رسانه سلامت و دانشکسب و کار سلامتی

ممنوعیت فروش کاندوم در داروخانه نی نی سایت

کاندوم یکی از وسایل پیشگیری از بیماری های جنسی و جلوگیری از بارداری های ناخواسته است. این شیء از داروخانه ها و یا فروشگاه هایی که وسایل آرایشی و بهداشتی به فروش می رسانند قابل تهیه است. در عین اینکه این وسیله از بروز برخی بیماری های مقاربتی جلوگیری می کند اما وقتی فردی قصد دارد برای خرید آن اقدام کند، باید خجالت و شرمندگی زیادی به دلیل نگاه آزاردهنده اطرافیان تحمل کند. به همین دلیل، خرید این کالا با سختی های زیادی در کشور ما همراه است. موضوعی که ما در این مقاله از نی نی سایت قصد داریم در مورد آن با شما صحبت کنیم، مشکل خرید کاندوم و ارائه یک راه حل برای پایان بخشیدن به تمام سختی هاست.

شلوغی داروخانه و یا فروشگاه

یکی از مسائل و مشکلاتی که در مورد خرید وجود دارد، شلوغی مراکزی است که این کالا را به فروش می رسانند. همان طوری که اشاره کردیم، برای خرید کاندوم باید به فروشگاه های آرایشی و بهداشتی و یا داروخانه ها مراجعه کرد. معمولا  این مراکز نیز بسیار شلوغ بوده و فردی که قصد دارد کاندوم بخرد یا باید قید نگاه ملامت بار دیگران را بزند، یا باید به فروشگاهی که خلوت تر است برود و یا در ساعت دیگری که معمولا ازدحام جمعیت در فروشگاه کمتر است، برای خرید اقدام کند. البته در برخی موارد نیز مشاهده شده که فرد، کلا قید خرید کاندوم را زده و راه خانه را در پیش گرفته است.

برخورد آزار دهنده اطرافیان

موضوع دیگری که باعث شده خرید کاندوم با سختی های زیادی همراه شود، برخورد و یا نگاه توام با ملامت دیگران است. معمولا فردی که جهت خرید کاندوم به یک فروشگاه می رود، به محض آنکه نام کاندوم از دهانش خارج می شود، تمام نگاه ها به سمت او چرخیده و فرد را از نوک سر تا نوک پا برانداز می کنند تا پی ببرند که چرا این فرد، قصد دارد برای خرید کاندوم اقدام کند. اطرافیان به چشمان فرد خیره شده و به دنبال آن هستند که رازهای مگوی وی را کشف کنند. وقتی چیزی دستگیرشان نمی شود، یک جمله درگوشی و آهسته به فردی که کنارشان ایستاده می گویند و باز هم نگاهی ملالت بار به فرد می کنند. گاهی اوقات تحمل این نگاه ها بسیار سخت است.

رویت توسط اقوام

از دیگر نگرانی ها و سختی هایی که در هنگام خرید کاندوم وجود دارد، رویت شدن توسط اقوام است. امکان ندارد شخصی در میان اقوام خود، کسی را نداشته باشد که نخواهد در همه احوالات زندگی دیگران تجسس کند. تا این افراد از چون و چرای آمدن فرد به داروخانه سر در نیاورند، امکان ندارد بیخیال ماجرا شده و به سراغ کار خود برود. متاسفانه ایراد دیگری که در این افراد مشاهده می شود، پخش کردن اخبار در کسری از ثانیه بین نیمی از جمعیت جهان است و آن زمان است که دیگر، فرد نمی تواند به زندگی عادی خود ادامه داده و مانند روزهای گذشته با سربلندی در میان اقوام حاضر شود. البته، هیچ اشکال و اشتباهی به خرید این وسیله وارد نیست، اما متاسفانه فرهنگی که با آن بزرگ شده ایم، این محدودیت ها و سختی ها را برای ما به وجود آورده است.

