رسانه عمومیکسب و کار سلامتی

چرا اپ استور اپل ایدی میخواد؟

حل مشکل درخواست مکرر وارد کردن رمز عبور اپل آیدی در آیفون

محتوای این مطلب نمایش

به نقل از اپل استور هروی، برای استفاده بهینه از قابلیت ها و ویژگی های آیفون و آیپدهای اپل شما باید از یک اپل آیدی و رمز عبور در این محصولات استفاده کنید. استفاده از اپل آیدی این اجازه را می دهد تا قابلیت دسترسی به سرویس های مختلف دستگاه نظیر اپل استور (App Store) را داشته باشید. در این بین گاها مشاهده می شود که برخی از کاربران در آیفون های خود با مشکلات خاصی مواجه می شوند. یکی از این مشکلات مربوط به درخواست مکرر و آزاردهنده وارد کردن رمز عبور یا همان پسورد اپل آیدی کاربر است.

به وفور مشاهده شده که کاربران اپل استور مرکزی از موضوع مورد نظر گلایه مند هستند. به موجب وجود این مشکل مادامی که اپل آی دی شما فعال است، دائما دستگاه درخواست وارد کردن رمز عبور آن را ارائه می کند و حتی اگر این رمز عبور را به درستی وارد کنید باز هم این درخواست بر روی صفحه نمایش دستگاه نمایان می شود.

در این شرایط جای نگرانی برایتان وجود ندارد، خوشبختانه نه حساب کاربری و اپل آیدی شما دچار مشکلی شده و نه رمز عبور دستگاه به طور اتوماتیک یا توسط شخص دیگری تغییر یافته است! دلیل بروز این مشکل و ارائه درخواست وارد کردن رمز عبور اپل آیدی در آیفون های اپل عموما با دو موضوع ارتباط مستقیمی دارد. این امر در شرایطی اتفاق می افتد که به تازگی به روز رسانی جدیدی را در آیفونتان انجام داده باشید و یا به تازگی با استفاده از یک فایل بک آپ محتوای آن را ریستور کرده باشید.

اما چگونه می توانیم مشکل ایجاد شده را رفع کنیم؟ حل کردن این مشکل چندان دشوار نیست! در این مقاله قصد داریم که روش هایی را به منظور حل مشکل درخواست مکرر وارد کردن رمز عبور اپل آیدی در آیفون های اپل خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. چنانچه در مورد هر یک از این روش ها و یا موارد شرح داده شده در این مقاله سوالی داشتید، می توانید از طریق شماره های ضمیمه شده با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن ها راهنمایی بخواهید. با ما همراه باشید.

روش اول: آیفون خود را ریستارت کنید

برای استفاده بهینه از قابلیت ها و ویژگی های آیفون و آیپدهای اپل شما باید از یک اپل آیدی و رمز عبور در این محصولات استفاده کنید. استفاده از اپل آیدی این اجازه را می دهد تا قابلیت دسترسی به سرویس های مختلف دستگاه نظیر اپل استور (App Store) را داشته باشید. در این بین گاها مشاهده می شود که برخی از کاربران در آیفون های خود با مشکلات خاصی مواجه می شوند. یکی از این مشکلات مربوط به درخواست مکرر و آزاردهنده وارد کردن رمز عبور یا همان پسورد اپل آیدی کاربر است.

به وفور مشاهده شده که کاربران زیادی از موضوع مورد نظر گلایه مند هستند. به موجب وجود این مشکل مادامی که اپل آی دی شما فعال است، دائما دستگاه درخواست وارد کردن رمز عبور آن را ارائه می کند و حتی اگر این رمز عبور را به درستی وارد کنید باز هم این درخواست بر روی صفحه نمایش دستگاه نمایان می شود.

