رسانه سلامت و دانش

واکنش جهانگیری به اظهارات اهانت آمیز مدیر روابط عمومی سازمان غذا و دارو در فضای مجازی

واکنش جاهونگیری به سخنان توهین آمیز مدیر روابط عمومی اداره غذا و دارو در فضای مجازی

انتشار مقاله توهین آمیز توسط مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت و سخنگوی سازمان غذا و دارو انتقاداتی را درباره توزیع واکسن کرونا و گران بودن واکسن ایرانی در مقایسه با واکسن های خارجی در این کشور برانگیخت. رسانه ها و رسانه های اجتماعی.

به گزارش سلام دکتر ، اسحاق جهونگیری در نامه ای به وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، حق واکسیناسیون رایگان را به عنوان یک نگرانی و انتظار عمومی برجسته کرد و گفت: “واکسن رایگان دولتی یک نگرانی عمومی و حق انتظار است ، بخشی از آن و بخشی دیگر همزمان با تولید داخلی انجام می شود.
معاون اول رئیس جمهور ادامه داد: ما نباید مقاومت نادرست در برابر این دو عمل را تشویق کنیم و در عین حال توصیه نمی شود که با مدارا و توهین با عدم اطمینان و حتی انتقاد در رسانه ها و افکار عمومی کار کنیم. اقدامات مناسبی در این زمینه باید انجام شود.
متن کامل نامه اسحاق جاهونگیری به وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به شرح زیر است:
جناب آقای نمک ، واکسن رایگان عمومی مسئله ای است و به درستی انتظار می رود که بخشی از آن همزمان با واردات و قسمت دیگر با تولید داخل انجام شود.
مقاومت نامناسب در برابر این دو عمل نباید مورد تشویق قرار گیرد و در عین حال ، نباید با عدم اطمینان و حتی انتقاد در رسانه ها و افکار عمومی تحمل و توهین شود. اقدامات مناسبی در این زمینه باید انجام شود.

انتهای پیام

.

دیدگاهتان را بنویسید