رسانه سلامت و دانش

پیشگیری از برخی سرطان ها با کمترین هزینه

از | با | برخی

پنج ساعت ورزش کردن در هفته می تواند از خخر به برخی از سرطان ها کمک کند.

به گزارش سلام دکتر، دانشکده پزشکی هاروارد در گزارشی از بازبینی نتایج مطالعات پیشین منتشر کرد: اگر افراد در هفته پنج ساعت حرکات ورزشی با شدت متوسط ​​انجام دهند، ممکن است از خطر ابتلا به انواع سرطان در امان بمانند.

در این مورد کارشناس قبل از محاکمه چند سوال در مورد حقانیت عادل مطرح کرد. سس ، فعالیت هفتگی نیش از 500 هزار نفر با استفاده از طلاعات گزارش شده است

متخصصان با مقایسه به این نتیجه رسیدند که سه درصد از موارد را به سرطان در سال را می توان به عدم فعالیت بدنی نسبت داد که کمتر از پنج ساعت در هفته (300 دقیقه) حرکات ورزشی با شدت متوسط ​​مانند پیاده روی سریع دوچرخه سواری. و ایروبیک در آب تعریف می شود.

تحقیقات با نگاهی به سرطان ها دریافت می کنند که عدم تحرک به طور بالقوه با 17 درصد موارد، به سرطان معده در سال 11 درصد سرطان کلیه، 9.3 درصد سرطان روده بزرگ و هشت درصد از سرطان های مری مرتبط است.

بهترین راه برای کسب درآمد کدام است بهترین راه برای کسب درآمد چیست بهترین راه برای کسب درآمد چیست بهترین راه برای کسب درآمد چیست بهترین راه برای کسب درآمد کدام است بهترین راه چیست؟ پول در آوردن؟ کاهش و بهبود سیستم امنیتی مک می کند دو فاکتوری که خطر سرطان را کاهش می دهد.

انتهای پیام

.