در این شرایط جای نگرانی برایتان وجود ندارد، خوشبختانه نه حساب کاربری و اپل آیدی شما دچار مشکلی شده و نه رمز عبور دستگاه به طور اتوماتیک یا توسط شخص دیگری تغییر یافته است! دلیل بروز این مشکل و ارائه درخواست وارد کردن رمز عبور اپل آیدی در آیفون های اپل عموما با دو موضوع ارتباط مستقیمی دارد. این امر در شرایطی اتفاق می افتد که به تازگی به روز رسانی جدیدی را در آیفونتان انجام داده باشید و یا به تازگی با استفاده از یک فایل بک آپ محتوای آن را ریستور کرده باشید.

اما چگونه می توانیم مشکل ایجاد شده را رفع کنیم؟ حل کردن این مشکل چندان دشوار نیست! در این مقاله قصد داریم که روش هایی را به منظور حل مشکل درخواست مکرر وارد کردن رمز عبور اپل آیدی در آیفون های اپل خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. چنانچه در مورد هر یک از این روش ها و یا موارد شرح داده شده در این مقاله سوالی داشتید، می توانید از طریق شماره های ضمیمه شده با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن ها راهنمایی بخواهید. با همراه باشید.

در برخی از شرایط دیده شده که مشکل درخواست مکرر وارد کردن رمز عبور اپل آیدی در آیفون های اپل با یک ریستارت ساده حل می شود. البته توسعه می کنیم به منظور انجام موثرتر این عمل، دستگاه را هارد ریست (Hard Reset) کنید. بدین منظور کافیست که دکمه های پاور (Power) و هوم (Home) دستگاه را به طور همزمان فشرده و برای چند ثانیه نگه دارید تا دستگاه ریستارت شود. این عمل ساده ترین روش پیش رو به منظور رفع مشکل درخواست مکرر وارد کردن رمز عبور اپل آیدی در آیفون های اپل محسوب می شود، بنابراین در قدم اول حتما این کار را انجام دهید.

روش دوم: تنظیمات دستگاه را با استفاده از گزینه “Reset Settings” ریست کنید

اگر با هارد ریست کردن آیفون مشکل درخواست مکرر وارد کردن رمز عبور اپل آیدی آن رفع نشد، توصیه می کنیم که اطلاعات و تنظیمات دستگاه را به کلی ریست کنید. بدین منظور آیفون های اپل گزینه ای با عنوان “Reset Settings” را ارائه می کنند که می توانید از آن استفاده کنید. برای انجام این کار ابتدا وارد بخش تنظیمات یا همان “Settings” آیفون خود شوید. سپس گزینه “General” را انتخاب کرده و پس از آن به بخش “Reset” مراجعه کنید. حال گزینه “Reset All Settings” را انتخاب کنید و با انجام این عمل موافقت نمایید. در این شرایط تمامی تنظیمات پیشین آیفونتان ریست می شوند.

 روش سوم: بخش هایی نظیر App Store، iTunes Store، Purchase Apps و سایر به روز رسانی های اعمالی را بررسی کنید

اگر انجام سه روش فوق منجر به رفع مشکل درخواست مکرر وارد کردن رمز عبور اپل آیدی در آیفونتان نشد، توصیه می کنیم که حتما مواردی که در ادامه شرح می دهیم را بررسی کنید. در قدم اول وارد اپ استور یا همان “App Store” آیفون خود شوید و با مراجعه به بخش “Purchased Apps” آن دسته از اپلیکیشن هایی که خریداری کرده اید بررسی نمایید. دقت کنید که در اپلیکیشن های این بخش مشکل دانلود، پیغام خطا و سایر موارد این چنینی وجود نداشته باشد.

در قدم بعدی به روز رسانی اپلیکیشن های خود را بررسی کنید. اگر به تازگی اپلیکیشنی را به روز رسانی کرده و با مشکل درخواست مکرر وارد کردن رمز عبور اپل آیدی در آیفونتان مواجه شده اید، این احتمال وجود دارد که مشکل ایجاد شده مربوط به همان به روز رسانی باشد. همچنین اگر به تازگی اپلیکیشن خاصی را در دستگاه نصب کرده و با این مشکل مواجه شده اید، سعی کنید که اپلیکیشن مورد نظر را حذف کرده و از آیفون خود استفاده کنید.

