رسانه سلامت و دانش

آیا فرازمینی ها برای ما بپا گذاشته اند؟/عکس

بر اساس گزارش های اینترنتی، برخی از این محققان حتی نظریه هایی دارند مبنی بر اینکه در دهه 1960، همراه با بحران موشکی کوبا در دوران کندی، این خارجی ها بودند که از شروع یک جنگ هسته ای جلوگیری کردند که این امر بدیهی به نظر می رسید.

افتتاح دفتر مطالعات بشقاب پرنده در پنتاگون این روزها این فرضیه را تقویت کرده است که قدرت های بزرگ نظامی جهان به این موجود اعتقاد دارند و طبق شواهد سری نمی خواهند آنها غافلگیر شوند.

دو روز پیش میرر ادعایی را منتشر کرد که یکی از این فرضیه ها را تشریح کرد. اسکات وارینگ یک علاقه‌مند به فضا است که وب‌سایت UFO Sightings Daily را اداره می‌کند، جایی که او یک کپی از تصویر را در Ann به اشتراک گذاشت، شما می‌توانید یک شی قرمز رنگ را ببینید که به گفته او این است. یک سفینه فضایی بیگانه

آیا غریبه ها ما را ترک کرده اند؟  / عکس

بر اساس این گزارش، او گفت که پس از تجزیه و تحلیل دقیق، متقاعد شده است که این یک ماه یا ماه مصنوعی نیست و بسیار بسیار بزرگتر از ایستگاه فضایی بین‌المللی در پس‌زمینه است.

اسکات گفت که او بر پخش زنده ایستگاه فضایی نظارت دارد و این کار را در شش سال گذشته انجام داده است، بنابراین وقتی یک رویداد نادر را می بیند، متوجه می شود که باید چه کاری انجام دهد.

اسکات در بیانیه‌ای گفت: «این ویدیوی زنده از ایستگاه فضایی را که امروز گرفته شده است تماشا کنید و یک بشقاب پرنده کره‌ای بزرگ را خواهید دید که در مدار زمین پرواز می‌کند.

او می گوید: “این ماه نیست، پنج برابر بزرگتر و روشن تر است. این یک چیز بسیار کوچکتر و بیضی شکل با رنگ های قرمز و سبز منحصر به فرد است.”

سفینه فضایی

هیچ منبع رسمی ادعاهای اسکات را رد نکرده است، اما دفتر تحقیقات یوفوهای پنتاگون که به تازگی تأسیس شده است، در بیانیه ای گفت:

این تیم تلاش‌ها را در وزارت دفاع و دولت ایالات متحده برای شناسایی، شناسایی و مکان‌یابی اشیاء مورد بررسی و ارزیابی و کاهش هرگونه تهدیدی برای ایمنی پرواز و امنیت ملی هماهنگ خواهد کرد.

وزارت دفاع این گزارش‌ها را در مورد حملات، خواه شناسایی یا ناشناس توسط هر هواپیمایی باشد، بسیار جدی می‌گیرد و هر یک را با دقت بررسی می‌کند.»

۴۶

.

دیدگاهتان را بنویسید