رسانه سلامت و دانش

عکس | یک روز مانده تا رونمایی از محصولات جدید اپل لو رفت: یک تغییر محسوس در اپل واچ پرو !

تصویر لو رفته از شاسی اپل واچ پرو به اشتراک گذاشته شده است که ساعت هوشمند جدید را با اضافه شدن دو دکمه اضافی در سمت چپ پوشیدنی نشان می دهد. علاوه بر این، طراحی دکمه های سمت راست نیز در تصویر بزرگتر و برجسته تر است.

تاکنون گزارش های غیر رسمی مختلفی در مورد این گجت پوشیدنی منتشر شده بود اما هیچ کدام از آنها اشاره ای به اضافه شدن دکمه های فیزیکی جدید بر روی دستگاه نداشتند و حالا یکی از منابع آگاه بازار این اطلاعات جدید را منتشر کرده است.

منابع آگاه بازار با انتشار تصاویری از لوازم جانبی اپل واچ پرو مدعی شده اند که اپل واچ پرو دستگاهی مقاوم شبیه به ساعت های هوشمند گارمین خواهد بود و احتمالاً دکمه های فیزیکی جدیدی در سمت چپ صفحه نمایش و نسخه قبلی خواهد داشت. دکمه ها برجسته تر و بزرگتر خواهند بود تا کاربران بتوانند تجربه کاربری بهتری در انجام تمرینات ورزشی داشته باشند.

انتظار می‌رود که اپل واچ پرو در روز چهارشنبه ۱۶ سپتامبر در رویداد Far Out به همراه اپل واچ سری ۸، نسل دوم اپل واچ SE، سری آیفون ۱۴ و ایرپاد پرو ۲ معرفی شود.

اپل واچ پرو احتمالا با دکمه های فیزیکی بیشتری عرضه خواهد شد

اپل واچ پرو و ​​دکمه های فیزیکی آن

“سانی دیکسون” یکی از آگاه ترین منابع بازار لوازم جانبی ویدئویی اپل واچ پرو اپل یک مطلب جدید به اشتراک گذاشته است. انتظار می رود این ساعت هوشمند جدید با طراحی جدید مورد استفاده ورزشکاران و کوهنوردان قرار گیرد شاسی تیتانیوم سخت با نمایشگر بزرگتر.

ورزشکاران معمولا در حین تمرینات ورزشی دکمه های فیزیکی ترجیح می دهند کنترلرها را لمس کنند. در شرایط آب و هوایی مختلف، به خصوص در روزهای بارانی یا هنگام استفاده در استخر، معمولاً کار با دکمه های فیزیکی راحت تر است و اکنون به نظر می رسد اپل واچ پرو قرار است به این نیاز کاربران ورزشی پاسخ دهد.

اپل واچ پرو احتمالا با دکمه های فیزیکی بیشتری عرضه خواهد شد

تصویر به اشتراک گذاشته شده ساعت هوشمند، دکمه های سمت راست دستگاه را نشان می دهد که ظاهراً بیشتر از سایر مدل های اپل واچ برجسته خواهند بود. با توجه به تصویر لوازم جانبی، نسل جدیدی انتظار می رود ساعت هوشمند اپل صفحه نمایش واضح تری دارد.

مارک گورمن، خبرنگار بلومبرگ در گزارش جدید خود می گوید اپل واچ پرو با طراحی کاملا جدید رونمایی خواهد شد. تصویر د روکنار توسط یکی از منابع بازار با نام کاربری “Sani Dixon” به اشتراک گذاشته شده است، تصویر دیگری توسط کاربری به نام UnclePan از طریق شبکه اجتماعی Weibo به اشتراک گذاشته شده است.

این منبع آگاه در پست خود به اپل واچ پرو اشاره کرده است فاکتور فرم یک ساعت جدید خواهد داشت و بدنه اصلی ساعت گرد و صفحه نمایش آن صاف و در واقع صاف تر از مدل سری 7 خواهد بود که احتمالاً می تواند محافظت بیشتری در برابر ضربه نشان دهد.

همچنین با توجه به تصویر به اشتراک گذاشته شده مشخص است که دکمه های دیجیتال سمت راست ساعت هوشمند جدید، بزرگتر و برجسته تر هستند و دو دکمه جدید در سمت چپ اضافه شده است.

به نظر می رسد اپل واچ پرو جدید دارای صفحه نمایش بزرگ تری است که به کاربران امکان می دهد به طور همزمان داده های تناسب اندام و ردیابی سلامت بیشتری را مشاهده کنند.

این اندازه صفحه نمایش است گجت پوشیدنی حدود دو اینچ خواهد بود. در همین حال، اپل واچ سری 7 از صفحه نمایش 1.9 اینچی استفاده می کند. همچنین انتظار می رود که این ساعت هوشمند جدید دارای صفحه نمایش مقاوم در برابر شکستگی و باتری بزرگتر باشد.

227227

.