اقتصادی

قیمت گوشی موبایل امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۲

در برند اپل، قیمت گوشی آیفون ۱۳ معمولی، با اندکی کاهش به ۳۵ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان رسید. قیمت گوشی آیفون ۱۴ پرو مکس و قیمت گوشی آیفون ۱۳ پرو مکس، بدون

تغییر، به ترتیب در همان سطح ۵۸ میلیون تومان و ۷۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان باقی ماندند.

در گروه سامسونگ، قیمت گوشی S۲۲ ultra در همان سطح ۴۳ میلیون و ۱۱۰ هزار تومان و قیمت گوشی S۲۳ ultra نیز در سطح ۴۸ میلیون تومان ثابت ماندند. اما در سری اقتصادی این برند، افزایش جزئی قیمت داشتیم. به‌طوری که قیمت گوشی A۵۴، به سطح ۱۴ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان و قیمت گوشی A۳۴ به سطح ۱۱ میلیون و ۵۰ هزار تومان رسیدند.

قیمت گوشی موبایل

در گروه شیائومی، قیمت xiaomi Mi ۱۱ ultra در همان سطح ۳۶ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان ثابت ماند. اما قیمت گوشی شیائومی Redmi Note ۱۲ pro با کاهش جزئی، به سطح ۱۱ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان رسید.

در گروه ناتینگفون، باز هم تغییر قیمت مشاهده نشد. قیمت گوشی ناتینگفون ۱ در همان سطح ۱۶ میلیون و ۶۶۰ هزار تومان و قیمت گوشی ناتینگفون ۲ در سطح ۳۸ میلیون و ۸۳۳ هزار تومان باقی ماندند.

۲۲۰

تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه در زمینه اخبار و تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های پیشرفته و دستیابی به منابع موثق، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما اطلاعات کامل و تحلیل‌های به‌روز را ارائه دهم تا شما بتوانید در تصمیم‌گیری‌های مالی بهترین تصمیمات را بگیرید.