رسانه سلامت و دانش

فراز و فرودهای کرونا در تهران / لزوم بازنگری در محدودیت‌های شبانه کرونایی

بازنگری | تهران | در

فرمانده ستاد کرونا در استان تهران بر لزوم بازنگری برخی از اقدامات و محدودیت های بهداشتی کرونا تاکید کرد.

به گزارش سلام دکتر ، علیرضا زالی در جلسه کمیسیون مبارزه با فساد کرونا در استان تهران گفت: ما همچنان شاهد افزایش و کاهش آمار ویروس کرونا در استان تهران هستیم ، اما پیش بینی می شود در روزهای آینده شاهد آن باشیم. کاهش و افول مداوم. “انجام دهید. در استان تهران ، میزان مرگ و میر را می توان با تعداد بیمارستانها و درمانگاههای سرپایی با تأخیر 12 تا 14 روز به دلیل کندتر شدن نرخها متعادل کرد.

وی افزود: در بحث واکسیناسیون ، این نگرانی در زنجیره تامین واکسن وجود دارد که واردات واکسن آسیبی نبیند ؛ تعامل بین طبقات و مردم خوب بود و یک تجربه موفق محسوب می شود.

وی ادامه داد: در تهران نیاز به بازبینی پروتکل ها و روش های بهداشتی وجود دارد. برنامه هایی که تاثیر کمتری دارند باید در نظر گرفته شوند. به عنوان مثال ، محدودیت های شبانه تأثیر کمی بر کنترل بیماری دارد. بنابراین ، ما باید برخی از شرایطی را که باعث ناراحتی ، هزینه و نارضایتی می شود ، در نظر بگیریم.

وی گفت: “دانشگاه ها هنوز آزمایش و منابع مالی ندارند.” بنابراین ، این موضوع باید جدی گرفته شود. باید توجه ویژه ای به موضوع آزمایشات رایگان شود.

وی گفت: در صورتی که واردات واکسن شکل مناسب تری به خود بگیرد برای سرعت بخشیدن به واکسیناسیون به همکاری استان نیاز داریم و در این زمینه ممکن است به همکاری سایر نهادها نیاز باشد.

انتهای پیام

به

دیدگاهتان را بنویسید