رسانه سلامت و دانش

واتساپ دست بردار نیست/ هر روز یک قابلیت تازه/ عکس

امیرحسین فوقانی – متا همچنان به افزودن قابلیت‌ها و امکانات پلتفرم پیام‌رسان خودت ادامه می‌دهد. مطابق گزارش WABetaInfo، این شرکت در حال آزمایش ویژگی جدید برروی سیستم عامل‌های اندروید است که به کاربران امکان اشتراگ‌گذاری صفحه نمایش را می‌دهد.

برای اشتراک‌گذاری صفحه نمایش، ابتدا کاربران باید تماسی را آغاز کنند و سپس گزینه اشتراک‌گذاری صفحه را که در گوشه پایین سمت چپ قرار دارد، انتخاب کنند. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا نمایشگر گوشی هوشمند خود را به طور کامل بازتاب دهند. هنگامی که این قابلیت فعال باشد، واتس‌اپ به تمام اطلاعات مانند رمز عبور، پیام ها، شماره تلفن و سایر اطلاعات شخصی دسترسی خواهد داشت.

واتساپ دست بردار نیست/ هر روز یک قابلیت تازه/ عکس

به دلایل امنیتی، برای استفاده از این قابلیت هر دو طرف باید آخرین نسخه برنامه را در اختیار داشته باشند. در حال حاضر این قابلیت در مرحله آزمایش است و انتظار می‌روند در چند هفته آینده در نسخه پایدار واتس‌اپ در دسترس قرار گیرد.

واتساپ، تقریبا هر هفته ویژگی‌های جدیدی را معرفی می‌کند. ویژگی‌هایی جدیدی که اخیرا به آن اضافه شده است، قابلیت قفل کردن چت و ایمن کردن چت های فردی همانند چت‌های خصوصی و گزینه ای برای ویرایش پیام است که به کاربران این امکان را می‌دهد که در عرض ۱۵ دقیقه پیام خود را ویرایش کنند و با اجازه کاربران پیام ویرایش شده ارسال گردد.

بیشتر بخوانید:

منبع: indianexpress

۵۸۳۲۱