رسانه سلامت و دانش

عکس | هجوم مردم به فروشگاه‌های اپل برای خرید آیفون ۱۴

امروز 16 سپتامبر (25 شهریور) 3 مدل از 4 مدل آیفون 14 در دسترس عموم قرار گرفت. اولین نسخه از مدل های استاندارد، پرو و ​​پرو مکس آیفون 14 به فروشگاه های اپل در سرتاسر جهان راه پیدا کرده و همانطور که انتظار می رفت، مردم برای خرید آنها هجوم آورده اند. مدل جدید پلاس که امسال به خانواده آیفون اضافه شد، کمی دیرتر در ماه اکتبر (آنلاین تا آبان) به دست مشتریان خواهد رسید.

اپل مثل همیشه تصاویر اولین مشتریانی که شانس خرید آیفون 14 را داشتند در وب سایت رسمی خود به اشتراک گذاشته است. علاوه بر گوشی هوشمند جدید این شرکت آمریکایی، دو محصول جدید دیگر یعنی Apple Watch Series 8 و Apple Watch SE 2 در سراسر جهان عرضه شده است.

مردم برای خرید آیفون 14 / عکس به فروشگاه های اپل عجله می کنند

در طول رویداد مورد انتظار Far Out در 7 سپتامبر (16 سپتامبر)، اپل سری آیفون 14، اپل واچ سری 8، اپل واچ SE 2 و ایرپاد پرو 2 را معرفی کرد. آیفون 14 پلاس و اپل واچ اولترا دو محصول متفاوت از محصولات معمول کوپرتینویی ها بودند. مدل جدید آیفون پلاس جایگزین مدل مینی سال گذشته می شود و اپل واچ اولترا، گران ترین ساعت هوشمند اپل تا به امروز، اپل واچ را یک قدم جلوتر می برد. در پایان لازم به ذکر است که اپل واچ اولترا و ایرپاد پرو 2 کمی دیرتر در تاریخ 23 سپتامبر (1 آنلاین) عرضه خواهند شد.

بیشتر بخوانید:

پیش‌سفارش گوشی‌های آیفون 14 به طور رسمی از 9 سپتامبر (18 شهریور) آغاز شد، اما به جز برخی از منتقدان فناوری، هیچ‌کس فرصتی برای دستیابی به آخرین گوشی پرچمدار اپل نداشت.

5858

.