رسانه عمومی

هر نوع درخواست کشور از کادر درمان برای کمک به غزه را پاسخگو هستیم

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت ضمن محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و حمله به غیرنظامیان و مراکز درمانی گفت: هر نوع درخواستی که کشور از ما به عنوان کادر درمان داشته باشد را پاسخگو خواهیم بود.

دکتر یونس پناهی در گفت‌وگو با سلام دکتر، در تجمع کادر بهداشت و درمان، امدادگران و داوطلبان کشورمان در میدان فلسطین تهران در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت حمله رژیم صهیونیستی به بیمارستان‌های غزه، گفت: این حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی را به مردم بی‌دفاع و مظلوم غزه تسلیت عرض می‌کنم. رفتاری که این رژیم منحوس انجام می‌دهد در هیچ محفلی قابل قبول نیست.

وی افزود: مردم بی‌دفاع غزه برای اینکه از مملکت خودشان دفاع کنند مظلومانه مورد حمله قرار می‌گیرند. طبیعی است که همه مسلمانان جهان و بویژه مسلمانان منطقه نسبت به این اتفاق واکنش نشان دهند. ما به لحاظ اخلاقی و دینی موظف هستیم که موضع خود به این حمله را نشان دهیم. سیاست کلان کشور از جمله وزارت بهداشت این است که حتما از مظلومین و مسلمانان بویژه زمانی که سلامت آنها در خطر است دفاع کند.

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت،‌ تاکید کرد: اعلام آمادگی می‌کنیم که در حوزه بهداشت، درمان و اطلاع‌رسانی علمی برای دفاع از این مردم مسلمان هر کاری که می‌توانیم انجام می‌دهیم.

وی در پایان تاکید کرد: حضور کادر بهداشت و درمان نشان دهنده این است که هر نوع درخواستی که کشور از ما به عنوان کادر درمان داشته باشد، را پاسخگو خواهیم بود.

انتهای پیام