در قدم بعد توصیه می کنیم که وارد بخش “Settings” و سپس “iTunes & App Store” آیفون خود شده و از حساب کاربری اپل آیدی خود خارج شده و مجددا لاگین نمایید. این امر هم ممکن است که در رفع مشکل ایجاد موثر واقع شود. اگر از حساب کاربری و اپل آیدی خود خارج شدید و امکان ورود به آن را نداشتید، مشخص می شود که مشکل پیش رو مربوط به اپل آیدی شماست. در ین شرایط سعی کنید که با استفاده از روش های موجود نسبت به تغییر رمز عبور اپل آیدی خود وارد عمل شوید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این موضوع می توانید با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن ها راهنمایی بخواهید.

روش چهارم: بخش هایی نظیر iCloud، iMessage و iFaceTime را بررسی کنید

اگر انجام مراحل فوق هم مشکل درخواست مکرر وارد کردن رمز عبور اپل آیدی در آیفونتان را برطرف نکرد، توصیه می کنیم که بخش هایی نظیر iCloud، iMessage و iFaceTime دستگاه خود را بررسی کنید. ابتدا وارد تنظیمات سرویس iCloud خود شده و حساب کاربری تعریف شده برای آن را کاملا حذف کنید. توصیه می کنیم که پیش از انجام این عمل از محتوای آیفون خود یک فایل بک آپ یا پشتیبان تهیه کنید.

اگر مشکل ایجاد شده مربوط به سرویس iCloud نبود، بهتر است که تنظیمات iMessage و iFaceTime آیفون خود را هم بررسی کنید. هر دوی این اپلیکیشن ها مانند سرویس iCloud از مشخصات اپل آیدی شما استفاده می کنند بنابراین بعید نیست که مشکل ایجاد شده با این دو اپلیکیشن هم ارتباط داشته باشد.

توصیه می کنیم که هر دو اپلیکیشن و سرویس های مرتبط با آن ها را غیرفعال کرده و مجددا فعال نمایید. در شرایط غیرفعال بودن این دو سرویس بررسی کنید که آیا مشکل درخواست مکرر وارد کردن رمز عبور اپل آیدی در آیفون برطرف شده یا خیر! همچنین پس از فعال سازی هر دو سرویس مورد نظر هم این موضوع را بررسی کنید.

روش پنجم: اپل آیدی خود را موقتا تغییر دهید

یکی از روش هایی که با استفاده از آن می توانید به طور دقیق تری دلیل مشکل ایجاد شده را بررسی کنید این است که موقتا با یک اپل آیدی دیگر در آیفونتان لاگین شده و از آن استفاده نمایید. بدین منظور وارد بخش تنظیمات یا همان “Settings” آیفون خود شده و گزینه “iCloud” را انتخاب کنید.

در لیست موجود به سمت پایین حرکت کرده و گزینه “Sign Out” را انتخاب نمایید و با تایید آن از حساب کاربری خود خارج شوید. دقت داشته باشید که اگر از سیستم عامل آی او اس یا نسخه های قدیمی تر آن استفاده می کنید باید گزینه با عنوان “Delete” را به جای گزینه ” Sign Out” انتخاب کنید.

حال یکی از دو گزینه “Keep on My Device” یا “Delete from My Device” را انتخاب نمایید. توصیه می کنیم که این عمل را با انتخاب هر دو گزینه انجام دهید. در مرحله اول گزینه “Keep on My Device” را انتخاب کنید تا اطلاعات مرورگر سافری، لیست مخاطبین و … آیفونتان باقی بمانند و در مرحله دوم از گزینه “Delete from My Device” استفاده کنید. با انتخاب هر یک از این دو گزینه باید رمز عبور اپل آیدی خود را وارد نمایید.

