Of Duty دانست.به همين ترتيب اين بازی همچنان هواداران و دوستداران مخصوص به خود را دارد.

Top maps for BF2 | آموزش بتلفیلد 2 | بتلفیلد ۲

اما ساخت بازی Battlefield 2 که ديگر داشت از نظرها محو می شد در اين چند روزه کمپانی EA را بسيار پر درآمد کرده است ٬ زيرا چندی پس از انتشار نسخه ی جديد بازی Medal Of Honor از طرف شرکت EA  ، اين شرکت ۲ هفته پس از عرضه ی رسمی اين قسمت يعنی حمله ی اروپايی ها٬تصميم به عرضه ی شماره ی سوم جنگ های منطقه ای يعنی Battlefield 2 گرفت که در حال حاضر به همراه نسخه ی جديد بازی Medal Of Honor توانسته اند نمرات بسيار خوبی در كارنامه شرکت EA بجاي گذارند .اما می شود گفت که حدود نصف درآمد اين شرکت را Digital Illusions از آن خود خواهد کرد٬زيرا بخش عمده ای از ساخت Battlefield 2 بر عهده ی اين شرکت نه چندان معروف بوده است.

در اين قسمت از سری بازی های Battlefield 2 ما برخلاف بازی Battlefield 1942 و بازی Battlefield Vietnam شاهد جنگ های مدرن امروزی با امکاناتی بيشتر از جمله نارنجک ها٬اسلحه ها٬کلت ها و … خواهيم بود که بازی را بسيار جذاب تر از شماره های قبلی نشان خواهد داد.همچنين شما در بازی می توانيد با سوار شدن بر يک تانک آن را به راحتی کنترل کنيد٬زيرا کنترل بعضی از وسايل مانند اتومبيل ها٬هواپيماهای جنگی و تانک ها در اين نسخه شايد به نظر بسياری از افراد کمی آسانتر شده باشد٬و اين قضيه هم نيز به شرطی پايدار است که شما با کنترل بازی و چگونگی جابجا شدن اشياء و … به صورتی کامل آشنا باشيد. ولی ما می توانيم اين مژده را به کسانی که با اين نوع کنترل در Battlefield Vietnam بسيار کار کرده اند بدهيم که تقريبا بازی ای بسيار آسانتر برای آنها عرضه شده است .

همچنين قابليت به نمايش گذاشتن فاصله با دشمن  در بازي هنوز در بازی ديده می شود.اسلحه های تک تير هم نيز می توانند گزينه ی بسيار خوبی برای هدف قرار دادن دشمنان از نقاط دور باشند .همچنين با هدف قرار دادن مکان های بسيار بزرگ به وسيله ی تانک ها نمی توانيد کار بسياري از پيش ببريد زيرا برد نابودکننده ی تانک های فقط تا ۲۰۰ متر در دور و بر آن ها می باشد. اما نقطه ی اوجی که در نقاط بسيار پر گرافيک بازی را زيبا می سازد جنگ های هوايی و زمينی با هم در بيابان ها و در ميان درختان نخل خرما می باشد که مناترفندهایی برای موفقیت در بازی Battlefield V .  اگر نیاز به  خرید battlefield v دارید روی لینک ضربه بزنید .

هر نسخه از سری بازی‌های بتلفیلد، تمام تلاش خود برای ارائه بهترین تجربه مولتی‌پلیر به کار بسته است و در بسیاری از نسخه‌ها، موفق به این موضوع شده است؛ چرا که در سال ۲۰۱۹، سرور‌های بازی Battlefield bad Company 2 هم پر از بازیکن است و این موضوع نشانگر گیم‌پلی جذاب نسخه‌های مختلف این فرنچایز است. درست است که بازی BF V با نظرات منفی منتقدان مواجه شد و حاشیه‌های آن، باعث شد تا نسخه نهایی بازی مورد کم‌ لطفی بازیکنان قرار بگیرد، اما این موضوع چیزی از کیفیت این بازی کم نمی‌کند. در حال حاضر این عنوان را می‌توان یکی از بهترین‌ بازی‌های شوتر بازار نامید.

اگر BF V اولین تجربه شما از کل این فرنچایز است، ممکن است که در ابتدای راه کمی گیج شوید و نتوانید با بازی ارتباط برقرار کنید؛ به همین دلیل در این مقاله سعی داریم به بررسی کلی بازی پرداخته و نکات مهم برای داشتن تجربه‌ای بهتر از این عنوان را بازبینی کنیم. آشنایی با رده های بازی همانند جنگ واقعی، در بازی BF V شما می‌توانید نقش خود در جنگ را انتخاب کنید. چهار رده در این بازی وجود دارد که هر کدام،‌ قابلیت‌ها و وسایل مخصوص به خود را دارند.

