رسانه عمومیکسب و کار سلامتی

6 مرحله ساده برای استفاده از چادر خودرو

در این راهنما می خواهیم در مورد راه اندازی سایبان خودرو قدم به قدم و همراه با تصاویر صحبت کنیم. گاراژ یکی از بهترین دفاع ها در برابر کثیفی های سنگین و حتی سرقت است. با استفاده از کالسکه مناسب می توانید از خودروی خود دو بار محافظت کنید.

برپایی چادر ماشین می تواند برای برخی افراد گیج کننده و خسته کننده باشد و مشکلات زیادی برای آنها ایجاد کند. در این مقاله نحوه صحیح نصب چادر ماشین را به صورت گام به گام به شما آموزش می دهیم و نکاتی را در این زمینه برجسته می کنیم.

اگر قصد خرید چادر خودرو را دارید، فروشگاه اینترنتی بهنیکان را به شما معرفی کنیم.

مرحله 1: کار اساسی و افتتاحیه

در این مرحله چادر را از بسته بندی خارج کرده و روی زمین قرار دهید. چادرهای برندهای معروف بیشتر با بروشورهایی به فروش می رسند که با مطالعه آنها اطلاعات جامع و مفیدی در مورد چیدمان موتورخانه، انواع الیاف به کار رفته در ساخت چادر، ابعاد چادر و شما به دست خواهید آورد. نصب چادر آسان است.

مرحله 2: بخش بعدی را مشخص کنید

در این مرحله از نصب چادر ماشین باید پشت و جلوی چادر خود را مشخص کنید. بسیاری از غرفه های خودرو روی این قسمت تابلوی مخصوصی دارند تا خریداران به راحتی آن را شناسایی کنند.

اکثر روکش های خودرو دارای برچسب “جلو” هستند که در قسمت جلوی چادر دوخته شده است. از این روش می توانید برای تست جلوی چادر ماشین استفاده کنید.

مرحله 3: کشیدن چادر در جلوی خودرو

قسمت جلوی سقف را به سپر جلوی خودرو وصل کرده و بقیه سقف را روی درب جلوی خودرو قرار دهید. باید گفت که برای استفاده راحت از چادرها معمولا قسمت جلو و پشت چادرها از لاستیک ساخته می شود.

مرحله 4: کشیدن چادر روی کاپوت ماشین

در این مرحله از نصب چادر ماشین، بقیه چادر را به آرامی روی کاپوت ماشین بکشید و با استفاده از چادر ماشین خود را تا بالای سقف ماشین بپوشانید. برخی از چادرها دارای جیب هایی برای نگهداری آینه های خودرو هستند و این قابلیت استفاده از آن ها را راحت تر می کند، اما مدل های ارزان تر این جیب ها را ندارند و برای بستن چادر خودرو باید آینه های خودرو را تا کنید.

برخی از چادرهای باکیفیت همراه با بروشور نحوه برپایی چادر ماشین هستند.

مرحله 5: از آینه ها و آنتن ها نگهداری کنید

اگر آنتن ماشین شما بلند و بلند است باید این آنتن را خم کنید تا چادر ماشین به درستی نصب شود. پس از تا کردن آنتن، بقیه چادر را به سمت جلوی ماشین بکشید و آینه های ماشین را در جیب های چادر قرار دهید و اگر چادر جیب ندارد، بهتر است آینه های ماشین را تا کنید. در روند کاشت دخالت نکنید.

برخی از چادرهای خودرو دارای پسوندهایی برای پوشاندن آینه ها هستند. قبل از اینکه انتهای کاپوت را به چراغ های جلو وصل کنید، کاپوت را روی آینه های جانبی قرار دهید. در این صورت می توانید مطمئن باشید که آینه شکسته و آسیب نمی بیند.

مرحله 6: کشیدن چادر روی سقف ماشین

در این مرحله از نصب چادر ماشین، بقیه چادر را روی سقف ماشین بکشید و تا پوشاندن کامل صندوق عقب ماشین ادامه دهید. در این مرحله مراقب باشید که چادر در قسمت پایینی سپر عقب خودرو گیر نکند، زیرا چادر با فشار زیاد از جلوی خودرو به بیرون رانده می شود. .

در این حالت یک طرف سپر عقب خودرو را به آرامی به سقف و سپس به گوشه بعدی متصل کنید. البته باید توجه داشته باشید که برخی از روکش ها فضای بیشتری را در قسمت عقب خودرو فراهم می کنند و به راحتی می توانند هر دو گوشه سپر را بپوشانند، بنابراین در هنگام نصب در صورت کوچک بودن کاور به این نکته توجه داشته باشید. به چادر ماشین توجه کنید.

هنگامی که جلوی در را شناسایی کردید، ابتدا آن را به جلوی سپر جلو وصل کنید، سپس درپوش را روی بالای خودرو بکشید و آن را زیر سپر عقب قرار دهید.

چادر خودرو را به تدریج نصب کنید تا در این قسمت دچار مشکل نشوید

آخرین مرحله در نصب چادر ماشین چیست؟

برخی از چادرها دارای سوراخی در مرکز برای نصب طناب ایمنی هستند و برخی دیگر دارای حالت کشسان در کناره هستند و در این مدل ها نیازی به نصب طناب نیست. اگر چادر شما از نوع اول است، می توانید از طناب برای تعمیر چادر استفاده کنید و چادر ماشین را با موفقیت برپا کنید.