 حال با استفاده از این  به بخش “My Apple ID” مراجعه کنید و گزینه “Manage your Apple ID” را انتخاب نمایید. حال مشخصات اپل آیدی و رمز عبورتان را وارد کنید.

  با انتخاب گزینه “Sign In” وارد حساب کاربری اپل آیدی خود شده و سپس بر روی گزینه “Edit” کلیک کنید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید این گزینه درست در کنار بخش با عنوان “Apple ID and Primary Email Address” واقع شده است.

 حال باید آدرس ایمیلی که در سرویس iCloud خود وارد کرده بودید را در بخش “Apple ID and Primary Email Address” وارد نمایید و گزینه “Save” را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که در این شرایط نیازی به تایید آدرس ایمیلتان وجود ندارد.

حال در بخش “My Apple ID” گزینه “Sign Out” را انتخاب کرده و از آن خارج شوید. احتمالا با انجام این عمل مشکل درخواست مکرر وارد کردن رمز عبور اپل آیدی در آیفونتان برطرف می شود.

قدم ششم: سیستم عامل آیفون خود را به روز رسانی کنید

در برخی از شرایط ممکن است به روز نبودن سیستم عامل دستگاه آی او اسی شما منجر به بروز مشکل یاد شده شود. بنابراین توصیه می کنیم که حتما سیستم عامل دستگاهتان را بررسی نموده و در صورت وجود به روز رسانی نسبت به دانلود و نصب آن بر روی دستگاه اقدام کنید.

پیش از انجام این کار توصیه می کنیم که از تنظیمات و محتوای آیفون خود فایل بک آپ تهیه کنید. حال وارد بخش تنظیمات یا همان “Settings” دستگاه شده و گزینه “General” را انتخاب کنید. حال گزینه “Software Update” را انتخاب نمایید تا دستگاه وجود یا عدم وجود به روز رسانی برای سیستم عامل خود را مورد بررسی قرار دهد. دقت داشته باشید که بدین منظور باید به شبکه اینترنت متصل باشید.

اگر برای دستگاهتان به روز رسانی وجود داشت، آن را دانلود و نصب نمایید. سپس از سرویس iCloud دستگاه خارج شوید (Sign Out). اگر در حین ریستور کردن فایل بک آپ از شما درخواست ارائه مشخصات اپل آیدی و رمز عبورتان شد، گزینه “Skip” را انتخاب کنید و مشخصات مورد نظر را وارد نکنید. منتظر بمانید تا فرآیند ریستور یا بازیابی اطلاعات دستگاه به پایان برسد. پس از اتمام این امر وارد بخش iCloud دستگاه خود شده و مشخصات حساب کاربری خود را در این قسمت وارد و لاگین کنید.

اگر مشکل موجود همچنان رفع نشد چه کنیم؟

اگر مشکل درخواست مکرر وارد کردن رمز عبور اپل آیدی در آیفون شما با انجام تمام مراحل و روش های فوق حل نشد، توصیه می کنیم که در ابتدا با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن ها درخواست ارائه راهنمایی های تکمیلی را داشته باشید. تمامی موارد مورد نظر و موثر به منظور رفع مشکل موجود در قالب یک مقاله کوتاه و این چنینی قابل بیان نیست، بنابراین به منظور رفع این مشکل حتما با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کنید . از راهنمایی های آن ها استفاده نمایید.

zwnj;کنیم به منظور انجام موثرتر این عمل، دستگاه را هارد ریست (Hard Reset) کنید. بدین منظور کافیست که دکمه های پاور (Power) و هوم (Home) دستگاه را به طور همزمان فشرده و برای چند ثانیه نگه دارید تا دستگاه ریستارت شود. این عمل ساده ترین روش پیش رو به منظور رفع مشکل درخواست مکرر وارد کردن رمز عبور اپل آیدی در آیفون های اپل محسوب می شود، بنابراین در قدم اول حتما این کار را انجام دهید.