رده Assault، تقریبا قدرتمندترین رده بازی است، چرا که اسلحه‌های نیمه اتوماتیک آن‌، برای نبرد‌های نزدیک و دور مناسب است و داشتن اسلحه‌هایی همچون A1M1 و  STG-44به پیشروی و شکستن خط مقدم دشمن کمک زیادی می‌کنند. همچنین داشتن نارنجک‌های ضد تانک و راکت انداز، شما را به قاتل تانک‌های دشمن تبدیل می‌کند. دقت داشته باشید که با توجه به ماهیت این رده، شما همیشه در خط مقدم جبهه هستید و همین موضوع باعث می‌شود که همیشه اولین تیر‌های دشمن به سمت شما بیاید.طقی بسيار شلوغ را می آفريند. جنگ هواپيماهای جنگی با تانک ها و سربازهای تک نفره هم نيز در کنار ساختمان های بسيار بزرگ نه چيزی به بازی اضافه می کند و نه چيزی از بازی کم می کند زيرا در ديد دوربين بازی ، اين ساختمان ها فقط به طور بالارفته ديده می شوند و کلا در بازی جنگ در کنار ساختمان های بزرگ ممکن است برای شما بسيار تکراری به نظر آيد

زيرا شما در بازی بسيار به اين نوع ساختمان های برخورد خواهيد کرد که از اين جمله می توان به حمله های غافلگيرانه اشاره کرد. اگر شما در بازی فقط به حمله های غافلگيرانه اکتفاء کرده ايد بايد به شما بگوييم که زياد از بازی لذت نخواهيد برد٬زيرا ممکن است اکثر مناطق بازی در شهر باشند و طراوت بازی را به طور کامل به شما نرسانند.همچنين بايد اين نکته را درباره ی حمله های غافلگيرانه به شما بگوييم که نبايد از گروه جا بمانيد و بايد خود را در گروه بيابيد٬اگر از گروه خارج شديد بدانيد که به خود و دوستانتان در بازی خيانتی بزرگ کرده ايد.در بعضی از گروه ها هم نيز که تعداد افراد بسيار کم است خروج شما از مسير گروهتان در بعضی از مواقع ممکن است شکست گروهتان را به دنبال داشته باشد.

در صداگذاری بازی نقاط هيجانی بازی به خوبی طراحی نشده اند و شايد بالاترين نقطه ی منفی بازی همين مورد باشد.همچنين بايد به شما بگوييم که افراد منفی که شما بايد آنها را در بازی بکشيد به يک اندازه قوت زنده ماندن ندارند که از اين جمله فرماندهان گروه مقابل می تواند گزينه ی بسيار خوبی باشد.عوض شدن اسلحه ها هم نيز به وسيله ی دستگاه شما به راحتی انجام می شود. همچنين پرتاب نارنجک های نورزا شايد زياد در روند بازی تاثير خاصی نداشته باشد زيرا اثر آن بعد از ۵ ثانيه از بين خواهد رفت٬طبق همين موضوع نارنجک های آتش زا هم زياد قوی نيستند و کلا در بازی استفاده از اسلحه ها را بيشتر به شما توصيه می کنيم.اما دوربين بازی که خيلی بهتر از Battlefield Vietnam طراحی شده است محيط بازی را به طور کامل و واضحی به کمک نورپردازی بازی به شما نشان می دهد.

می توان به اين نکته ی مهم هم نيز اشاره کرد که نصف زيبايی گرافيک بازی به وسيله ی نورپردازی بازی تامين می شود. طراحی منوهای بازی نيز به نحو احسن و حتی بهتر از Battlefield Vietnam انجام شده است.طراحی شخصيت های بازی نيز به طور کامل انجام شده است که در طراحی اين مورد بازی Half-Life 2 را الگوی خود قرار داده است.اين مورد را هم بايد متذکر بشويم که طی شدن وقت اول بازی يعنی Loading اول آن کمی بيشتر از Loading در وسط بازی به طول می انجامد٬پس به شما پيشنهاد می کنيم تا با سيستمی پر قدرت اين بازی را اجرا کنيد و از آن لذت ببريد. در کل بازی Battlefield 2 می تواند فروش بسيار خوبی نسبت به نسخه  ی پيشين داشته باشد.اگر از دوستداران بازی های کامپيوتری در سبک اکشن اول شخص هستيد اين بازی را به شما پيشنهاد می کنيم.