سرگردانی در فروشگاه

برخی فروشگاه ها، این کالا را در مقابل چشم قرار نمی دهند و شما مجبور هستید قفسه های زیادی را به دنبال آن بگردید. به همان دلایلی که در بالا شرح دادیم، امکان این که از فروشنده بپرسید این کالا را در کدام قسمت قرار داده اند، وجود نداشته و این نیز باعث می شود که کل فروشگاه را تحت عملیات جستجو و سرچ قرار دهید. در این میان، هم وقت شما در حال تلف شدن است و هم از اینکه نمی توانید کالای مورد نظر را پیدا کنید، کلافه و عصبی می شوید. این مشکل برای زمانی که به دنبال نیز هستید وجود دارد. فروشگاه اینترنتی کاندوم بازار بسته بندی کاملا محرمانه ارسال به تمام نقاط کشور امکان پذیر شد

خرید کاندوم اشتباه

از دیگر مشکلاتی که می تواند در خرید کاندوم پیش آید، خرید کاندوم اشتباه است. خرید یک کاندوم ساده، خود با دردسرهای زیادی همراه است، مشکل، زمانی که شما می خواهید یک کاندوم تاخیری مضاعف بخرید، صد چندان می شود. تصور کنید که فروشگاه شلوغ است، صدا به صدا نمی رسد، بر زبان آوردن نام این کالا خود یک جرم بزرگ محسوب می شود چه برسد به زمانی که شما یک نوع خاص از آن را سفارش دهید و مجبورید با صدای بلند نوع آن را اعلام کنید. در این حالت، حتی کسانی که در خارج از فروشگاه هستند نیز به شما نگاه کرده و با نگاهشان، هستی شما را زیر سوال می برند.

خرید اسپری تاخیری جدیدترین محصولات جنسی و بهترین محصولات زناشویی اصل با بهترین قیمت و ارسال فوری موجود شد

و اما راه حل این مشکل و خرید بی دردسر کاندوم

استفاده از کیسه فریزر بجای کاندوم نی نی سایت | انواع کاندوم نی نی سایت | بهترین کاندوم نی نی سایت

بعد از تمام این رنج ها و سختی ها، با خود می اندیشید که برای خلاصی از این مشکلات باید چه کنید؟ آیا روشی برای اینکه، دیگر تحت این همه فشار و استرس قرار نگیرید، وجود دارد؟ پاسخ، آری است. راه حل پیشنهادی ما برای حل این مشکلات و صرفه جویی در وقت و هزینه شما، خرید آنلاین کاندوم است. سایت های معتبری در زمینه محصولات زناشویی فعالیت می کنند که شما می توانید با خیال راحت سفارش خود را ثبت کنید تا به صورت محرمانه در اسرع وقت ارسال شود.

تجربیات تلخی که در بالا از آن صبحت شد، برای هر فردی ممکن است پیش آمده باشد، اما بدانید و آگاه باشید که این دوران سخت به پایان رسیده و شما با مراجعه به داروخانه آنلاین داروبیار، می توانید بدون آنکه نگران باشید بقیه چه فکری در مورد شما می کنند، برای خرید کاندوم اقدام کرده و دقیقا همان نوعی را سفارش دهید که در نظر داشتید. راحتی در خرید، گشتن بین انواع مختلف کاندوم، صرفه جویی در وقت، آرام ماندن اعصاب، تبدیل نشدن به سوژه فامیل، خریدی راحت و بی دغدغه و غیره تنها بخشی از مزیت هایی است که می توانید با مراجعه به این داروخانه و خرید کاندوم از آن، شامل حال خود کنید.

 

از آنجایی که این داروخانه سعی می کند این کالا را بدون واسطه به دست شما برساند، خرید از آن می تواند بسیار مقرون به صرفه نیز برای شما تمام شود. در ضمن با این روش، می توانید مطمئن باشید که بهترین نوع کاندوم تاخیری، خاردار، ترکیبی، فضایی و کاندوم زنانه را انتخاب کرده و دقیقا همان موردی که مد نظرتان بودن است به دست شما برسد. بدون شک با خرید از این ، بسیاری از مشکلاتی که در مورد خرید کاندوم تا به حال داشته اید از بین رفته و دیگر نیازی نیست نگران نگاه ملامت بار و سنگین کسانی که در داروخانه و یا مراکز فروش لوازم آرایشی و بهداشتی حضور داشتند، باشید.

منبع : walmart