چرا آیفون نمی تواند برنامه را از اپ استور دانلود کند؟

در حالی که تعمیر آیفونی که برنامه ها را دانلود نمی کند نسبتاً ساده است، علل آن به راحتی قابل تشخیص نیستند. دلایل ممکن است از قوانین اپ استور، اشکالات نرم افزاری ساده یا مشکلات مربوط به تنظیمات اپل آیدی یا آیفون شما ناشی شود. به جای ارائه فهرستی از دلایل در اینجا، هر راه حل زیر پیش زمینه ای برای مشکل ارائه می کند.

یک توضیح ساده برای اینکه چرا نمی توانید برنامه ها را دانلود کنید این است که فضای ذخیره سازی کافی در آیفون شما وجود ندارد. راه هایی برای آزاد کردن فضای ذخیره سازی در آیفون و حتی افزایش حافظه آیفون شما وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

رفع مشکل دانلود از اپ استور: چگونه با آیفون از اپ استور برنامه دانلود کنیم؟

راه های مختلفی برای تعمیر آیفونی که هنگام دانلود برنامه ها از کار می افتد، وجود دارد. اگر برنامه های موجود در دستگاهتان دانلود نمی شوند، این مراحل را به ترتیب امتحان کنید.

1- رفع مشکل دانلود از اپ استور: دانلود از طریق وای فای

اگر برنامه ای را از طریق اتصال داده مانند 4G LTE دانلود کنید، ممکن است به محدودیت های App Store برسید.

اپل حجم برنامه هایی را که می توانید از طریق شبکه های تلفن همراه دانلود کنید به 200 مگابایت محدود می کند. (نسخه های قدیمی iOS محدودیت را روی 150 مگابایت تعیین کرده اند.)

این امر باعث می شود افراد از داده های بیش از حد در یک بار دانلود استفاده نکنند. اگر برنامه ای که می خواهید دانلود کنید بزرگ تر از آن است، به Wi-Fi متصل شده و دوباره امتحان کنید.

مطمئن شوید که تلفن روی حالت هواپیما قرار نداشته باشد، چراکه اتصال وای فای و داده را مسدود می کند.

2- رفع مشکل دانلود از اپ استور: برنامه اپ استور را مجدد اجرا کنید

اشکال در دانلود برنامه ممکن است مربوط به برنامه App Store باشد. خروج از برنامه App Store ممکن است این باگ را برطرف کند.

پس از خروج از برنامه، برنامه اپ استور را دوباره باز کنید و دوباره برنامه را دانلود کنید.

3- رفع مشکل دانلود از اپ استور: دانلود برنامه را متوقف کنید و مجدد ادامه دهید

این نکته زمانی کار می کند که دانلود برنامه متوقف شود. اگر نماد برنامه در صفحه اصلی شما ظاهر می شود، اما دانلود کند شده یا متوقف شده است، روی نماد برنامه ای که می خواهید نصب کنید ضربه بزنید.

این باعث توقف دانلود می شود. مدت کوتاهی صبر کنید و سپس دوباره روی آن ضربه بزنید تا دانلود از سر گرفته شود.

4- رفع مشکل دانلود از اپ استور: گوشی آیفون را خاموش/ روشن کنید

گاهی اوقات لازم است یک دستگاه را مجددا راه اندازی کنید تا کارها دوباره کار کنند.

ممکن است یک نقص موقت در سیستم عامل یا یک جزء نرم افزاری وجود داشته باشد. راه اندازی مجدد معمولاً این مشکلات را حل می کند.

5- رفع مشکل دانلود از اپ استور: اپل آی دی را بررسی کنید

برای دانلود برنامه ها، حتی اگر در حال دانلود یک برنامه رایگان هستید، باید یک روش پرداخت را به Apple ID خود متصل کنید.

