رسانه عمومیکسب و کار سلامتی

مشخصات و ویژگی های اتو بخار تفال مدل it2461 ایستاده

امروزه تنوع در لوازم خانگی باعث راحتی افراد در استفاده از مناسب ترین نمونه آن شده است. از بین انواع دستگاه های اتو نیز شاهد عرضه انواع بخارگر از برندهای مختلف هستیم. شرکت تفال جزء شرکت های فعال و پرطرفدار در حوزه لوازم خانگی است که همچنان افراد زیادی مصرف کننده محصولات آن می باشند. یکی از بهترین محصولات این شرکت، اتوهای بخار ایستاده آن می باشد که در ادامه به بررسی یکی از مدل های آن خواهیم پرداخت.

اتو بخارگر | بخارگر | بخارگر ایرانی
اتو بخار تفال مدل it2461 ایستاده

نوع طراحی و ویژگی های ظاهری در اتو بخار تفال مدل it2461 ایستاده

در طراحی اتو بخار تفال مدل it2461 ایستاده از بهترین مواد اولیه برای ساخت این محصول استفاده شده است. حالت ایستاده آن باعث راحتی در استفاده آن شده است. امکان تنظیم ارتفاع در پایه این محصول باعث شده تا افراد بتوانند در شرایط مختلف از آن استفاده کنند. شرکت تفال در ساخت این محصول از تنوع رنگ بندی استفاده کرده است ولی رنگ هایی مثل مشکل دارای بالاترین میزان تقاضا در بازار عرضه می باشد. طول شلنگ و سیم برق در این محصول نیز به ترتیب 1.2 و 1.8 می باشد که باعث استفاده راحت تر آن توسط کاربر شده است.

در هر کدام از قسمت های اتو بخار تفال مدل it2460 ایستاده از مواد اولیه مختلفی استفاده شده که باعث ماندگاری بالای آن می شود. در بخش سری و میله متصل به پایه این بخارگرها از مواد فلزی استفاده شده که باعث مقاومت بالای دستگاه می شود. در سایر قسمت های این محصول که شامل مخزن، لوله خروجی برای بخار آب و برخی از قسمت های بدنه دستگاه است، مواد پلاستیکی مقاوم به کار رفته است.

مخزن اتو بخار تفال مدل ایستاده

یکی از مهمترین قسمت های اتو بخار تفال مدل it2461 ایستاده، بخش مخزن آن است. این قسمت با گنجایش 1.5 لیتری قابلیت کار با اتو بخار را برای مدت زمان بیشتری امکان پذیر می کند. به گفته کمپانی سازنده آن، این مدل از اتو بخار قادر است به مدت 40 دقیقه و به صورت مداوم بخار تولید کند. امکان جدا کردن مخزن این دستگاه نیز به راحتی صورت می گیرد که یکی از مزیت های قابل توجه محصول به شمار می آید. یکی از مشکلاتی که در مخزن های انواع نمونه های اتوها وجود دارد، مسئله رسوب آن می باشد. رسوب در مخزن این دستگاه ها باعث ایجاد اختلال در کارکرد آنها می شود. در این مدل از اتو بخار تفال از قابلیت رسوب زدایی خودکار استفاده شده است که باعث از بین رفتن رسوب آب مخزن به مرور زمان می شود.

اتو بخارگر | بخارگر | بخارگر ایرانی
اتو بخار ایستاده

توان بخار در اتو بخار تفال مدل it2461 ایستاده

عددی که در اتوهای بخار به عنوان توان مشخص می شود، نشان دهنده قدرت و توانایی دستگاه می باشد. توان بخار در اتو بخار تفال مدل it2461 ایستاده، 1700 وات است که با توجه به ظرفیت مخزنی که دارد، می تواند در مدت زمان کمتر از یک دقیقه بخار را آماده استفاده کند. شرکت تفال برای کارایی بالای محصولات خود از توان های بالا در نمونه محصولات خود در دسته بندی اتوهای بخار استفاده کرده است. امکان تنظیم بخار با توجه به نوع پارچه و ضخامت آن یکی دیگر از قابلیت های این محصولات به شمار می آید. میزان بخاری که توسط این دستگاه تولید می شود، می تواند چین و چروک های پارچه را در کمترین زمان ممکن و به راحتی از بین ببرد.

اتو بخارگر | بخارگر | بخارگر ایرانی
اتو بخار تفال مدل it2461 ایستاده

ویژگی های کاربردی در اتو بخار تفال ایستاده

به برخی از مشخصات و ویژگی های اصلی در اتو بخار تفال مدل it2461 ایستاده در بالا به آن اشاره کردیم. این ویژگی ها جزء موارد مهمی هستند که در زیبایی، کارکرد و ماندگاری دستگاه تاثیرگذارند. در ادامه به سایر ویژگی های این دستگاه و اهمیت استفاده از آنها اشاره خواهیم کرد.

  • طراحی آویز لباس در این مدل از اتو بخارهای برند تفال باعث می شود تا کارایی دستگاه برای کاربر راحت تر شود و بتواند لباس یا پارچه را روی آویز قرار داده و کار اتو کشی را به راحتی انجام دهد.
  • قابلیت گرم شدن سریع در این دستگاه نیز نشان دهنده کارایی سریع و دقیق محصول به شمار می آید. مدت زمان روشن کردن این مدل اتو بخار تا زمان استفاده از آن 45 ثانیه است.
  • با توجه به نوع و ضخامت پارچه هایی که نیاز به اتو کشیدن دارند، می توان درجه حرارت دستگاه و میزان بخاردهی آن را تنظیم کرد. این قابلیت باعث می شود تا از آسیب رسیدن به بافت پارچه جلوگیری شود.
  • دستگاه اتو بخار تفال مدل it2461 ایستاده طوری طراحی شده است که قابلیت استفاده در مکان های مختلف را داشته باشد. این مدل از اتو بخار را می توان به راحتی جمع کرده و در مکان هایی مثل کمد دیواری نگهداری کرد.

برند تفال یکی از شرکت های فعال در حوزه لوازم خانگی است که محصولات آن از شرکت اصلی آن در چین به بازارهای جهانی عرضه می شود. انواع بخارگرهای تفال این برند توانسته اند توجه بسیاری از افراد را در سراسر جهان به خود جلب کنند. کارایی بالا و راحت این محصولات از دلایل اصلی در استفاده زیاد کاربران می باشد.