رسانه عمومی

موبایل‌قاپ خیابان ستارخان تهران دستگیر شد

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارقی که با استفاده از موتورسیکلت پلاک مخدوش اقدام به سرقت تلفن همراه مردم در محدوده ستارخان کرده بود، خبرداد.

به گزارش سلام دکتر، سرهنگ حسین مافی درباره جزئیات دستگیری این سارق موبایل‌قاپ گفت: ماموران عملیات کلانتری ۱۱۸ ستارخان درحال گشت‌زنی در محدوده خیابان چوب تراش تهران بودند که به یک دستگاه موتورسیکلت با پلاک مخدوش، مشکوک شده و رفتار موتورسیکلت‌سوار را به شکل نامحسوس تحت نظر قرار دادند.  

وی ادامه داد:‌ دقایقی بعد متهم به وسیله موتورسیکلت و با استفاده از سلاح سرد به سرعت به سمت شهروندی که در آن‌سوی خیابان بود رفته و اقدام به قاپیدن موبایل او کرد و به سرعت از محل متواری شد که در همین حین ماموران کلانتری برای دستگیری وی وارد عمل شدند و دقایقی بعد او را متوقف کردند. اما در همین حین متهم برای فرار از دست ماموران با سلاح سرد به آنان حمله‌ور شد.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه با آمادگی بالای ماموران این سارق خلع سلاح و دستگیر شد. گفت:‌ این فرد به مقر انتظامی منتقل شده و در آنجا تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن به جرم خود و ۱۵ فقره موبایل‌قاپی از مردم در محدوده خیابان ستارخان اعتراف کرد.

مافی با بیان اینکه متهم جزو افراد سابقه‌دار بود، گفت: این فرد پس از تشکیل پرونده، برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات پلیس برای شناسایی مالخر اموال مسروقه و همچنین کشف دیگر جرائم ارتکابی احتمالی همچنان ادامه دارد.  

انتهای پیام