اگر روش پرداختی در پرونده ندارید، یا اگر کارت شما منقضی شده است، ممکن است نتوانید برنامه ها را دانلود کنید.

این همچنین می تواند منجر به یک پیام بازشوی Verification Required شود. افزودن یک روش پرداخت معتبر ممکن است مشکل را حل کند.

6- رفع مشکل دانلود از اپ استور: از اپ استور خارج شوید و مجدد وارد شوید

آیفونی که نمی تواند برنامه ها را دانلود کند ممکن است نشان دهنده مشکلی در Apple ID شما باشد.

اگر ارتباط بین آیفون و اپ استور اپل مختل شود، خروج از سیستم و ورود مجدد به سیستم ممکن است مشکل را برطرف کند.

به تنظیمات بروید، روی نام خود در بالا ضربه بزنید و Sign Out را در پایین انتخاب کنید. سپس با انتخاب Sign In و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور اپل آی دی خود دوباره وارد شوید.

7- رفع مشکل دانلود از اپ استور: iOS را به روزرسانی کنید

به روزرسانی های iOS سیستم عامل آیفون، آی پد و آی پاد تاچ اغلب اشکالات نرم افزاری را برطرف می کنند.

ممکن است آیفون شما به دلیل وجود اشکال در سیستم عامل نتواند برنامه ها را دانلود کند. یک به روز رسانی آسان، سریع و رایگان سیستم عامل ممکن است مشکل را حل کند.

سیستم عامل را می توانید بصورت بیسیم و یا از طریق iTunes آپدیت کنید.

8- رفع مشکل دانلود از اپ استور: تاریخ و زمان را بررسی کنید

تنظیمات نادرست تاریخ و زمان ممکن است مانع از دانلود برنامه ها شود.

ساده ترین راه برای حل این مشکل این است که آیفون خود را به طور خودکار تاریخ و زمان خود را تنظیم کنید تا همیشه درست باشد.

تنظیمات عمومی تاریخ و زمان را انتخاب کنید. کلید Set Automatically را روی روشن (سبز) قرار دهید.

Settings>General>Date & Time>Set Automatically

9- رفع مشکل دانلود از اپ استور: تنظیمات دستگاه را بازنشانی کنید

اشکالات گاهی از تنظیمات سطح پایین ناشی می شوند.

شما همیشه نمی توانید این تنظیمات را به صورت جداگانه ببینید یا اصلاح کنید، اما iOS راهی برای بازنشانی همه تنظیمات در اختیار شما قرار می دهد.

انجام این کار داده های شما را پاک نمی کند، اما می تواند این نوع مشکلات را حل کند.

10- رفع مشکل دانلود از اپ استور: اپل آیدی را بررسی کنید

اگر مشکلی در به روزرسانی یک برنامه در دستگاه خود دارید، ممکن است مشکل اپل آیدی باشد که از آن استفاده می کنید.

هنگامی که یک برنامه را دانلود می کنید، به Apple ID که در آن زمان با آن وارد شده اید گره خورده است.

اگر اپل آیدی مورد استفاده خود را تغییر دهید، برنامه های مرتبط با شناسه قدیمی نمی توانند به روز شوند.

با پیروی از دستورالعمل های مرحله 6 در بالا، به Apple ID های دیگری که استفاده کرده اید وارد شوید.

11- رفع مشکل دانلود از اپ استور: با اپل تماس بگیرید

اگر تمام این مراحل را امتحان کرده اید و آیفون شما هنوز برنامه ها را دانلود نمی کند، به کمک کارشناسان اپل نیاز دارید.

می توانید از پشتیبانی آنلاین یا تلفنی دریافت کنید.

رفع مشکل محدودیت دانلود بیشتر از 200 مگابایت از اپ استور

این مشکل زمانی رخ می دهد که شما قصد دارید حجم های بالا ، مخصوصا بالاتر از 200 مگابایت را با اینترنت گوشی دانلود کنید.

