اقتصادی

۷۰۰ واحد مسکن برای اقشار نیازمند در شادگان ساخته می‌شود

۷۰۰ | اخبار اقتصادی - خوزستان | استانی-اقتصادی

سلام دکتر/خوزستان رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: ۷۰۰ واحد مسکونی برای افراد نیازمند در شادگان که در خانه های نا ایمن زندگی می کنند ساخته خواهد شد.

اکبر نیکزاد امروز، ۲۷ بهمن ماه در حاشیه بازدید از شهرستان شادگان اظهار کرد: با پیگیری های نماینده این شهرستان و فرماندار امروز از نقاط روستایی و حاشیه ای این شهرستان بازدید و بررسی های لازم انجام شد.

به گزارش سلام دکتر، وی با بیان اینکه امروز دو مصوبه اصلی برای شهرستان شادگان داشتیم، افزود: سفر امروز همچنین مصوبه های دیگری نیز داشت که باید مورد پیگیری قرار بگیرند.

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به یک مصوبه اصلی گفت: طرح هادی حدود ۷۰ روستای شادگان نیاز به بازنگری دارد که قرار است بازنگری همه طرح های هادی این روستاها با مشارکت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی انجام شود.

نیکزاد عنوان کرد: در بحث مسکن بررسی های لازم به عمل آمد و مقرر شد برای افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و یکسری خانواده های بد مسکن که تحت پوشش نهادهای حمایتی نیستند تفاهم ای برای ساخت حدود ۷۰۰ واحد منعقد و عملیات اجرایی این واحدها آغاز شود تا واحدهای مسکونی غیرمقاوم این افراد تبدیل به واحدهای مقاوم شود.

انتهای پیام