اقتصادی

گلایه فرماندار ساری نسبت به طولانی شدن روند احداث نهایی برخی پروژه‌های نیمه تمام

سلام دکتر/مازندران فرماندار ساری با اشاره به اینکه با توجه به پیگیری هفتگی مجموعه فرمانداری درصورت اهمال و مسامحه برخی‌ها جهت تعیین تکلیف نهایی از پل فرح آباد، در صورت عدم حصول نتیجه با احدی مماشات نخواهیم کرد، گفت: بررسی آزادسازی اراضی مورد نیاز جهت هدایت ترافیکی ماشین‌های عبوری پس از افتتاح پل مذکور و ساخت راه دسترسی موقت نیز در دست ارزیابی، مطالعه و اقدام قرار دارد.

به گزارش سلام دکتر، محمدعلی نوبخت امروز در بازدید میدانی از روند عملیات اجرایی پل فرح‌آباد ساری در بخش رودپی شمالی با اشاره به تاکیدات استاندار مازندران نسبت به اتمام پروژه‌های بر زمین مانده در مرکز استان، اظهار کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی متولی و نهادهای نظارتی باید جهت شتاب بخشیِ عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانیِ بر زمین مانده و طولانی مدت در شهرستان ساری بسیج شوند چرا که ما بر سر منافع مردم با احدی شوخی نداریم.

فرماندار ساری ضمن گلایه شدید نسبت به طولانی شدن روند احداث نهایی برخی پروژه‌های نیمه تمام در این شهرستان گفت: در صورت عدم حصول نتیجه رضایت بخش در روند اجرای پروژه احداث پل فرح آباد (پل ارتباطی بخش رودپی شمالی شهرستان ساری با بخش گوهرباران شهرستان میاندورود) تا مدت زمان مقرر و قانونی، در محل عملیات اجرایی این پروژه مستقر خواهیم شد.

این مسئول با بیان اینکه مشی دولت سیزدهم در جهت رفع موانع، آرامش و رفاه اقتصادی، سیاسی و اجتماعی مردم است و ما نیز در همین مسیر گام بر می‌داریم، افزود: تسریع در تعیین تکلیف مالکیت عرصه و تملک اراضی واقع در مسیر اجرای پروژه، به‌صورت قانونی و از طریق دادگستری در دست اقدام است.

گلایه فرماندار ساری نسبت به طولانی شدن روند احداث نهایی برخی پروژه‌های نیمه تمام

وی با بیان اینکه با احصاء اصولی مشکلات و برنامه ریزی مدون و براساس یک زمان‌بندی مشخص و شفاف به سمت تکمیل نهایی این پروژه گام برمی‌داریم، افزود: ۸۰ درصد از سازه بتنی پل فرح آباد تکمیل شده است و طبق برنامه ریزی قانونی سازه پل تا هفته‌های آتی تکمیل و جهت اقدامات لازم بعدی قرار خواهد گرفت.

فرماندار شهرستان ساری با بیان اینکه تکمیل این پل دسترسی نقش بسزایی در توسعه گردشگری و اقتصادی بین شهرستان‌های ساری و میاندورود دارد، افزود: بنای ما در طول ۶۸۹ روز گذشته اولویت بندی و تخصیص منابع لازم جهت تکمیل و بهره برداری پروژه‌های نیمه تمام در شهرستان ساری بوده است و به همین منظور با همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی۸۰ پروژه از ۳۰۰ پروژه نیمه تمام و برجامانده از قبل در این شهرستان به نتیجه نهایی رسیده است.

انتهای پیام

تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه در زمینه اخبار و تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های پیشرفته و دستیابی به منابع موثق، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما اطلاعات کامل و تحلیل‌های به‌روز را ارائه دهم تا شما بتوانید در تصمیم‌گیری‌های مالی بهترین تصمیمات را بگیرید.