در این هنگام با خطای ممکن نبودن عملیات رو به رو خواهید شد. در سیستم عامل IOS 11 شاهد افزایش این محدودیت از 100 مگابایت به 150 مگابایت بوده ایم و به تازدگی این محدودیت از 150 مگابایت به 200 مگابایت افزایش داشته است.

بهتر است شماهم این را بدانید که در IOS 11 قادر هستید تا این محدودیت را غیر فعال کنید.

برای برداشتن این محدودیت فقط کافیست تا مراحل را طبق عکس زیر طی بفرمایید .

برای حل این مشکل در IOS 12 تا کنون هیچ راه حل رسمی ارائه نشده است اما یک راه حل غیر رسمی وجود دارد تا این محدودیت در IOS 12 برطرف شود.

این روش برای بسیاری از افراد کار کرده است و مشکل آنها را برطرف ساخته است. برای نحوه رفع این مشکل با ما همراه باشید .

چرا محدودیت دانلود در آیفون و آیپد با دیتای گوشی وجود دارد ؟

این مشکل سالهای بسیاری است که گریبان گیر کاربران آیفون و آیپد میباشد و بسیاری از کاربران از این محدودیت ناراضی هستند.

دلیل این محدودیت جلوگیری از مصرف اتفاقی داده های تلفن همراه برای دانلود چند بازی و اپلیکیشن میباشد.

در واقع روشی است تا از میزان حجم اینترنت شما مراقبت کند و در مصرف دیتا صرفه جویی کنید.

این محدودیت برای همه کاربران اعمال نمی شود به دلیل زیاد مربوط به اپراتور یا منطقه ای است که شما زندگی می کنید .

اگر محدودیت دانلود آیفون و آیپد برای شما رخ نداده است جزء افراد خوش شانس هستید.

ولی اگر به هر دلیلی این مشکل برای شما اتفاق افتاده است هیچ جای نگرانی نیست تنها با چند قدم ساده شما می توانید این محدودیت را از بین ببرید.

چگونه از اپ استور اپلیکیشن بالای 200 مگابایت دانلود کنم؟

اولین قدمی که برای رفع این محدودیت باید اعمال کنید، اطلاع از خاموش بودن وای فای گوشی همراهتان.

برای این کار تنها کافیست از طریق کنترل سنتر و یا بخش تنظیمات، نماد وای فای را خاموش کنید تا رنگ آن خاکستری شود .

مرحله دوم به صفحه اپلیکیشن و یا بازی که می خواهید دانلود کنید در اپ استور بروید و اپلیکیشن مورد نظر را فود کنید.

بعد از گذشت چند ثانیه شاهده هشداری می شوید که به شما اعلام می کنند شما نمی توانید فایل های بیشتر 200 مگابایت را با دیتای گوشی خودتان دانلود کنید .

در این حالت روی دکمه OK کلیک کنید و به صفحه اصلی باز گردید .

سپس به مسیر  Settings > General > Date & Time و گزینه Set Automatically را غیر فعال کنید .

زمانی که شما گزینه Set Automatically را غیر فعال کنید در پایین یک تاریخ ظاهر خواهد شد.

تاریخ رو روی یک سال آینده تنظیم کنید و دوباره به صفحه اصلی برگردید.

در ادامه آیکون اپلیکیشنی که قصد دانلود آن را دارید پیدا کنید و بعد از یکی دوثانیه که شما کلیک کردید، وضعیت آن از waiting به Loading تغییر پیدا خواهد کرد .

حتما به این نکته توجه داشته باشید که بعد از دانلود اپلیکیشن حتما گزینه Set Automatically را دوباره فعال کنید.

با انجام این مراحل به احتمال بسیار قوی مشکل شما حل خواهد شد .

امیدواریم از مقاله رفع مشکل و محدودیت اپ استور در آیفون راضی بوده باشید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

منبع : کمپانی اپل