رسانه عمومی

۱۶ هزار و ۵۰۰ زائر حسینی از استان مرکزی به مرزهای کشور اعزام شدند

۱۶ هزار و ۵۰۰ زائر حسینی از استان مرکزی به مرزهای کشور اعزام شدند

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی گفت: ۱۶ هزار و ۵۰۰ زائر ابا عبدالله الحسین(ع) از بیست و هفتم تا سیزدهم شهریورماه جاری توسط ناوگان حمل و نقل عمومی این استان به شهرستان‌های مهران، جذابه و شلمچه اعزام شدند.

به گزارش سلام دکتر از مرکزی ، «مهرداد جهانی» روز سه‌شنبه در این خصوص گفت : این زائران توسط ۵۰۰۰ دستگاه اتوبوس به مرزهای غربی کشور اعزام شدند و هفت هزار زائر اباعبدالله الحسین(ع) نیز توسط ۲۱۸ دستگاه اتوبوس از مرزهای غربی کشور به استان مرکزی برگشتند.

وی استان مرکزی را معین شهرستان مهران عنوان کرد و ادامه داد: اکنون مشکلی در زمینه جابه جایی زائران اباعبدالله الحسین(ع) از شهرستان مهران به این استان وجود ندارد و اتوبوس به میزان کافی برای بازگشت زائران به استان و استان‌های کشور در مرز مهران تدارک دیده شده‌است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی خاطرنشان کرد: ۱۳۰ دستگاه اتوبوس از این استان وظیفه جابه‌جایی مسافران اباعبدالله الحسین(ع) به مرزهای کشور و جهت مخالف را برعهده دارند.

جهانی اظهار کرد: ۳۰ نفر از کارکنان اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی در شهرستان مهران وظیفه نظارت بر حرکت اتوبوس‌ها و خدمت‌رسانی به زائران را برعهده دارند و تا پایان سفر زائران به کربلا در این شهرستان حضور دارند.

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف